RE: jevremova poliklinika (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


viking -> RE: jevremova poliklinika (18.3.2014 11:43:21)

Ja sam bila kod dr Milice Ilić, ona je meni super, za druge ne znam. Čula sam da je dr Milica Janićijević takođe dobra, ali nemam lično iskustvo.




17 joka -> RE: jevremova poliklinika (19.3.2014 1:17:58)

evo ja sam kod Milice janićijevic i ona je meni za sada isto dobra nista vise od toga nemogu reci do sada sam dva puta bila kod nje danas je bio taj drugi put




vesnam -> RE: jevremova poliklinika (19.3.2014 13:18:21)

Hvala na preporukama [sm=smiley31.gif]




damaherc -> RE: jevremova poliklinika (29.6.2014 13:50:54)

Drage dame,
Evo da i ja napišem svoje iskustvo bolje reći iskustva vezana za kliniku Jevremova.
Nasa borba sa sterilitetom traje već par godina. Greskom lekara lecena sam od endometrioze, cak su mislili i da imam tumor na jajnicima. Srecom zahvaljujuci jednoj nasoj iskusnoj dr nista od toga nisam imala, ali nadjene su druge stvari koje niko nije ni sanjao. Uradjena laparoskopija,histeroskopija,hsg...jedan jajovod blago zapusen pri vrhu, otklonjen septum i cista. Al bebe nigde. U tom saznajemo i za los spermogram. Dobijamo VTO o trosku drzave al nas a salteria sikaniraju, mesecima niko ne zove i mi lepo odemo u Jevremovu. Prva vto-icsi vodila dr Milica Ilic aspiraciju i transer radio Ljubic. U toku postupka saznamo da imam vrlo blag oblik zakasnele insulinske reakcije ) Znaci prva vto dobijeno 14 jc, od toga 12 bc....wow....vracaju dve ( ja sam molila da vrate 3 jer sam ocajnicki zelela blizance i da vto lekare vise ne vidim) 2 bc vratili 7 bc zamrzli. Beta oko 500....jedna beba...malo tuzni sto nisu dve al kad vidim kako se ljudi pate presrecna i za tu jednu. Bebironac se rodio 2012...( ne brinite od drzavne vto ni traga ni glasa...rekli su nam da smo greska u sistemu). Kao i mnogi od nas i mi smo imali san da imamo troje dece pre nego sto nam rekose nema deda mraz vama ne ostavlja bebironce....al evo mi dobismo jednog pa smo hteli jos. Odemo mi tako po onih nasih 7 smrzlica, od njih 7 u tri ture samo 1 nije preziveo odmrzavanje. Znaci u 3 ture FET vraćeno je po 2 embriona....svaki put blago pozitivna beta ili pozitivan test na trudnoci ali beta padne nakon 14 dana... Nismo klonuli duhom odemo mi na nov ciklus. Opet 14 jc, al ne lezi vraze od njih 14 samo 9 oplodjeno...hoce da ih vracaju 2 dan...mene nesto uhvati panika jer prosli put su oni predlozili da se ide do bc....ipak nakon razgovora sa Ljubicem oni odloze transfer do bc. Od 14 jc dobismo 3 bc i jednu ne bas tolko kvalitetnu. Vratili 3....10 dan beta 17,1...istorija se ponavlja. Kome verovati? Prvo dete dobih iz prve vto, zivo i zdravo, posle od 10 bc iz 4 pokusaja i uvek blago poz bete nista???




vesnam -> RE: jevremova poliklinika (5.7.2014 23:58:54)

Odradila sam pregled u Jevremovoj pre par meseci i definitivno smo digli ruke od njih. Primila me je Milica Ilić, i nikako nisam zadovoljna, uopše ne uliva poverenje, niti mi deluje kao stručna osoba. Rekla mi je da miom nije problem za VTO, da ona tu ne bi ništa dirala, pošto je u zidu, biće veća šteta da se seče materica, ali opet je moguć pobačaj, ako on poraste, a ne zna se da li će porasti, bla bla... Ja sma naglasila da bi ili kod Ljubića ili kod Vlaisavljevića na konsultacije, i ništa od toga. Pošto nemam vremena za gubljenje, deifinitivno Jevremovu obilazim u širokom luku. Svaka čast sestrama na ljubaznosti, i to je to




17 joka -> RE: jevremova poliklinika (6.7.2014 21:15:25)

Vesnam raga, i bolje ja za Ilicku neznam sta bih rekla[sm=smiley13.gif]
moj savet tebi idi u Genezis u NS znam koliko se mucite i zelite dugo [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] puno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]