|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada dići naslon kolica?
27.2.2011 17:12:13   
Anoniman
Kaze mm da je 45.

< Poruku je uredio Cindarella -- 27.2.2011 17:17:14 >

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada dići naslon kolica?
27.2.2011 17:21:21   
ivaj
Cek bre,je l on to izmerio?user posted image
I kako?

I mm kaze da je 45.
Poslusati ih ili kupiti uglomer?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada dići naslon kolica?
27.2.2011 17:28:20   
Anoniman
Ja mislila 60 user posted image ,i on mi rece 45.user posted image Sad cu da procackam po netu.

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.5.2011 15:22:16   
Mala Loojka
Logicno mi je da krece ovako: 0-30-60-90... jer 90 je skriz ravno da sedi...

Ja sam mom malom sad, sa tri ipo m., digla na 30, i bas uziva, gleda tv tako, cak nekad i zaspi, sto nije slucaj kada lezi :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.5.2011 15:28:09   
Anoniman
Na mojim Chipolino kolicima imam ležeći poloćaj, polusedeći i sedeći od 90 stepeni. Koliko ima ovaj srednji, pojma nemam. user posted image Uglavnom, taj polusedeći, srednji položaj koristimo trenutno. Meni se čini da je 45 stepeni, pa onda ispada da je ležeći 0, srednji 45 i sedeći 90. Logično.

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.5.2011 15:32:10   
Mala Loojka
Buba i ja imam chipolino, ali imam 4 polozaja.. Koja su tvoja tacno???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.5.2011 16:14:14   
Anoniman
Moja su Chipolino ultra ....

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.5.2011 21:08:04   
jovicaa
mi smo do sad furali 30 i 45 stepeni i nastavicemo tako dokle god bude cutao u tim polozajima, mada on se vec sam dize i sedi, drzi se za suncobran, sad cu da stavim slike na face. tako da bi prema tome mogla i vise da dignem, ali mislim da je bolje da sam vezba misice i dize se, sto mi je i pedijatar rekao, a ako mu dopizdi dicicemo poneakad i na 60

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada dići naslon kolica?
5.9.2011 14:42:16   
dejana007
ovo je prava tema za mene, hvala svima :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada dići naslon kolica?
10.9.2011 11:02:14   
zeljo
Citam, citam i nikako da se usudim da joj podignem naslon!!! Sva zaboravim da pitam Dr., mislim da je mala, puni 4.5 sutra, ali na osnovu vasih iskustava vidim da ste i ranije dizale naslone. MM mi ne da user posted image u sve se mesa, jes' i njegovo je dete, ali brate mili!!!! Inace na redovnoj kontroli kukova, sve je bilo u redu.

Danke user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada dići naslon kolica?
10.9.2011 11:56:48   
dejana007
Citam, citam i nikako da se usudim da joj podignem naslon!!

ja podigla ali ga u tom polozaju ne drzim duze od pola sata. sledece nedelje idemo da snimamo kukove pa videcemo sta ce dr reci. taman za dva dana ulazimo u 6 mesec user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada dići naslon kolica?
10.9.2011 12:00:36   
MarijaBg
Mi smo podigli na prvi klik - 30 stepeni sa 3,5 meseca po savetu predijatra. Mada i dalje nam je naslon cesce spusten jer voli da drema u kolicima. Kad je budna, buni se, hoce da gleda i tad joj podignem user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada dići naslon kolica?
10.9.2011 15:02:53   
dejana007
Mada i dalje nam je naslon cesce spusten jer voli da drema


istina, uzivaju da spavaju dok ih vozis u kolicima :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 10:43:52   
adulence
zene kada mogu da podignem Ivi malo naslon od kolica?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 11:42:54   
sneza24
Moja kolica imaju tri položaja : ležeći, polusedeći i sedeći. Ja sam sa obadvoje podigla sa 4,5 meseca.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 12:11:00   
jovicaa
ja gledam da sto vise lezi maksim. ali ljuljaska mu je od starta u nekom blago polusedecem.
adulence ako cuti dok lezi u kolicima bolje nemoj da podizes, a ako vidis da nece da bas lezi, mozes da joj dignes na 30 stepeni.
ja sam aleksu dizala tu sa tri i po meseca na 30. ali zavisi koliko ti nivoa imaku kolica, nasa imaju pet polozaja.
i kada dignes, dignes na pola sat, sat, pa spustis, ne stoje stalno u tom polozaju

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 12:51:08   
adulence
Ona ce za deset dana cetiri meseca da napuni...kakvo je vreme ne verujem da cemo pre napolje pa sam pocela o tome da razmisljam...nasa kolica imaju cetiri ili pet nisam sigurna...cetiri imaju sigurno...ona zadpi odma u kolicima u lezecem i mirna je ali cim se probudi odma je nervozna

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 12:55:53   
lesica
Adulence, je l' počela da se sama vuče da sedne? Ako jeste,onda možeš slobodno uskoro da joj malo podigneš naslon, kao što Jovica reče na nekih 15-30 stepeni ukoliko imate te položaje na kolicima. I po malo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 12:58:48   
adulence
oket hvala zenice...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 13:19:07   
Anck Su Nmaun
I moja T je bila nervoza nije htela da blene u nebo user posted image , sa 3,5 -4 meseca smo joj podigli tih 30 stepeni (ni lezeci- ni sedeci), a sa 5 ,5 mislim na sedeci ali od 6075 ( il kolko vec stepeni lupicu), i duugo se tako i vozila! Jer to je ipak sedeci , odgovaralo joj je.

A jovice kazes pola sata -sat.. pa ne verujem ni da ce se nesto puno duze ni vozati zar ne?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 13:25:30   
pocahontas
nama je ortoped rekao sa 4,5 meseca moze na 45stepeni.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 13:33:44   
vikiveki
Ja sam mojo deci podigla naslon kada sam primetila da i sama pokušavaju da se pridignu...sad to je kod ćerkice bilo oko 5 meseca , kod srednjeg sina oko 6,a kod najmlađeg oko 4 meseca,što znači da je to individualno za svako dete i zavisi od razvoja njegovih psihomotornih funkcijauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 14:11:15   
jovicaa
slazem se da treba sacekati da pocnu sami da se dizu. ali ako ona bas nece da cuti u set_nji u lezecem, mozes joj dici na 30 stepeni sigurno za tih pola, sata sat. zato sto je 30 stepeni stvarno jaaaako blag nagib, tek da ne bude ravno. a 45 je vec onako malo ozbiljniji ugao, a sa cetiri meseca mozes i na 45 tako na kratko, cisto da ne nervozira u set_njici.. ja bih tako uradila.
mislim neces je staviti da sedi tri sata... nego cisto malo.
maksim je sad poceo bas pravo da se dize i tek mu sad dizem na 45 i 60. ali on je manijak za nosanje, tako da nisam ranije ni imala potrebe da mu dizem, stalno nam je bio u rukama...
a ja kolica koristim i u kuci... i primetila sam da tek sada kada sam mu digla na 45 hoce malo vise da sedi u kolicima. ali on ima skoro pet punih meseci.

< Poruku je uredio jovicaa -- 29.3.2013 14:13:00 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 15:23:44   
jovicaa
evo sad sam gledala. 60 je baaas skoro sedeci, tako da se ispravim jos uvek maksimu ne dizem na 60, nego samo na 45 i to od pre par danauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 17:12:52   
adulence
nasa kolica ipak imaajucetiri polozaja lezeci,dva srednja i sedeci,ali nekako mislim da ovaj prvi nije 30 stepeni...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Click Here