RE: Mašina za sudove (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Ana RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 11:14:24)

Devojke, kakva su vam iskustva sa Bosh mašinama?

Zapalo mi je par modela za oko (sa fiokom za escajg umesto korpice).




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 11:32:23)

Moja sestra ima sa fiokom za escajg i meni deluje mnogo bolje nego ova sto ja imam sa korpicom. Zauzima mi mesto, a možda bih jos nesto stavila. 




Ana RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 11:34:06)

Baš zato se i meni dopada, Sanjči. Korpica mi uvek smeta a ovo deluje zgodno.




Didy -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 12:23:40)

Ja imam tu gore fioku za escajg, a imam i korpicu, Ana. Iskreno, meni je zgodnije i brže da potrpam, a i da raspremim iz korpice. Na gornju pu policu stavljam veći escajg, poklopčiće i sl. Dosta stvari tu stane svakako.

Mi imamo Beko. I mašinu za suđe i mašinu za veš (već drugu) i mašinu za sušenje veša. Mm nešto Beko preferira kao dobar odnos cene i kvaliteta. Pošto je on zadužen za elektroniku u kući (zna većinu stvari sam da popravi), onda se ja tu ne mešam previše.




Sanidej -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 12:37:59)

I ja imam Beko sudomasinu, zadovoljna sam.




Ana RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 12:41:59)

Hvala Didy. Ne znam baš za Beko, ne verujem da bi mm pristao. Ne voli tu marku. Mada, imamo baš beko sudo mašinu dole u suterenu ali je stara nekih 13,14 godina i nema neke funkcije.




Didy -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 13:18:44)

Više sam dala komentar za tu dodatnu korpu. Praktična jeste, ali meni lično nije praktična za escajg. Ako ti je neka veća razlika u ceni samo zbog te dodatne korpe, nemoj da je uzimaš.

Moja sudomašina je OVA. Ugradna je, ali ima ista takva i koja nije ugradna. Imamo je par godina, ne sećam se tačno koliko 2-3 sigurno i kupili smo baš taj model po preporuci.




smeško -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 13:23:00)

Anci, kao i sve ostalo Bosch, extra je. Ali, mi imamo sa korpicom i nekada mi smeta jer mislim da mi dosta blokira prostor sa strane.




Ana RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 13:36:17)

OVU i OVU sam gledala, i još jedan model ali je za 12 kompleta, ove su za 13.




Ivanka 75 -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 13:42:59)

Moja komsinka ima Gorenje sa fiokom za escajg, kaze da nikad nije dovoljno cist. A ja sam, npr skinula sa mojoh korpica za escajg ono sea rupama i mnogo lepse je escajg ispran, nema tackice. 




Ana RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 14:05:58)

Mislim da će biti Bosh u svakom slučaju, još da odlučim koji model.




Didy -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 15:00:38)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja komsinka ima Gorenje sa fiokom za escajg, kaze da nikad nije dovoljno cist. A ja sam, npr skinula sa mojoh korpica za escajg ono sea rupama i mnogo lepse je escajg ispran, nema tackice. 


Da, ostanu nekad one flekice od vode, mene to nervira.




smeško -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 15:13:58)

Koje sa rupama? 😲




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 15:38:54)

Ivanka, i mene to zanima gde su te rupe?




vonavoj -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 15:42:10)

Ja imam Bosch,Gorenje nam je trajala tacno 5 godina..nikad vise..Na korpi za escajg imam poklopac sa rypama da se odvoji escajg,ali ja sam to otvorila..




Sanidej -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 18:49:47)

Svi se zale na Gorenje, nisu samo masine za sudove problem izgleda.




Didy -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 18:58:21)

Mi smo dobili Gorenje sudomašinu za svadbu, jedva sam čekala da se pokvari da je se rešimo. Posle sam čitala da one nemaju duplo ispiranje i da je to problem. Nama je suđe stalno ostajalo kao muzgavo i flekavo, a ja mislila da je do tableta, soli... Isprobala sve moguće i izmenjala... Kad smo uzeli novu, shvatili smo da je do mašine bilo... Katastrofa! Bilo me sramota da iznesem sok u čaši, delovale su ko prljave. 





Sanidej -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 19:05:52)

Moja Beko sudomasina bas ima dobro ispiranje. Super rinse program.




Didy -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 19:40:01)



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Moja Beko sudomasina bas ima dobro ispiranje. Super rinse program.



I moja. Oduševljena sam, pogotovo posle gorenja.




nata11 -> RE: Mašina za sudove (21.2.2020 21:11:22)

Ja imam Miele sa tom fiokom i odlicna je. Mislim da to nije do same fioke. 





branki* -> RE: Mašina za sudove (22.2.2020 7:38:35)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

OVU i OVU sam gledala, i još jedan model ali je za 12 kompleta, ove su za 13.

ana,mi imamo ovu prvu sto si stavila,ugradnu.




vonavoj -> RE: Mašina za sudove (22.2.2020 9:36:59)



IZVORNA PORUKA: Didy

Mi smo dobili Gorenje sudomašinu za svadbu, jedva sam čekala da se pokvari da je se rešimo. Posle sam čitala da one nemaju duplo ispiranje i da je to problem. Nama je suđe stalno ostajalo kao muzgavo i flekavo, a ja mislila da je do tableta, soli... Isprobala sve moguće i izmenjala... Kad smo uzeli novu, shvatili smo da je do mašine bilo... Katastrofa! Bilo me sramota da iznesem sok u čaši, delovale su ko prljave. 




Ovo nisam ni ja znala..isto su nam tako sudovi izlazili..sve sam promenila,i nista.opet iste case 




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sudove (22.2.2020 9:47:40)

Didy, ne znam da li vam je odmah na pocetku tako radila. Nama je gorenje sudo masina  tako radila posle osam godina. I sad smo je odneli u servis. Sudovi se sijaju. Mm nije znao u cemu je problem i ako ju je celu otvorio. Zakljucak otisli su senzori Zbog toga su sudovi bili flekavi. 





Ana RR -> RE: Mašina za sudove (22.2.2020 11:01:29)



IZVORNA PORUKA: branki*


IZVORNA PORUKA: Ana RR

OVU i OVU sam gledala, i još jedan model ali je za 12 kompleta, ove su za 13.

ana,mi imamo ovu prvu sto si stavila,ugradnu.



Branki, da li si zadovoljna?




branki* -> RE: Mašina za sudove (22.2.2020 13:03:30)

ana,sta znam...nisam nikad imala prilike da poredim sa drugima,pa ne znam sta da mislim.desava se da mi ne osusi lepo,npr,ostane malo vode u nekim serpicama,mm kaze da ne redjam lepo sudove,mozda je i zato,da ne gresim dusu.i desi se da vece serpe koje su zagorele npr ostane to malo po dnu,ne opere bas odmah.ne znam,mozda to ne moze ni jedna masina.pogotovo ako ne stavim odmah da se pere nego ukljucim masinu nakon 2 dana.
inace,muzge ,ni fleke nema na posudju ,nikada se ne desava.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>