|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 19:38:22   
Zemunka85
Mi sno na dan 4. meseca imali UZ kukova i receno nam je da mozemo pod 45 .

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 19:43:09   
Moiraina
Meni je isto oba puta rečeno sa puna 4 meseca na 45 stepeni.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kada dići naslon kolica?
29.3.2013 23:17:18   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: adulence

nasa kolica ipak imaajucetiri polozaja lezeci,dva srednja i sedeci,ali nekako mislim da ovaj prvi nije 30 stepeni...

30 izgleda skoro kao lezeci.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kada dići naslon kolica?
30.3.2013 7:35:30   
adulence
Hvala na savetima sacekacemo onda jos,a i ovako vreme nije za setnju...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kada dići naslon kolica?
13.8.2014 14:38:56   
Dada81

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Meni su ortoped i pedijatar rekli sa 4.5 meseca da moze 30 stepeni, sa 6 meseci ortoped je rekao moze 90 stepeni zato sto su kukovi uredu, pedijatar je rekao da moze za 60 stepeni a fizijatar da jos uvek treba da lezi i da se sam digne user posted image
tri razlicita misljenja a isto dete



Ja sam po nekom osecaju,kada se sam poceo dizati.Inace Marko za razliku od Davida voli bas da leskari,pa mogu reci gotovo da sam ga tek od 6.meseca stavljala u neki polu sedeci,to je mozda nekih 60 stepeni.Ali i tu ubrzo primetim da mi se nekako nageo na jednu stranu i skliznuo pa ga vratim u lezeci.Dr je rekla a je on super, lepo se dize u sedeci polozaj,ali nije bas stabilan.Sve od deteta do deteta,ovi moji totalna suprotnost u dosta toga.Nek su samo zivi i zdravi.A,inace sad mu je 7,5 i tek sada mi se cini stabilnijim.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kada dići naslon kolica?
13.8.2014 21:16:50   
mirkam
Dado, a jel sjedite sada sami sa 7,5 mjeseci? Moj M se dize ono kad ga vuces za rukice, i u kolicima (koja su mi jedan polozaj manje od 90, ne znam koliko je to, kolica imaju 4 polozaja) se na laktove ispravlja, ali sam ne moze da sjedi. Kad ga prislonim na jastuke, mada to rijetko radim, sjedi i pokusava da se ispravi da dohvati igracku i ne prevrce se, ali ne moze bez naslona duze od par sekundi.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kada dići naslon kolica?
14.8.2014 14:41:49   
Dada81
Obilazila sam temu,ali niko nije pisao,sad vidim da si ti bila,izvini.
Isto tako,identcno ,Mirkam.Ne sedi jos sam,evo jutros ga stavim bas malo,nema sanse,ode kao nakrivljena slikauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kada dići naslon kolica?
14.8.2014 16:37:51   
dijana1*
Kada dici naslon kolica? Onda kada beba sama moze da sedi.
Kosta je tek sa 7,5 poceo da se dize u sedeci polozaj i da lepo sedi u kolicima. Do tada sam svega par puta podigla naslon na kratko i odmah ga vracala. Cim vidite da vam dete klize, da se naginje i izvija to znaci da mu nije udobno.


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 14.8.2014 16:39:41 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kada dići naslon kolica?
14.8.2014 17:34:47   
Dada81
E,pa Dijance,to sam i rekla user posted image sve dodje na svoje i opste ga ne bih forsirala,ali samo gledam koliko je David bio drugaciji,neverovatno. Btw ljubi dete za meneuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kada dići naslon kolica?
8.6.2016 19:29:02   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Mi sno na dan 4. meseca imali UZ kukova i receno nam je da mozemo pod 45 .



Mi tek imamo uz kukova, drugu kontrolu , sa skoro 5 m...a ja joj podizem naslon na 30stepeni jos od 4. m...ne znam jesam li pogresila sto nisam sacekala tu kontrolu user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kada dići naslon kolica?
8.6.2016 21:15:34   
Maraj
Me i ja sam dizala. Pa onaj skroz lezeci nije zdrav ni zbog refluksa. Ja stvarno ne razumem ljude koji u onoj cvrstoj korpi voze decu sa 5 , 6 meseci i vise. Ne znam da l znate na sta mislim ovo
mislim da je stvarno pretwrano da se zdravo dete vozi sa 6 meseci u ovako ravnom polozaju. A vidjala sam

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kada dići naslon kolica?
17.10.2016 15:44:21   
Anck Su Nmaun
Mi smo na nekih 40 stepeni..nemamo klikove. Cak sam uzimala i uglomer da merim user posted image
Al on vid da vuce..hoce da sedi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kada dići naslon kolica?
11.12.2016 13:31:52   
emicaa
ja se vec par dana premisljam da ga iz korpice prebacim na to sjediste i stalno mislim da je ipak rano i jutros nadjoh slike Dore u kolicima,imala je 4 mjeseca.Pojma ne znam sta da radim.A zao mi ga ovako u korpici jer pocinje ga sve zanimati a u njoj nista ne vidi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kada dići naslon kolica?
11.12.2016 13:40:18   
Anck Su Nmaun
Emice ima.5 meseci mozes sloooobodno. Ja sam moje sa 3,5 vec stavljala na 30 stepeni..sto kazu koliko meseci toliko stepeni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kada dići naslon kolica?
11.12.2016 14:16:25   
IvanaSK RR
Emice, slobodno mozes, porastao je nas divni decak :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kada dići naslon kolica?
11.12.2016 17:06:20   
emicaa
ali znate sta je fazon,dio mene nece da ga stavi jer znam kad ga izvadim iz korpice nije vise mala mala bebica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 1:28:30   
Anck Su Nmaun
E jesi sasava, digni taj nasli sa sete uziva. Dobri ste moj je jedva izdrzao tri meseca, onako bas lezeci. Sve je vukao da se digne da gleda.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 1:53:37   
LauraAndrija
Slobodno ako ima pet meseci... Moj je pokušavao isto da se digne, krene sa glavom hvata se za nešto da ustane.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 16:10:15   
emicaa
podigla sam mu,prvu setnju po prvi put nije zaspao u kolicima nego je sav u cudu razgledao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 17:30:43   
IvanaSK RR
Divno, Emice, mogu misliti kako je bio zacudjen.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 17:55:33   
Anck Su Nmaun
Hhehe mogu misliti, bolje reci odusevljen , napokon nesto vidim user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 18:17:27   
Mala Elena
Emice ti si cirkus user posted image user posted image
Neka deteta, na 45 stepeni je taman.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 18:43:23   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

ali znate sta je fazon,dio mene nece da ga stavi jer znam kad ga izvadim iz korpice nije vise mala mala bebica user posted image

Haha isto i kod mene.Moja N jos lezi u kolicima a u sediste je jos nisam stavljala.Sada neki dan da krenem da je stavljam mozda odemo na neki put pa da se navikne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 18:46:46   
emicaa
a stavljam ga u kolica i on krece plakati,kad je skontao da nece lezati oci kao dva fildzana user posted image jedno dijete samnom,mogla sam ga do godine u korpici vozati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kada dići naslon kolica?
18.12.2016 18:51:32   
veselicaa
Emice nemajkouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here