RE: Spontani pobačaj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


borica -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 20:54:39)

Buba marice mnogo mi je zao sto se sve to izdesavalo[sm=smiley19.gif]




Maraj -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 21:40:27)

Jao marice , ja ne mogu da verujem sta se tebi desava u slo! Da l su svi dr tamo retardirani.. ja stvarno nemam reci da ti tek tako urade laparo. Pa moja rodjaka je imala isti slucaj kao ti. Lezala u Frontu , kontrolisali joj betu dva dana. Ispostavilo se da je ipak trudnoca i da je to sto se videlo na jajovodu (neko prosirenje) ne secam se sta su rekli za to... al da te tek tako bace "na sto" . Jos nisi imala bolove. Znas kakvi su bolovi kad je vanmatericna....bas sam besna...mogu misliti kako je tebi...
oporavi se draga i ako mozes nekako zaobidji te dr u slo.... [sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 21:47:21)

Buba maro, nisam ispratila sta se desava, jell sve u redu sa ovom trudnocom, znam da sam juce-prekuce tti cestitala. Nije valjda ....




Maraj -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 21:48:49)

Voci izgleda da jeste :-(i ja se smorih.... a bas sam se obradovalaa kad sam je videla u temi [sm=nosecka.gif]




vocicana -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 21:53:36)

A pitala sam za nju,m toliko puta. E stvarno ne mogu da verujem, kakva steta. Dusa, imam utisak da je sjajan lik, bas mi je zao,bas to ide bzv. A secam se kada je bila biohemijska prosle godine, toliko mi je bilo tesko, narocito sto sam i ja bila u akciji za [sm=duda.gif], a i ja sam imala biohem u martu, danima nisam mogla da se oporavim.
Pih...[sm=smiley19.gif]




pngpme -> RE: Spontani pobačaj (29.4.2016 21:59:01)

Buba marice, mnogo, mnogo mi je žao. [sm=smiley13.gif] Mnogo me potresu ove stvari, nadam se da će veoma brzo da ti prođe vrijeme do nove male radosti.




Doroty -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 8:00:09)

Buba marice, jako mi je žao, iskreno ti želim što brži oporavak i lepu i zdravu trudnoću




Trcosava -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 8:18:29)


IZVORNA PORUKA: isidora88
a nije mi jasno zasto ne rade kiretazu kod tako male trudnoce, uzasno iskustvo si imala...



Ovde će prvo sve probati da ''prirodno'' ode plod, pre nego te strpaju pod anesteziju. Takvu poliku mislim da imaju. Bubice, rekla sam ti - drži se. Pregrmi i čekaj zeleno svetlo, pa onda u nove radne pobede [sm=smiley31.gif]




nikiteki -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 8:27:02)

Buba marice bas mi je zao




Sandricak -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 8:36:12)

Buba Marice iskustvo koje si imala nije nimalo prijatno... velika podrska i zagrljaj za tebe... zao mi je [sm=smiley13.gif]..




Ella2407 -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 8:37:08)

Bibiceee neopisivo mi je zaoo
Nadam se da ce ubrzo nova trudnoca koja ce bit kako trebaa
Drzi see :-**




jekiki -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 11:07:23)

Bubice drzi se, zelim ti svu srecu ovoga sveta i snagu beskonacnu da pregrmis sve ovo. Znam kako ti je i mnogo mi je zao i tesko kada cujem ovako nesto [sm=smiley13.gif]. Sacekaj malo da se oporavis , pa onda vidi sa tvojim dr da odradis jos neke analize, da se tako nesto vise ne ponovi.
Joj dusa me boli zbog svih koji prodju ovako nesto, ali moramo da guramo napred u nove pobede.
Veliki zagrljaj od mene [sm=smiley31.gif]




buba.marica -> RE: Spontani pobačaj (30.4.2016 15:39:52)

drage moje divne ste i hvala vam na svim rečima podrške, dosta to znači u ovakvoj situaciji ... ne volim da me bilo ko sažaljeva daleko od toga, ali strašno puno znnači kada se neko sa tobom saoseća.
Verujem da će biti dobro ... samo da se sve završi dobro i ovi konci skinu i ne bude više komplikacija... a onda bebac.

isidora ovde pokusavaju da sve ide nekako "pirordno" bez obzira što je to preteško psihički i fizički, to su im neke fore sačuvaj me Bože bar ako mene pitaš ... što se tiče utrogestana imam opciju da čim zatrudnim odem kod Prof. Plećaša da probam da nešto uradim , što mi je i plan kada sledeći put budem ostala trudna.

Maraj veruj mid a sam šokirana.... ali malo je reći šokirana ! Očekivala sam da će pratiti ... da će ne znam ! Ne znam ni šta sam očekivala ali nisam ovo što se dogodilo ... Na kraju je moja vanmaterična bila nećete verovati ŽUTO TELO !!!! Pa jel moguće POBOGU da nisu to razlikovali !? DOCENT ... Profesor !!

Sve vas grlim [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] HVALA!




Dragić -> RE: Spontani pobačaj (3.5.2016 10:23:32)

Jako mi je žao i saosjećam sa tobom, prošla sam sve to, samo skoro u devetom mjesecu trudnoće. Moji vapaji da me porode carskim rezom da bar ne budem svjesna kada iz mene izađe mrtva beba nisu urodili plodom. Mora prirodno! Ni epiduralnu mi nisu htjeli dati,kaže tako mora sve da se osjeća, užas. Ja sam imala "sreće" što je sve završeno brzo i što su bolovi bili više nego podnošljivi. Ali, nije mi jasno zašto neće da olakšaju ženama bar u tim preteškim, užasnim trenucima.
Hoću samo da ti kažem da se isplačeš, olakšaš i šta ja od srca preporučujem, meditaciju, meni je puno pomogla da uspostavim balans u tijelu i da prevaziđem teške trenutka. Naravno, bol će uvijek biti prisutna, ali mnogo manja i podnošljivija kako vrijeme prolazi. A valjda ćemo se uskoro radovati i sa našim malim zamotuljcima pored nas [sm=duda.gif][sm=nosecka.gif]




krin 40 -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 10:13:06)

Evo da ostavim ovde moje iskustvo.Imala sam missed ab 20 tog marta u cetvrtom mesecu.Hematom je dijagnostifikovan u deset_____oj nedelji na izlasku iz materice,relativno na bezopasnom mestu.Posle dve nedelje probudila sam se u moru krvi,Ali bez bolova.Bila sam ubedjena da od Bebe nema nista.Primljena u Narodni front,svi su bili vise nego divni.Doktor me na stolu pregleda a iz mene krv u mlazu.Medjutim sa bebom sve u redu.Pukao hematom.Danima lezim u bolnici.Krvarenje stalo.Sedmi Dan me pustaju kuci.Beba super,aktivna,medjutim hematom koji je pukao se ponovo napunio sada još veci,četrdeset_____ mm.Strogo mirovanje,terapija i nada da ce se apsorbovati ili opet puci.Uzasan osecaj kada znaš da ćeš se verovatno opet probuditi u moru krvi.Medjutim...nista...zatisje...kontrola sledeca,znala sam da je kraj po izrazu lica mog doktora.Hematom je rastao zajedno sa bebom i zakačio posteljicu koja se odlubila.Bebi je zbog ostecenja posteljice stalo srce.On cuti ja ležim i gledam kroz prozor.Sve sam očekivala samo ne da ode od mene tako tiho.Zastrasujuce je sto spontani zamišljaš drugačije,krv,bol,bar neki grč.Jezim se sada kada znam da možeš da ostaneš bez bebe u tišini kada misliš da je sve u redu.Idemo dalje.Ne vredi o tome misliti iznova i iznova,samo se dublje tone.Znam da želim bebu i rad na novoj me vuče na povrsinu.




choopa choops -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 10:37:39)

[sm=smiley13.gif]
Žao mi je [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 10:58:47)

Krin,jako mi je zao[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




krin 40 -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 11:24:58)

Hvala devojke,kao sto rekoh,idemo dalje.:):D




IvanaSK RR -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 11:26:20)

Krin, rekoh ti vec.. Bas mi je zao... Ali, vrlo brzo ces ugledati dve crtice, verujem u to...




suzi kju -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 11:39:09)

[sm=smiley13.gif] i ja sam imala gotovo istu situaciju. Znam kako se osećaš. Mi sto žene izuzetno jake. Ideš dalje, se će biti u redu.
Ja sam imala tri spontana, jednu vanmateričnu a sada dve bebe od po osam ipo meseci. Želim ti da što pre ugledaš svoje crtice.




superm -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 11:56:37)

Krin[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Pisala sam negde već...imala sam spontani 5 meseci pre 2.trudnoće...sve razumem
Ali sada imam 3 dece, što svima od srca želim.
Samo hrabro napred.
Sreća prati hrabre.

Kako je Živojin Mišić rekao:
Ko sme, taj može.
Ko ne zna za strah, taj ide napred.




suzi kju -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 12:09:06)

Lepo rečeno!!! [sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 12:18:28)

[sm=smiley27.gif] bas tako




sonyasha -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 12:32:16)

Krin, sve su pametno ženske već rekle ostaje samo da ti pošaljem [sm=smiley31.gif]




Trcosava -> RE: Spontani pobačaj (13.6.2016 15:25:14)

Krin svaka čast na stavu! Samo tako nastavi [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>