Asimetricne mozdane komore!!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Maki08 -> Asimetricne mozdane komore!!! (27.11.2010 0:42:06)

Na pocetku sam sestogm meseca. na kontroli je doktorica primetila da su mozdane komore kod bebe blago asimetricne, ali da su proporcije glavice sasvim ok i da odgovaraju periodu u kome trenutno jesam. Danas sam zbog toga bila na drugoj kontroli i nije doslo do promene, i dalje je prisutna asimetrija, takodje su i proporcije bebe sasvim ok. Rekla mi je da ne brinem i da to nije strasno posto ne dolazi do uvecanja glavice, i opasno je jedino ako da toga dodje. Jako sam uplasena i brinem za bebu. Dabl test je bio ok. Da li je neko imao slicna iskustva?




dunja RR -> RE: Asimetricne mozdane komore!!! (27.11.2010 0:44:04)


Draga Maki, neću pisati ništa o tome jer ne znam, ali moja malenkost ti šalje [sm=smiley31.gif]




majamajce -> RE: Asimetricne mozdane komore!!! (30.11.2014 11:04:35)

Pozdrav svima, slucajo sam usla ovde trazeci clanak asimetricne mozdane komore. Juce sam bila na ultrazvuku i sve je bilo u redu, doktor je rekao da beba ima blao asimetricne mozdane komore, ja sam u 39 nedelji trudnce. Mnogo sam preplasena i molim vas da mi neko pomogne i kaze ima li iskustva. Rekao je samo da je sve u redu i da ce se to pratiti. Molim vas ako neko nesto vise za o tome neka pise...[sm=smiley19.gif]




biljkas -> RE: Asimetricne mozdane komore!!! (21.10.2016 19:46:41)

Zdravo, kako se zavrsila vasa trudnoca? Ja sam u 36. nedelji i dr mi je rekla da su bocne mozdane komore leva i desna uvecane.
ja ziva nisam.




Stranica: [1]