|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
20.3.2016 18:00:58   
Maraj
user posted image ivana garant ce tako biti. Najvise zbog lekova. Pojma nemam sta mi treba a vidim gore da ce mi svasta trebati. Ne znam ni namenu svih tih preparata. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Šta spakovati za more?
20.3.2016 18:09:59   
IvanaSK RR
Hahaha, e jesi luda skroz. Ne moras da preterujes sa lekovima, ionako cete uplatiti zdravstveno. Naravno, zlu ne trebalo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Šta spakovati za more?
21.3.2016 7:20:19   
wivern
Ja ništa od lekova prošle godine nisam nosila. Obzirom da mi dete do tada nikad nije bilo bolesno znala sam da ako nešto bude moram kod lekara da ga vodim, a on će mi prepisati lekove. Hvala bogu svuda postoje apoteke user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Šta spakovati za more?
21.3.2016 8:11:21   
nikiteki
Ja uglavnom ponesem nesto od lekova i krema ali ko sto kazes svuda ima apoteka ako nesto zatreba

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 9:51:28   
Sanjalicaaa
Ovo mi je trenutno omiljena tema.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 10:42:19   
Mala Elena
Mi smo prosle god poneli sve i svasta od lekova, sve da pokrije, od a do š. A pritom nismo isli na to da ce sve vrenme imati T pa smo morali da dokupimo u Grckoj cepice.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 11:07:53   
branki*
Od lekova cepice protiv temperature,probiotik neki,ponela bih i enterofuril sirup jer je odlican protiv proliva i ja sam b nosila i spalmotil,jer je znao da kaslje prilicno sa gusenjem.drugo nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 11:16:21   
emicaa
Ja sam dori nosila sirup za temperaturu,toplomjer,kapi i pumpicu za nos,kremu za umirenje kože(ako komarci gricnu) ,kremu za sunčenje,losion i gel za tuširanje.Ako nešto i zafali može se kupit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 12:09:03   
Mala Elena
Moze da se kupi ali kad vec imam kuci sto da ne ponesem... E.je sklona tim spazmima, ove godine mislim da cu poneti i inhalator.
A sa druge strane, spakovacu manje kozmetike ili prebaciti u manje tubice i kutijice...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 12:25:15   
MishMash
Mi smo nosili: toplomer, hidrogen 3%, hanzaplast, antipiretike, Hiperhama gel, Bepanthen kremu, kremu za sunčanje , mleko posle sunčanja, Autan protiv komaraca, Aerius i Vaxol.

Nosili smo i Raid aparatić za utičnicu.

< Poruku je uredio MishMash -- 1.6.2016 12:28:12 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 13:04:25   
serpica
Ja sam nosila pre svega hranu koju beba jede jer nisma htela da rizikujem sa njihovom hranom,onda sirup za temperaturu,cepice,probiotike,kutiju za prvu pomoc,sredstava za suncanje.. antibiotike ni kuci ne dajem bez odobrenja lekara tako da ih ne nosim na more a uvek uplatimo osiguranje i letujemo u mestu gde ima doktora.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 13:12:21   
Sanjalicaaa
Sto se tice lekova nosim za proliv, probiotik, moozda, ali jedno veliko mozda antibiotik.
Mi imamo odlicno osiguranje, kada smo isli na Majorku G je dobio upalu uha, uredno nam tamo prepisali antibiotik ,za T, kapi za usi. Tako da sam odlucila da ni ove godine ne nosim od lekova nista, samo osnovno.

Meni je veci problem koliko peskira da ponesem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 13:15:08   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Moze da se kupi ali kad vec imam kuci sto da ne ponesem... E.je sklona tim spazmima, ove godine mislim da cu poneti i inhalator.
A sa druge strane, spakovacu manje kozmetike ili prebaciti u manje tubice i kutijice...

ma mislila sam ako nešto zaboraviš.Mi smo nošu i kanticu za pijesak kupili na moru,jer ne nam kako bih još i to utrpala u kofer user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 14:26:16   
Mala Elena
Aha , dobro user posted image
Sanjalice, moja sestra dodje na adu i kupi usput peskire da.ne vuce kada dolazi basom user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 14:27:22   
Maraj
Mi se mislimo da l i inhalator da nosimo...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 14:57:00   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Aha , dobro user posted image
Sanjalice, moja sestra dodje na adu i kupi usput peskire da.ne vuce kada dolazi basom user posted image


hahahah, ja ne bih mogla. Moram da ih operem prvo user posted image

Mi inhalator necemo nositi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 14:58:14   
choopa choops
Kako kupi peškire? user posted image Mi gdje smo bili na odmoru nema mašina za pranje, a bogami se na ruke nikad ne mogu peškiri oprati kako valja, naročito ne tek kupljeni.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 15:00:33   
Maraj
Joj ni ka ne bi mogla neoprane peskire. Ja i carape kupim pa ih operem a ne ovo sa cime se brisem

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 15:59:19   
isidora88
Uf neoprani peskiriuser posted image nema sanse da bih to mogla.
Mi nosimo samo osnovno brufen, kapi za nos, sinopen, nesto protiv komaraca i toplomer.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 16:02:32   
Maraj
Kazu da su ceste infekcije ociju kod beba , jer diraju l kamencice pa trljaju oci.... da l i za oci nesto da ponesem.... mi idemo prvi put sa bebom , skroz sam u frci , sta poneti

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 16:21:02   
choopa choops
Maraj kako te volja, ako imaš ponesi, ako ne ima tamo da se kupi ako zatreba. Ja nikad nisam čula da su česte infekcije očiju?!?user posted image

Mi kad idemo na putovanje od lijekova nosimo osnovno - brufen, toplomjer, probiotik i tablete protiv povraćanja. Ako treba nešto lako se kupi. Jednom mi je trebao zamalo inhalator a nisam ga imala (ali bilo smo na 3 dana), tako da mislim da nije zgoreg to ponijet.

A svakako mislim da treba uzet zdravstveno osiguranje. Nama je pokrilo antibiotike i pregled kod zubara u Italiji kad smo bili jer je L imala gangrenu...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 16:56:35   
Sanjalicaaa
G je imao 7 meseci kad smo isli i ja nisam nosila nista za okice. A hvala Bogu nismo ni imali problem, a pipao je i kamencice i pesak.
I nama je putno osiguranje sve pokrilo pregled kod dr, antibiotik i kapi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 17:57:11   
emicaa
Kad se ide autom onda je dosta bolje zbog stvari,možeš ponijeti koliko god ima mjesta za avion je malo gadno.
Sanjalice na koje peškire misliš,za plažu ili one posle kupanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 20:56:56   
isidora88
Ni ja nisam cula da je neko dobio infekciju ociju na moru. Ako te je bas strah ponesi vatu i fizioloski. Ako se bas razvije konjuktivitis onda hloramfenikol mast.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Šta spakovati za more?
1.6.2016 21:46:41   
Mala Elena
Hlorofenikol je dobar, ponesi ga. Mozes i gentokulin...
I nama je osiguranje ddor pokrilo troskove ali su nam na ugovoru naveli pogresne datume od do pa smo morali odande da ih zovemo da intervenisemo...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here