|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 22:59:07   
dunja RR
Hvala Anavi user posted image

znači i kada se radi samo histero, mora klizma? (mrzim klizmu, grrrr)

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:05:41   
Anavi
Da Moraaauser posted image
Nema to veze sa intervencijom, vec sa anestezijom. I za hsg treba klizma u drzavnoj, a privatnici to kao progledaju, jer rade sa aqua anestezijom od 5 minuta. neka na bazi soje ,al ajd. A ni tada nema klope to vece a ni pica . hsg je reng.snimak manje vise, a histero i laparo su intrvencije sa pravom anestezijom, Mrzim je i ja al sam ja super prosla, jer sam par dana pre intervencije jela bas laganooo, tako da nije bilo zacepljenja u crevima kao kod nekoh zena user posted image

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:08:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anavi

Da Moraaauser posted image
Nema to veze sa intervencijom, vec sa anestezijom. I za hsg treba klizma u drzavnoj, a privatnici to kao progledaju, jer rade sa aqua anestezijom od 5 minuta. neka na bazi soje ,al ajd. A ni tada nema klope to vece a ni pica . hsg je reng.snimak manje vise, a histero i laparo su intrvencije sa pravom anestezijom, Mrzim je i ja al sam ja super prosla, jer sam par dana pre intervencije jela bas laganooo, tako da nije bilo zacepljenja u crevima kao kod nekoh zena user posted image


Ja sam dva puta radila laparo i oba puta se ispraznim, operem i kada me prozovu, čim čujem svoje ime, ja još jednom trk u WC, pa na pranje user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.5.2011 23:11:04 >

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:10:57   
Anavi
Dunja hahahauser posted image user posted image user posted image
Onda sve vec znas user posted image

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:12:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anavi

Dunja hahahauser posted image user posted image user posted image
Onda sve vec znas user posted image


user posted image pa daaaa, ali to me nervira, jer taman mislim gotovo je, nema u meni ništa više, kad ono user posted image u WC još jednom

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:14:28   
Sanjica26 RR
Dunjice, ides na histeroskopiju?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:14:48   
Anavi
dunja, a sto si ti radila laparo ?

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:17:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anavi

dunja, a sto si ti radila laparo ?


Zbog endometrioze, težak oblik, prvi put samo očistili jajnike a drugi put izvadili jajovode (hidrosalpinks) i jedva spasili matericu; sada moram opet pre VTO.

Sanjice ne znam još da li mogu da se provučem samo sa histero ili moram ipak na još jednu laparaskopiju

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.5.2011 23:18:21 >

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:22:32   
Anavi
Hm..A sto sad opet ?? user posted image user posted image user posted image user posted image Al ne damo se


_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:25:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anavi

Hm..A sto sad opet ?? user posted image user posted image user posted image user posted image Al ne damo se



zbog endometrioze, ona se uvek vraća a ako je ima po materici embrion ne može da se ugnezdi; za endometriozu je jedina terapija operacija

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:27:17   
Anavi
Zelim ti srecu user posted image

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:28:40   
dunja RR
Hvala draga

i ja tebi user posted image , a što si ti išla na laparo? da li planiraš VTO ili pokušavate prirodno?

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Histeroskopija
13.5.2011 23:36:52   
Anavi
Ja sam pocela program vto 11.05. A na laparo zbog hidrosalpiksa, pisala sam u temi vantelesna III deo.

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 19:54:47   
nina26
I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..

(odgovor članu Anavi)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:00:28   
nina26

Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:04:47   
jelenadunja
Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero user posted image
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?




_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:06:27   
nina26
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero user posted image
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?





Pa i ja sam cula da su oni dobri, samo ja nemam overenu knjizicu posto godinama ne zivim u zemlji ali verujem da mogu da platim ?

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:10:39   
jelenadunja
Pa ne znam,mozda
IZVORNA PORUKA: nina26

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero user posted image
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?





Pa i ja sam cula da su oni dobri, samo ja nemam overenu knjizicu posto godinama ne zivim u zemlji ali verujem da mogu da platim ?




_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:14:19   
jelenadunja
Meni je radila dr.Pjevic-Trninic nadam se da je ispravo prezime,i stvarno sam zadovoljna.Kad sam isla da zakazem,zvali su me nakon 3 dana da dodjem,i brzo su i uradili user posted image .Mogu ih nazvati sutra da ih pitam da li se placa ako ti to nesto znaci?

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Histeroskopija
21.5.2011 20:15:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Histeroskopija
22.5.2011 12:46:43   
nina26

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Meni je radila dr.Pjevic-Trninic nadam se da je ispravo prezime,i stvarno sam zadovoljna.Kad sam isla da zakazem,zvali su me nakon 3 dana da dodjem,i brzo su i uradili user posted image .Mogu ih nazvati sutra da ih pitam da li se placa ako ti to nesto znaci?



Ako ti nije problem to bi bilo super user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Histeroskopija
22.5.2011 12:47:39   
nina26

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više



Dunja a jel mi treba isto tamo neki uput ili mogu da platim ?

Kako si to prosla u Frontu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Histeroskopija
22.5.2011 17:24:26   
nina26


I jos nesto, da li je nekome isto Dr preporucio posle spontanog da radi histero ? Mene zanima zasto histero a ne laparo, jer mi se cini ova druga intervencija slozenija i preciznijauser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Histeroskopija
22.5.2011 17:50:23   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više



Dunja a jel mi treba isto tamo neki uput ili mogu da platim ?

Kako si to prosla u Frontu?


Proveriću ti mila; napiši mi beše gde živiš, Grčka ili? napiši mi šta misliš da je bitno (da li imaš knjižicu, ličnu kartu Srbije itd) možeš i na pp; idem na pregled u sredu pa mogu da ti se tačno raspitam....

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Histeroskopija
23.5.2011 0:23:25   
Anavi
Nina, pozdrav !

Sto se tice histero i laparo , ja sam radila u frontu., doduse iz drugih razloga , ali to sad nije bitno u tvom slucaju al evo : histero zbog pregradjene materice, a laparo zbog zapusenih jajovoda.
Histero se ne naplacuje, a laparo 25.000din ako je operativno, a ako je dijagnosticki onda se takodje ne naplacuje.
Obe su mi radjene u isto vreme. Prosla sam odlicno, nista me nije bolelo , sutradan sam otisla kuci. Zelim ti puno srece i javi sta je bilo.
Pozdrav!!!user posted image user posted image
Ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj!

_____________________________

Jun 2011 - beta <1
"svakome u zivotu dodje njegovih 5 minuta..."

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here