|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 0:10:30   
vikiveki
user posted image Ank...tako su i mom srednjem sinu povadili korenje kada su morali,a ja ga puno puta vodila da mu te mlečne popravljaju,a oni ,stomatolozi, kažu to su prvi zubi sami će ispasti,pa kad se sve upalilo onda su vadili sve odjednomuser posted image poludela sam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 7:21:02   
Anck Su Nmaun
user posted image Ne znam koliko je to pametno ostavljanje pokvarenih tj. otvorenih zuba, jedni kazu tako treba dok su drugi protiv. Nije mi logicno ali... ne razumem se mnogo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 10:39:39   
vikiveki
Ja sam se uverila da ostavljanje takvih zubiću nije baš pametno,jer tako su mi govorili za Viktora da nema potrebe ni da mu popravljuju zube,ja nisam mogla da verujemuser posted image jer navodno oni će mu ispasti sami...e kad je dobio upalu i kada je počelo da ga boli onda su me grdili,,pa šta ste čekali do sada,, svašta sam im rekla.Tada je morao da vadi 4 korena i naravno kada su počeli da niču stalni zubi krenuli su svako na svoju stranu...zato sada mora da nosi protezu,ali hvala bogu počeli su da mu se ispravljaju ti zubi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 10:45:50   
IvanaSK RR
Viki, i mi cemo morati protezu. Kako je sin prihvatio? Jel nosio stalno?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 11:26:08   
vikiveki
On je nosi preko noći i u toku dana 4 sata,ali u toku dana se obično izvuče jer nismo u istoj smeni pa je ne nosi kolikop bi trebalo,a u toku noći je redovno nosi jer ga ja svako veče teram da je stavi,ali najvažnije mi je da ima efekta.Non stop se žali na protezu ali mu prija kada se na ogledalu pogleda i sam vidi koliko mu se zubić ispravio.user posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 1.4.2017 11:29:47 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 12:41:49   
IvanaSK RR
A koliko dugo je vec nosi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Nega mlečnih zuba
1.4.2017 13:54:32   
Anck Su Nmaun
Ma super i sve je lakse kad su mali i lakse se isparvljaju!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Nega mlečnih zuba
4.4.2017 13:23:14   
Anck Su Nmaun
Jeste koristili neke cetkice za bebe, ja stvarno devojcicama nisam ali sad razmisljam V da uzmem nesto. Videla sam da ima nesto za prst...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Nega mlečnih zuba
4.4.2017 17:48:11   
choopa choops
Jesu moji. Ja sam i u pocetku trljala sa onima sto idu na prst, onda sam uzimala u DM čini mi se neke malene kao gumene szu skroz, dođu dvije u paru jedna okrugla a jedna kao obicna cetkica...Ako nađem sliku na netu postavicu. A sad I koristi prave one male čestkice za djecu.

Evo ove KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 4.4.2017 17:49:34 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Nega mlečnih zuba
4.4.2017 20:50:16   
Anck Su Nmaun
Choopo ne radi mi link 😢 al pogledacu bas kad odem.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Nega mlečnih zuba
4.4.2017 21:09:09   
Sanjica26 RR
Cim su dobile zubice uzimala sam, ali nisam stavljala pastu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Nega mlečnih zuba
4.4.2017 22:25:09   
choopa choops
Evo ne znam vidi li se sad...
user posted image

MAda to je više onakoza prve zubice cini mi se, kad ih vec dosta izađe onda su bolje prave cetkice...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Nega mlečnih zuba
5.4.2017 10:08:13   
IvanaSK RR
Choopo, odoh sutra da kupim, hvala na slici :) Mislim da ce biti ok za nasa tri ipo zubauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Nega mlečnih zuba
5.4.2017 12:22:10   
Anck Su Nmaun
Super, moramo uzeti. Videh neki dan kao mala naslagica na zubima, ipak da probamo. Mada ko zna hoce me ovaj bebac i pustiti al probacemo!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Nega mlečnih zuba
8.4.2017 20:21:18   
Anck Su Nmaun
Kupili smo malisi cetkicu za zube, nije ova iz DM-a neka druga je ne znam koja marka.
Jaaako mu prija, valjda mu ceska desni i bas voli da mu cistim zubice user posted image
ja sklonim ruku a on je ustima vija...mnogo je smesan user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Nega mlečnih zuba
8.4.2017 21:51:22   
Duškić
Bas interesantno izgledaju ove cetkice..Mogu i kao glodalice da posluze ..😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Nega mlečnih zuba
8.4.2017 22:33:42   
dddaca
Mene interesuje kako detetu od 26 meseci objasniti da treba da pljune pastu. Muku mucimo sa pranjem zubica. Stisne usta, a onda kao trlja cetkicom. Neki put mi podje za rukom da je nasmejem i da na brzinu predjem malo preko zubica, ali uglavnom se svede sve na sisanje paste sa cetkice i gutanje

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Nega mlečnih zuba
8.4.2017 23:01:12   
Anck Su Nmaun
Duskic.mislim da.ih tako i prave. Ova nasa.nije stapicasta nego kao neka glodalica okrugla i na vrhu cetkica...bas zanimljiva za grickanje user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Nega mlečnih zuba
8.4.2017 23:34:15   
Mariya
Daca, ni moja H sa 2 godine još nije znala da pljune pastu već je gutala, sad sa 30meseci već zna i pljune je. Zna i da ispere zube vodom, da promućka u ustima. Pomaže puno što ima stariju sestru koju imitira. Koja joj pokaže kako da nešto uradi.
Peri zube i ti sa njom pa joj pokazuj na sebi kako treba da ih pere, da ispljune pastu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 9:12:54   
Duškić
Bas cu da idem da kupim, pa neka glodje ove cetkice..Ima lom glodalica ali sam sigurna da ce mu se ove svideti...I taman neku novu cerki da kupimuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 10:27:01   
emicaa
ja cu ovih dana kupiti Davidu cetkicu,pa kad izraste ovaj zubic da ga cistimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 21:26:32   
dddaca
Hvala Marya, tako i radimo, peremo zubice zajedno i vidim da pokusava da me kopira, ali nikako da pljune. Ja ispljuvah celi lavabo, a ona se samo smeje, ne pada joj na pamet kako to da uradi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 21:37:40   
Anck Su Nmaun
Pa zato su te decije paste dosta blage bas zato sto deca ne znaju lepo da.ispljunu. Ni moja H nije znala da pljune ..polako naucice 😆

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 21:45:35   
dddaca
Hvala, malo mi je lakse kad vidim da je to normalno u njihovom uzrastu. Mi koristimo Chicco 12+ pastu i na njoj pise da nije preporucljivo gutanje, pa zbog toga stavim bas mrvicu na cetkicu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Nega mlečnih zuba
9.4.2017 22:04:05   
Anck Su Nmaun
Davno sam citala neki clanak da je bitnije samo cetkanje zuba, pasta vise ujutru za lep dah i da osvezi zube za citav dan. Tako da ja decu iz te neke navuke naj vise ujutru forsiram sa pastom , kasnije mi je bitnije da dobro iscetkaju a pasta manje vise. Mislim koriste je oni i to bas onako na siroko user posted image ne moze im se nakupovati ali eto..cisto jedna info. Ne znam ..nek mw neko ispravi ako gresim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Deca
pahuljce91

Da li vise podrzavate one koji ne zele decu ili one koji imaju 4,5 i vise dece?(u komentaru navesti razlog)

Vise primer br.1 (36%)

Vise priber br.2 (64%)


Ukupan broj glasova: 127

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here