|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 23:02:17   
Ana RR
Sanjalice, bio je moj drug pretprošle godine u Zanzibaru, kaže da je fantastično.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 12:47:23   
gagana83


IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjalice ja u kofer nosim gotove zitarice, kutija mleka, kasice gotove u teglicama. Nemam pojima koliko je po propisu i da li ima odredjena kolicina, stavicu 6 kasica vecih pa kako bude. 





Nema ogranicenja za hranu u predatom prtjagu. 
Ja sam prosog leta nosila nesto hrane, za razliku od prethodnih letovanja jer ovog puta nismo bili u hotelu.Ponela sam malu teglicu dzema, sos sa mesom za spagete u teglici, pirinac iz kesice (onaj sto se kuva 10-15 minuta), par ovsenih kasa, pahuljice, gotov pire i par gotovih jela (nismo ljubitelji, ali moze da prodje), malo kukuruznog brasna (tek za jedan dorucak)...Uglavnom to sto ne mora u frizider jer je put bio dugacak a i nocili smo usput, pa mi je bilo cimanje da nosim stvari koje moraju u frizider. E da, i malo domaceg suvog mesa. Tako planiram i ove godine posto cemo opet i apartman.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 14:09:01   
dunja RR
Ja sam brdo čajni nosila za Dubai, u koferu su mi mi zapravo bile samo čajne i ajvari, tj. onošto im fali tamo u belom svetu user posted image
Odeću nisam ni nosila, kupila sam sve tamo, na popustima, i nosila drugaricino, zapravo kao da smo sestre, uvek smo nosile isti broj.
Bitno je bilo da hranu od gice prenesem tamo gde gice ne žive user posted image

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Let traje ukupno 15h sa presedanjem u Dubaiju.


Klinci su 6 i 4 ali tiker vise ne odbrojava.
Hrana mi je najveca muka. Moracu neku vakumiranu cajnu da spakujem 😂 Ako nista, valjda ima voca u izobilju.
Saljim ti pp. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.2.2020 14:32:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 14:14:03   
Ivanka 75
Dunja 😂😂😂😂😂😂
Zamisli da te neko omirisao i pratio kofer 🤣🤣🤣

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 14:26:27   
dunja RR
Iv, znaš li kako sam strepela, kada na skeneru vide ONOLIKO čajni, i zapitaju se šta je sad ovo user posted image
Ali prošla sam bez problema.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 14:29:08   
dunja RR
Čini mi se da sada imaju nekoliko srpskih radnji u Dubaiu, gde se bukvalno sve prodaje naše, od Jafe preko plazme, ma svega odavde, ali tada pre 8 godina kada sam išla, nije toga bilo, pa se snalazio ko je kako stigao ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Šta spakovati za more?
6.2.2020 14:29:45   
dunja RR
I rakije je bilo u koferu, naravski user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 882
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here