RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (1.4.2017 15:14:30)

Dok nisu pocele da sede bile su okrenute ka nama.




MamaNecaVo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (22.10.2017 12:44:29)

Ne bas.
Moj A je okrenut ka napred cim je krenuo sa sedenjem.




degu -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (22.10.2017 16:50:50)

B je do 4 meseca bio okrenut ka meni




MamaNecaVo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (13.11.2017 16:17:59)

To da beba bude okrenuta ka roditeljima tesko da funkcionise.Pogotovo kada su deca starija.




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (13.11.2017 18:29:39)

Mi smo se dugo vozili tako da je bila okrenuta ka nama.... onda smo joj postali dosadni 😂
Ali stvarno, kad smo je okrenuli bas je uzivala 😊




MamaNecaVo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (14.11.2017 15:48:18)

Mi smo brzo pravac okrenuli.
Da nismo,ne bi seo u kolica.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (14.11.2017 22:25:22)

😊😊 da malo gleda i druge ljude ne samo mamu i tatu 😊




MamaNecaVo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (14.11.2017 22:26:53)

Ipak im je mnogo interesantnije okolinu da gledaju i da istrazuju pogledom. :)




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (15.11.2017 12:56:12)

Naravno, mamu i tatu gledaju non-stop, daj nesto ,,interesantnije" 🤣




MamaNecaVo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (15.11.2017 23:22:48)

Kod nas je generalno bio problem sa kolicima jer do desetog meseca nije hteo da se vozi u njima.
Sluzila.su nam za uspavljivanje.
Cim smo okrenuli ka napred sediste,poceo je da se interesuje za sedenje i generavno voznju u kolicima.




Dora89 -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (5.3.2018 10:01:36)

Moja beba nikako to nije volela. Uopšte da leži u kolicima, ni licem prema meni, ni licem od mene. Tek je volela kad je mogla da sedi i gleda oko sebe.




IvanaSK RR -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (10.6.2018 14:09:21)

Kolica u kojima je sin bio nisu imala opciju da se okrenu prema nama.
Kolica za cerku su bila sa jajetom i vozila se uglavnom u jajetu.




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (10.6.2018 15:06:01)

Pre neki dan na semaforu beba mala, mala, samo viri iz kolica jedva... slucajno pogledah... okrenuta od roditelja, preko prebacena pelena... okolo guzva od saobracaja se nist ne cuje... znaci, nit' je vidis nit' cujes... kad su bas male bebe mislim da treba da ih vidimo...




MimaKos -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (10.6.2018 22:48:42)

Moji vise vole da su okrenuti kontra od rodirelja, a i mislim da im je zgodnije da se ispruze nego onako zguzvani u jajetu, barem je sa sinom tako, mnogo ga nervira jaje :))




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 8:11:36)

Mi smo kontra okrenuli tek kada krenu da sede




MimaKos -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 12:04:22)

Zavisi od bebe do bebe.. neki nece uopste u kolica :) hvala ima bar sto se tu nisu bunili :)




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 15:15:54)

O, joj, ali kad su bas male bebe nema sta da nece [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 20:25:23)

Naša kolica nemaju opciju da se beba okrene ka nama :(. Pozajmili smo, nova su ali tu manu imaju. Ja bih volela. Naročito jer ja pričam nešto N kad je budan iako me ne vidi, pa je to malo čudno[sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 21:28:43)

Rosita, ma samo ti pricaj, sta te briga [sm=smiley1.gif]




Maslacak15 -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 21:55:55)

Znaci to dosta, evo ja mogu iz prve ruke da potvrdim. Mi imao kolica sa klasicnom lezaljkom, znaci potpuno raavna korpa i beba je orkenuta tako da gleda ka meni. I meni je svanulo od pre nekih 3-4 nedelje kada je ona sazrela dovoljno da reaguje na moju pricu. Do tada je ebilo ako spava spava,ako gleda gleda a ako je nervozna place, pa ja mogu da radim sta mi je drago. Sad je vec puno drugacije, mogu da joj privucem paznju, pricam joj, ona se smeska, guce. S obzirom da manje spava, to mi je jako vazno da je zabavim posto provodimo dosta u kolicima. Minimium dva sata dnevno.
Bude mi neobicno svaki put kad porastu pa predju u sediste i onda ih okrenem sa nekih 6-7 meseci. Mogla bi i tada da ih vozim u rikverc ali to je vec malo glupo. Mislmi da je njima interesantnije da gledaju unakolo.




Misha i Ljisha -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 21:58:30)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Naša kolica nemaju opciju da se beba okrene ka nama :( Ja bih volela. Naročito jer ja pričam nešto N kad je budan iako me ne vidi, pa je to malo čudno[sm=jezicek.gif]

isto[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 21:59:12)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

O, joj, ali kad su bas male bebe nema sta da nece [sm=smiley36.gif]

to ti mislis nemas moju decu[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (11.6.2018 22:00:28)

[sm=smiley36.gif] cuje ti glas, i to znaci 😍




emicaa -> RE: Bebe u kolicima treba da se voze licem prema roditeljima (12.6.2018 11:49:21)

moji su oboje do nekih 7 mjeseci vozili se gledajuci u mene.Onda sam ih okrenuka.Ali ja ionako non stop pricam pa mi nije lroblem i kad ne gledaju u mene [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]