|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega mlečnih zuba
10.2.2017 11:15:29   
Anck Su Nmaun
figaro tako je i kod moje H, ima haos u ustima, i vadjenja i oravljanih i samo otvorenih ma uzas. sad joj se kvare dvojke ali to znam da je rekla nece dirati jer ce se uskoro menjati. Kad zine da vidim kakvi su glava me zaboli.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nega mlečnih zuba
10.2.2017 13:02:33   
Figaro88
A sve mi nesto zao da je pustim,da ne diramo.Plasim se da je ne zaboli.Valjda ce im stalni zubi biti ok,a bar su navikle na zubara pa se nece plasiti kasnijeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nega mlečnih zuba
12.2.2017 22:04:38   
MicinaMama
Ja svoju cerkicu vodim redovno zubaru.Ovde popravljaju mlecne zubice.Popravila je tri do sada i jakooo je hrabra user posted image

Pala je na prednje gornje zubice i suzbila ih pa joj je jedan pocrneo.Isli smo i za to kod zubarke ali kaze da nista tu ne moze i da je bolje ne vaditi mlecne zubice sem u slucaju infekcije,tada mora.Nije se inficirao na svu srecu.

E sada su poceli da ispadaju,donje jedinice su vec izrasle sada ide da ispadne gornja jedinica,ali ne ta crna hehehe...Mislili smo da ce ona prva ali ne da se user posted image

Koristimo deciju pastu za zubice,presli smo na pastu signal 7-13 god. (blaga menta),dok je mladja ostala na signal 2-6 god (jagoda ili sumsko voce).

Cetkice menjamo svakia dva meseca.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nega mlečnih zuba
12.2.2017 22:22:53   
PustinjskaRuza

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

figaro tako je i kod moje H, ima haos u ustima, i vadjenja i oravljanih i samo otvorenih ma uzas. sad joj se kvare dvojke ali to znam da je rekla nece dirati jer ce se uskoro menjati. Kad zine da vidim kakvi su glava me zaboli.

Koliko je stara djevojcica?
izvini sto pitam

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nega mlečnih zuba
12.2.2017 22:24:42   
PustinjskaRuza
Kad je najbolje poceti prati zubice?
Mi imamo 15 mj.i jako natecene desni jer se sprema jos zubica da izbije pa se bojim da ga nece boljeti ako ga tu darnem cetkicom u te natecene desni user posted image

< Poruku je uredio PustinjskaRuza -- 12.2.2017 22:25:38 >


_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 9:38:58   
emicaa
Pustinjska ruzo kazu cim izbije prvi zubic treba ga prati i ja sam tako i radila.Tamo gdje je nateceno preskoci da ne povrijedis.Peri ove sto su vec izrasli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 16:16:49   
Maraj
Emice kako peres zubice. Moj L ima 16 meseci i 18 zuba. Ne da da mu se prriblizim sa cetkicom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 16:23:06   
eca89

IZVORNA PORUKA: Maraj

Emice kako peres zubice. Moj L ima 16 meseci i 18 zuba. Ne da da mu se prriblizim sa cetkicom.


Maraj, pa zar i petice već ima?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 16:35:02   
emicaa
Pa u pocetku sam joj ja prala,koliko da dok se nije navikla.Onda sam davala njoj cetkicu pa smo prale zajedno.Sad vec sama pere,samo joj pripremim.
Ali mi smo prije godine poceli pa nismo imali problema

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 21:34:11   
Maraj

IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: Maraj

Emice kako peres zubice. Moj L ima 16 meseci i 18 zuba. Ne da da mu se prriblizim sa cetkicom.


Maraj, pa zar i petice već ima?


e ne eco malo sam se zabrojala. user posted image ima 16 zuba , pogresila sam. Dakle 1,2,3 i 4 ima sve , i gore i dole.
On mi otima cetkicu. Kada mu je dam on grize one dlacice sa cetkice

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nega mlečnih zuba
13.2.2017 21:43:05   
IvanaSK RR
Maraj, a da probas sa onom na baterije? Mozda ce mu biti zanimljivo kad vidi. Ima u dm-u da se kupi decije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nega mlečnih zuba
16.3.2017 9:53:46   
Anck Su Nmaun
Jao mameeee
Vec sam pisala da H ima haos u ustima od zuba, i da je jedan vadila prosle godine i tri ostala otvorena ( da cuvaju mesto)
Pre neku noc se pozali da je boli, ja joj da m Brufen i zaspala je. Juce dola po nju u vrtic a njoj dole otekla vilica. Odveli je kod zubara, sve zagnojilo, kaze mm grdilo gnoja joj je iscedio user posted image
Poslao ih na snimanje, i sve ciste ispod zuba user posted image
Sutra zakazano vadjenje tri zubica user posted image user posted image
Tako mi je zao, misica moja mala

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.3.2017 9:54:40 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nega mlečnih zuba
16.3.2017 11:53:35   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, a da probas sa onom na baterije? Mozda ce mu biti zanimljivo kad vidi. Ima u dm-u da se kupi decije.

Ivana ne znam za to. Jel dm marka. Nisam uopste obratila paznju na te na baterije.

anck , pa bas je mala a takve probleme. Sad ce njoj jos malo stalni pa mozda bude bolja situacija sa njima. Sta kazu dr

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Nega mlečnih zuba
16.3.2017 12:31:56   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Maraj

Emice kako peres zubice. Moj L ima 16 meseci i 18 zuba. Ne da da mu se prriblizim sa cetkicom.

18 zuba leleeeeee
Pa mi toliko nećemo imati ni sa tri godine user posted image
Celih 7 imamo user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Nega mlečnih zuba
16.3.2017 17:56:18   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, a da probas sa onom na baterije? Mozda ce mu biti zanimljivo kad vidi. Ima u dm-u da se kupi decije.

Ivana ne znam za to. Jel dm marka. Nisam uopste obratila paznju na te na baterije.

anck , pa bas je mala a takve probleme. Sad ce njoj jos malo stalni pa mozda bude bolja situacija sa njima. Sta kazu dr

Mi imamo Braunovu elektricnu al videla sam i u DM da imaju te elektricne.
Mada po meni bolje ciste ove mehanicke 😄

Pa Dr. Kaze da moraju napolje , ogromne su ciste..nije bas za salu 😣
Sutra ide kod zubara pa ce zajedno sa hirurgom da joj rade.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.3.2017 17:57:41 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:02:44   
Ana RR
Kada se zalivaju šestice? Čim izađu? Maretu je šestica tek izbila, i toliko je nekako zavučena da je jedva dohvatim četkicom.

On ima super zubiće, da kucnem, vodimo računa o njima, svi su zdravi, kaže zubar da je više takve dece on ne bi imao posao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:42:00   
Anck Su Nmaun
Ana odmah ga vodi! Mislim cim cela izbije.
Mojoj T ibile.i mi malo sacekali i sad kasno, kaze dr. Vec se nazire sitno sitno karijes
A i H je prva sestica ovih dana izasla obavezno je vodim cim do kraja izadje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:43:52   
Sanjica26 RR
I kod nas su zubici svi pod konac. Cekamo sestice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:47:13   
Anck Su Nmaun
Mi juce vodili H kod zubara , povadili su joj ono korenje hvala bogu. Isli na fakultet pa su joj tamo radili. Ona kenula.naravno da place i jauce i oni opet hteli da odustanu , sreca mm nije dao nego da nastave. Napokon zavrsismo sa tim ! I bez totalne!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:54:49   
Ana RR
Joj Anck, namučila se user posted image mislim da ja to ne bih izdržala, svaka joj čast.

Odvešću Mareta sl. nedelje, tama i ja na redovnu kontrolu. Naš zubar im inače dolazi i u vrtić, redovno ih pregledaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 9:57:59   
Anck Su Nmaun
Odvedi, meni jako krivo zbog T sto smo zakasnili , ali srecom ima dobre zube, iako ja nista ne vidim na sesticama dr. kaze eto da je kasno.

A misica se jako napatila sa tim.Ni ja ne bih to izdrzala zivota mi a jos ona mala...dusa mojauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 11:23:54   
IvanaSK RR
Anck, dobro je sto se sve to napokon zavrsilo. Mogu misliti koliko joj je bilo tesko user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 11:44:35   
Anck Su Nmaun
meni je to jako veliki stres, jos da vidite kako ona reaguje user posted image
Mm kaze da bih ja pukla, sto i jeste tacno, umrla bih tamo . Bila sam pre i posle mi je lose bilo.

A mi cekamo napolju ispred zgrade auto da se vrate, oni dolaze a ona se smeje kroz prozor, ima sladoled user posted image pile moje malo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 18:17:51   
Maraj
Bravo anck. Bas je hrabra user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Nega mlečnih zuba
31.3.2017 23:54:47   
degu
Joj bravo Ancj, bas se namucika.
Mi peremo zubice ujutru i uvece, voli da ih pere za sad, videcemo kasnije

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here