|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 12:47:15   
Ana RR
Mm i ja smo sinoć pričali o ovome, kaže on da će da počne da pravi spisak user posted image

Anck, ja nisam nikad nosila ab, ne znam da li bi mi dao dr tek tako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 12:48:51   
mama Jo
Mi idemo tek za 3 meseca pa vec pravimo spisak user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 12:49:29   
Anck Su Nmaun
Heheheh ja se toliko cesto pakujem da mi je spisak u glavi user posted image
Ovih dana razmisljam o sitnim stvarima koje treba poneti / kupiti a u petak pakovanje.

Za ab. mi je bas bzvz ne bih ni ja pila onako napamet a pogotovo dala detetu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.6.2018 12:50:34 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 13:29:33   
emicaa
ja vise ne pravim spisak,vec znam sta treba.Bez sirupa za temperaturu ne idem gdje god da krenem

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 13:39:54   
Ana RR
Da, i ja nosim sirup za temperaturu (brufen i paracetamol), obavezno Xyzal, lekove protiv bolova itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 13:48:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mm i ja smo sinoć pričali o ovome, kaže on da će da počne da pravi spisak user posted image

Anck, ja nisam nikad nosila ab, ne znam da li bi mi dao dr tek tako user posted image

mm dala dr eto za svaki slucaj da se ponese, a i ja nikad ne bih dala napamet sigurno.

JA nemam spisak i uvek se pakujem par sati pred more user posted image izludjujem mm. Pre dve godine sam nabrala 5 tona lubenica taj dan (bart povredio nogu pa nije on mogao da bere) crkla sam usla okupala se spakovala i krenuli na more user posted image i da se zna nisam nista zaboravila!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 13:51:09   
emicaa
Ljiso ja se ne bih usudila pakovati pred polazak.Uvjek me nervoza uhvati.
Ah da,toplomjer obavezno ide sa nama,Davidove mazalice zbog ekcema i Dorine kapi za alergiju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 13:55:03   
Misha i Ljisha
ne znam ja sam vise nervozna ako se rano spakujem pa onda cekam da krenem user posted image A u kucnoj apoteci uvek imam i sirup za alergiju i lek za skidanje temperature imam cak i za mucnine dimigal. Uzmem kutiju sa lekovima i samo prebacim u torbu. I mm je tu vrlo azuran cim nacnemo npr lek za temp on odmah ode i kupi jos jedan da imamo u rezervi. Tako da ne moram sto se toga tice da idem posebno u apoteku. I naravno sta je bitno, pasos, peskiri i kupacke gacke i lekovi. Ostalo manje vise user posted image i uvek nas troje spakujem u jednu torbu. Isli smo te godine sa svekrvom na more, nas troje jedna torba a ona je imala bar 4 user posted image mm odlepio i poceo svoju mamu da prepakiva.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 8:02:22   
gagana83
Svaka ti cast! Ja vec nekoliko dana pred put otvorim kofere i polako redjam. A onda zadnji dan kao blesava sto puta preturam po koferima da vidim da nisam zaboravila ovo ili ono. I svaki put je sve spakovano.
Mi smo jedne godine (mislim da je Una imala tada 2) morali da stavljamo i krovni kofer jer nije moglo sve u gepekuser posted image A jednom kada smo isli do Zlatibora, ja sam od Krusevca do Zlatibora sedela blago povijena jer drugacije nije imalo mestauser posted image Kolica mi smetala. Jedino kad putujemo avionom uspemo da se spakujemo normalno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 8:19:42   
emicaa
ma i bez peskira i gackica se moze,i to se moze kupiti tamo.
Ja nosim kofer svojih stvari,i to bude pun pun.I mm nosi kofer ali u nekgov odatle stavimo sve sto kupimo user posted image A isto pakujem ranije,bar dva dana prije smo spakovani.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 10:00:26   
mama Jo
Ove godine se moramo dobro organizovati sto se pakovanja tice. Nas 5 ide, a kolica nam.zauzmu citav gepek...
Skontali smonda cemo iznajmiti krovni kofer za auto... da li mozda zna neko nekoga ko iznajmljuje? Mislim, nasao je muz, vec je zvao da pita, ali kao ako neko ima neku preporuku.... za NS...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 13:27:23   
emicaa
sjetila sam se neceg sto nosim na more i gdje god da krenem.Maramice za dezinfekciju i sredstvo za dezinfekciju ruku user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 14:13:26   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

sjetila sam se neceg sto nosim na more i gdje god da krenem.Maramice za dezinfekciju i sredstvo za dezinfekciju ruku user posted image


user posted image dodacu i to na spisak, nikada to nisam nosila a prava stvar user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 17:19:56   
emicaa
Mama Jo ja sam po tom pitanju manijak.I kuci stalno nesto dezinfikujem.A radije bih se upiskila nego da negdje odem u wc a da ne mogu ocistiti sjediste solje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 18:19:01   
vocicana
Ja se ne pakujem za more,ali je gora opcija.Kisa sa letnjom kombinacijom. Nemam pojma sta cu da nosim

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 19:01:05   
Misha i Ljisha
Ma preterujete user posted image ja nisam nikad nosila kolica na more, D je isla sa godinu i po. Hodala. Tako ce i P vala hodati. A ja se uvece ne setam sa decom jer ih stavim u 8 u krevet leti zimi nije bitno. Tako da se mm i ja "ne provodimo" pa da idemo u neke setnje nocu ili nesto.Mislim da cu moci jos dobre dve tri godine d spakujem nas cetvoro u jednu torbuuser posted image dok D stvari ne porastu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 19:14:23   
Anck Su Nmaun
I ja se pakujem noc pred polazak , ma kakvih pet dana pa poludela bih. Ovako krenem s pakovanjem i znam sta sam spakovala user posted image a drugo mislim da bi x puta vadila nesto sto mi treba.
Pocinjem u petak vece jer u Sub. Ujutru krecemo!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 22:11:53   
Misha i Ljisha
Ma da tako je najbolje. BAr eto za nas, tj u mom slucaju se to pokazalo vrlo efikasno. Cak kazem mm da kad krenemo onda samo svratimo da kupimo grickalice za usput, znaci ni to ne kupim.Ma sad da mi neko kaze za pola sata krecete na more u fulu bi bili spakovaniuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2018 22:19:39   
mama Jo
Ja nekako volim da stavim na spisak pa onda po tome pakujem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Šta spakovati za more?
14.6.2018 8:27:26   
emicaa
mi smo prosle donijeli kofere sa tavana i kao samo cu ubaciti haljine u njega.Ma samo da pocnem sa pakovanjem.Na kraju smo mm i ja spakovali apsolutno sve sto nam treba osim kozmetike user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Šta spakovati za more?
14.6.2018 8:57:27   
Ana RR
Ja sam rekla da se ove godine pakujemo u jedan veliki kofer i eventualno jedan onaj najmanji. Kako znamo i umemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Šta spakovati za more?
14.6.2018 8:58:39   
mama Jo
Isto, samo sto svakako nemamo gde ni kofere da stavimo zbog kolica user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Šta spakovati za more?
14.6.2018 11:33:44   
emicaa
necdmo ni mi mnogo,Dora svoj mali,ja jedan,mm jedan i mozda cu kod njega spakovati Davidovo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Šta spakovati za more?
6.7.2018 20:34:50   
dunja RR
Ja moram nositi progesteron, a za fragmin nisam sigurna jer sam trenutno na pauzi.
Lekovi ne idu nikada u ručni prtljag jel tako? Poneću neki izveštaj za progesteron, zamoliću dr da napiše i na latinskom (za tamo za ambulantu)

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2018 20:41:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Šta spakovati za more?
6.7.2018 20:39:28   
emicaa
Moja mama nosi lijekove u rucnom prtljagu ali svaki put ima potvrdu od doktora jer ih ima previse.Pola od njih nebi smjela ni nositi tek tako.
Pisalo se o obuci,ja nosim dvoje sandale i patike.Dori isto tako a Davidu sandale,papuce i putovace u patikama.Za kosu nosim peglu,mada ne znam dal cu peglati.Nek mi se nadje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here