|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovi
6.3.2010 20:45:02   
nina83
Hvalauser posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sokovi
24.8.2010 21:17:10   
Shishica
Koji mi sokovnik preporucujete? Ovo rucno je ne isplativo!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sokovi
24.8.2010 21:28:00   
red sonia
ja imam gorenje,neki crni...super je

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:03:20   
pepeljuga
da li razblazujete vodom hippove sokice i u kojoj razmeri?

koliko beba sme da popije soka? jos nismo probali sokice, a ne zelim ni da preterujem sa sokovima jer on sasvim lepo pije i vodu i caj?


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:05:57   
*Alexx*
Dok je bio manji, nisam mu davala sokiće. Prosto su mi to bile suvišne kalorije.
Sokiće mu sad mešam sa žitaricama: pola soka, pola vode, pošto ih više ne jede sa mlekom.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:13:23   
Jeca*
ja sam u tom uzrastu već počela da mu dajem next...nektar...one bez secera...cedjenu pomorandzu u kaficu i sl...ali ponekad, naravno user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:22:18   
pepeljuga
dakle, pitanje je bilo kako se razblazuju sokici i koliko soka moze da pije user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:31:34   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

dakle, pitanje je bilo kako se razblazuju sokici i koliko soka moze da pije user posted image


Oh, izvinite, molim vas na nerazumevanju.
A ti ne moraš razblaživati, to nigde ne piše da mora. Sokići se razblažuju baš zato da se deca ne navuku na iste. Ne piše ni količina koju mora da pije. Koju mu daš, tu će i popiti (ili neće popiti).

Ja sam ti pisala kako sam ja radila, a ne kako ti treba da radiš (ako je došlo do nekog nesporazuma).


< Poruku je uredio Alexx RR -- 22.11.2010 12:32:50 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sokovi
22.11.2010 12:33:32   
Jeca*
ja ne bih razblazivala i nikad nisam. u pocetku sam mu davala hipp, juvitana i sl....posle sam presla na one u tetrapaku i nikad mu nisam sipala vodu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sokovi
22.11.2010 13:03:45   
pepeljuga
a sam ti pisala kako sam ja radila, a ne kako ti treba da radiš (ako je došlo do nekog nesporazuma).


ma ne, naravno, nego ne dobih odgovor a zanima me user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sokovi
22.12.2010 22:34:14   
majathegreat
Ja sam do sada kupovala samo frutekove sve smo ih probali koji su im bez šećera.
Nisam razblaživala i najviše jedan dnevno pijemo. Tako nam reče i pedijatar.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sokovi
4.6.2011 9:29:23   
bojanica7
ja sam u bebi kuvaru procitala u odeljku gde se nalazi hrana za uzrast pet-sest meseci da je najzdravija cedjena narandza, a ako detetu ne odgovara, onda jabuka. i tri dana zaredom je pila razredjenu narandzu. i onda mi i drugarica kaze za citrus i ja se setim da ne treba u prvoj godini, al meni tamo pise. sad cu zvati halo bebu

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sokovi
8.6.2011 11:24:07   
bojanica7
naravno da su mi rekli da ne moze sok od narandze u prvoj godini. eto.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sokovi
8.6.2011 11:26:49   
lanajelena
Kupujemo Zdravo sokice i bas sam srecna sto moja deca vole da popiju i onu groznu cveklu user posted image  

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sokovi
8.6.2011 11:42:15   
majathegreat
I mi smo juče popili cveklu i to sve u slast. user posted image  Toliko voli sokove.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sokovi
12.6.2011 11:11:50   
Vika
A u kom uzrastu ste počele sa tim Zdravo sokovima?

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sokovi
12.7.2011 13:26:29   
ivaj
Sa Janom nisam imala problema jer nije volela sokove,Jeca sad obozava.Pa se pitam da li je puno sto pije jedan dnevno(ne hippov ona veca flasica,taj nam je za dva dana,nego onaj manji frutek ili juvitanin).I sve nesto brinem zbog karijesa iako nema zubiceuser posted image
Kolika je normalna kolicina soka dnevno?

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sokovi
12.7.2011 13:34:51   
Klarita
Po savetu nasih pedijatara 2x dnevno po 50ml je u redu.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sokovi
12.7.2011 13:48:23   
Anoniman
Ja mislim da je to sasvim ok, pogotovo što su sad vrućine, svakako im treba tečnosti, mleka, vode pa i sokauser posted image Mislim da problem sa karijesom nastaje ako deca nakon navršene godine nastave previše da piju napitke sa šećerom na flašicu.

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sokovi
12.7.2011 13:54:10   
gagana83
Ja ne vidim nista lose u sokovima, ako su bez secera i ako dete ne pije neku abnormalnu kolicinu.
Una popije 100-200ml posle rucka ali ne svakog dana.
Stavim voce u sokovnik, ili iscedim neki citrus. Pije ponekad i kupovne, one za bebe ili next i nektar u kartonskoj ambalazi.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sokovi
12.7.2011 22:39:10   
Anoniman
Devojke, moja Nina pije enormne količine sokića i vode. Sokove sam joj dosta razblaživala baš zbog toga što ih puno pije. Brate mili, ja kad god i koliko god da joj ponudim ona će popiti. Naravno, uvek popije više soka nego same čiste vode, ali dnevno popije pa sigurno 800ml tečnosti sok - voda. Koliko sme da popije?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sokovi
12.7.2011 22:48:18   
Anoniman
ivaj, Luka je pio 1 sokić dnevno u početku. Kada mu je to postalo malo, u veliku flašicu sam mu sipala sok, i ostatak flašice vodu. Dugo je tako pio. A kako je rastao, potrebe su bile sve veće, posle je pio i više sokića na dan. Mislim 2, ili 3. Ne sećam se.
Marku zbog alergija ne dajem kupovne skiće. Kada skuvam voće za obrok, vodu u kojoj sam kuvala prespem u flašicu, bude oko 120ml, i naspem ostatk (oko 140ml) vode, i to pije. Nekada popije i 2 flašice, više od toga mu ne dajem, jer sam primetila da onda noću ima gasove koji ga bude.

< Poruku je uredio Tash -- 12.7.2011 22:49:04 >

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sokovi
12.7.2011 22:55:50   
magnetic
Meni Dunja uopste nece da pije sokove.Trazi ako vidi da neko pije,tada joj dam,ona popije gutljaj(cisto da proba) i nece vise.Ali zato vode popije bas,bas mnogo.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sokovi
12.7.2011 23:09:37   
Anoniman
Cure, koliko vam deca popiju tečnosti dnevno, sok + voda? Tash, aj ti javni prva pošto nam je Marko bliži po uzrastu, a Magnetic nek se seti koliko joj je pilo dete kad je imalo 7 meseci user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sokovi
12.7.2011 23:11:43   
Anoniman
Recimo ovako, baš napisah u drugoj temi:
- oko 2 flašice (260ml) soka
- oko 100-150ml vode
- 4x 240ml ad mleka
- i ima dva čvrsta obroka.

Tako nekako ispadne okvirno za 24h.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here