RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


vukosava -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (25.4.2011 13:11:26)


IZVORNA PORUKA: BubaMira

U svakom pogledu - forum kao forum je , maksimalno pozitivno uticao na mene . Postala sam hrabrija , opuštenija , nasmejanija , i uz pomoć dragih žena - mnogo sigurnija u isčekivanju mog malog pilenceta . Svaka od nas , naravno , ima podršku porodice , prijatelja , ali je podrška koju sam dobila na RR za mene zaista bila neprocenjiva . Hvala vam , cure . [sm=smiley27.gif]


[sm=bravo.gif]




AndreaK -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (28.4.2011 22:43:32)

Dosta pozitivnih, ali i jedna negativna stvar... da krenem od lose, previse vremena provodim za racunarom [sm=smiley29.gif]...

al sta cu, sa malom bebom sada, ranije u trudnoci...zimski period, najlepse mi je bilo da caskam na RR...internet je bio jedini vid druzenja na svakodnevnom nivou, obzirom da nisam bila u mogucnosti da cesto izlazim van kuce ...

Sada ovde nalazim puno dobrih,korisnih saveta a i upoznala sam i neke divne ljude...i prosto volim sto sam deo necega. [sm=smiley27.gif]




Vika -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (28.4.2011 22:46:39)

IZVORNA PORUKA: AndreaK

... da krenem od lose, previse vremena provodim za racunarom [sm=smiley29.gif] ...



Uz ovu lošu, puno toga sam naučila i dalje učim

Sprečava me da oglupim ribajući guzu i cucle, a i da ne poludim u tuđem gradu




AndreaK -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (29.4.2011 14:56:11)

Vika moram da se slozim sa tobom...

pa tako losa prelazi u dobru [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (29.4.2011 14:59:55)

igram se u radno vreme [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] kući baš ne stižem do kompa....




Meisje -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (17.10.2011 16:28:35)

Pa prvenstveno kao dragoceni izvor informacija. Posle toga,posto trenutno ne radim kao zabava!
Toliko razlicitih ljudi,karaktera,zivota,i sve to prozivljavamo zajedno tako da kad znas da ima tamo neko ko ce biti tu za tebe kad ti je tesko i ko ce se radovati sa tobom kad ti je lepo to stvarno i vise nego ZNACI!




lanica82 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (2.11.2011 11:36:43)

Tokom trudnoće stalno se dešavaju neke promene, to su sve nove stvari, pa je lakše kada sa nekim pričaš o tome šta te muči a forumi su uvek tu... Kada na primeru i iz iskustva drugih ljudi čuješ njihove priče mnogo toga je jasnije... Pored foruma - objavljujete i tekstove koji su mi dosta puta odagnali strah i nedoumice... [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




al nia -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (2.11.2011 11:50:16)

Kada vidim sa koliko ljubavi zene pricaju o deci, cini mi se da svetom vlada samo ljubav... I divno je ziveti sa glavom u oblacima  i idealizovati svet...




Olga75 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (2.11.2011 12:18:09)

al nia , daaa , divno je videti koliko su mame posvecene [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
RR mi je jednostavno mesto na kom sam ja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




boba 11 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (2.11.2011 21:20:14)

Savrsen sajt za sve namene[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sve pohvale za kretora RR a takodje i svim devojkama .Ovo mi lici na jednu veliku porodicu koja se sve vise siri i dobija nove clanove.
Zabavi nikad kraja ,puno zanimljivih tema i svi ucestvuju bez obzira odakle su i da li se znamo .
Ja licno nikog ne poznajem sa RR ali se nadam das cemo se videti na deda mrazu i da cu steci puno novih prijateljica iako vec osecam kao da smo prijatelji i sad .Ne prodje dan kad ne zavirim makar samo 5 min a mislim da sam i ja zavisna jer stalno mislim kako bi do kompa od obaveza oko kucve i dece[sm=jezicek.gif].
No uvek nadjem malo vremena makar uvece kad deca odu na spavanjac




limunada -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (21.12.2011 13:08:11)

E ovako,utice pozitivno zato sto:

Sticem nove prijatelje,bez obzirRa sto nemogu sve da upoznam.

Nalazim korisne teme,savete

Opustim se,nasmejem se

Uliva mi nekako samopouzdanje

Kad sam tuzna delim sa vama i lakse mi bude

kad sam srecna takodje delim sa vama

sve u svemu RR mi je mnogo pomogao u nekim stvarima kao i RRingerajke sa njihovim savetima

Najbolji sajt na svetu [sm=bravo.gif]





dumisko -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (7.10.2012 22:58:56)

Trudnoća mi je bila mačiji kašalj zahvaljujući ringeraji...toliko dobrih stvari i tuđa iskustva su mi pomagali da rešim svaku dilemu..i strah koji je čest u tom stanju..i naravno okolinu nisam "smarala" i bila sam opuštena i srećna jer znam da je tamo negde neka članica imala ponešto kao i ja i da ću to pročitati ili podeliti na forumu i biće sve lakše..bližnji su primetili moju samouvernost tada a nisu imali pojma o čemu se radi misleći da je to prosto tako..hormoni itd..[sm=smiley1.gif]sada takođe nedoumice oko bebca uspešno prevazilazim, ringeraja je zakon[sm=bravo.gif]




vukosava -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (8.10.2012 3:09:26)

Nisam se nikad u zivotu druzila sa ovoliko zena. Oko mene najcesce samo muski. Pa usput i vise ucim o zenama...




Anoniman -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (8.10.2012 8:25:57)

Slično kao vuka [sm=smiley36.gif]

A uz to mi brže prolazi ovo vreme u krevetu......................




Jeca* -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (8.10.2012 8:53:41)

IZVORNA PORUKA: vukosava

Nisam se nikad u zivotu druzila sa ovoliko zena. Oko mene najcesce samo muski. Pa usput i vise ucim o zenama...


[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
hahahaha...potpuno si u pravu, isto i ja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
ako si još čitala Dučića, Jovu Toševskog i Marka Vidojkovića....[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




dunja RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 20:08:00)


Divne žene, sjajna podrška, kada je najpotrebnija [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 20:14:41)

Upoznala sam divne zenice! [sm=bravo.gif]




Misha i Ljisha -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 20:24:05)


IZVORNA PORUKA: dumisko

Trudnoća mi je bila mačiji kašalj zahvaljujući ringeraji...toliko dobrih stvari i tuđa iskustva su mi pomagali da rešim svaku dilemu..i strah koji je čest u tom stanju..i naravno okolinu nisam "smarala" i bila sam opuštena i srećna jer znam da je tamo negde neka članica imala ponešto kao i ja i da ću to pročitati ili podeliti na forumu i biće sve lakše..bližnji su primetili moju samouvernost tada a nisu imali pojma o čemu se radi misleći da je to prosto tako..hormoni itd..[sm=smiley1.gif]sada takođe nedoumice oko bebca uspešno prevazilazim, ringeraja je zakon[sm=bravo.gif]



ovo potpisujem i ja. Sigurna sam da sam bila "ladovina" u trudnoci zahvaljujuci ringeraji. da ne kazem da mi je nekad rr ustvari kao pogled u svet kad na salasu ne vidim zivu dusu ispricam se sita sa vama[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 20:26:44)

Ista prica kao kod vecine. [sm=smiley36.gif] Lepo druzenje sa finim curama, dobro iskreno ima par koje sole pamet ali ... o njima cu u posebnoj temi. Naravno anonimno [sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:06:42)

I meni je lepo na RR jer je to mesto gde sam saznala dosta korisnih stvari koje nigde nisam čula...i ovo mesto mi dođe kao neki izduvni ventil kada sam puna neke negativne energije a nemogu se nikome obratiti ,ja uđem na RR i temu rezervisanu za to i olakšam svoju dušu[sm=smiley36.gif]...i svim mojim prijateljicama pričam za RR ali nekako suviše su lenje da pišu i čitaju...jednostavnije im je da pitaju mene pa im ja onda pričam iskustva sa RR[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:16:30)

I ja isto prepricavam [sm=smiley36.gif] Neznam kada ono bese Adulence objavila sliku njene malecne sa obrascicima svima redom sam pricala kako sam vidla najsladju bebu.
Vikiveki iznenadila bi se koliko zena cita RR neregistrovane.




vikiveki -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:22:35)


IZVORNA PORUKA: nata11

I ja isto prepricavam [sm=smiley36.gif] Neznam kada ono bese Adulence objavila sliku njene malecne sa obrascicima svima redom sam pricala kako sam vidla najsladju bebu.
Vikiveki iznenadila bi se koliko zena cita RR neregistrovane.

Ma znam ja da one čitaju neregistrovane[sm=smiley36.gif] samo se prave ,kao one nemaju vremena da sednu za komp. a ovamo ne skidaju oka sa kojekakvih serija[sm=hudicek1.gif] Svi me zezaju i kažu samo visim na netu. ali ja mislim da je bolje i to jer na netu možeš dosta dobrih stvari naći....a šta one dobijaju od sedenja ispred TV i gledanja serija[sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:31:04)

Rr je "mojih 5 minuta" [sm=smiley1.gif]
Zahvaljujući RR izvukla sam se iz depresije 2009 god.
Stekla sam nove prijateljice koje me čine srećnom i bogatom ženom!
Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj




serpica -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:36:09)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Rr je "mojih 5 minuta" [sm=smiley1.gif]
Stekla sam nove prijateljice koje me čine srećnom i bogatom ženom!
Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj




Mod[sm=smiley31.gif] potpisujem sve i dodajem da se ponekad slatko nasmejem a vrlo cesto i rasplacem kad procitam nesto na forumu.Ali to je sastavni deo ove nase porodice[sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (11.11.2013 21:38:00)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj


Moj muz kaze, jos samo da kupimo UZ i onda sam u kompletu[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>