|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovi
12.7.2011 23:46:07   
Anoniman
Pa onda je moja Nina ko kamila... Ja sam računala ovih 800 bez mleka... Je l' joj puno toliko? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sokovi
12.7.2011 23:49:24   
Anoniman
Nemam pojma. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sokovi
13.7.2011 0:52:18   
Mishica 77
Moje dete uopšte ne pije sokove i ne voli ih. Samo vodu. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sokovi
13.7.2011 9:20:22   
magnetic
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Cure, koliko vam deca popiju tečnosti dnevno, sok + voda? Tash, aj ti javni prva pošto nam je Marko bliži po uzrastu, a Magnetic nek se seti koliko joj je pilo dete kad je imalo 7 meseci user posted image
Skoro nista,mozda 100 ml dnevno.Tek je od desetog pocela piti vodu malo normalnije,a sada popije i do litre dnevno.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sokovi
13.7.2011 13:38:40   
magnetic
Ovo se odnosi samo na vodu,znaci sisala je 5-6 puta dnevno i pila tako malo vode.Sada ne sisa,ali eto pije dosta vode.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sokovi
13.7.2011 13:58:51   
Anoniman
Mihajlo pije ceđenu narandžu sa 40% vode od 5 meseci i nikakav problem user posted image Jako malo dodam žutog šećera i to je to. Jako retko mu dajem sokove, dosad sam mu davala frutek i bakinu tajnu od borovnice i kupine i uvek 50-50 sok-voda. Ceđenu naradžu dobije svaki dan, a kad nemam naradže eventualno ove druge varijante. Zaista retko. Pre mu skuvam 2dcl čaja, rashladim i to mu dajem da popije. Razređujem upravo iz razloga da se ne navikava na slatke napitke (i mleko nikad zaslađeno ili sa kakaom), a domaće je domaće-probali smo breskvu i višnju domaću, a ja ponekad pravim i onu cveklu bez trunke šećera i ljušti sve u šesnaest user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sokovi
13.7.2011 14:44:20   
isidora88
meni mateja nece da pije nista osim mleka,jedva popije 50 ml sokaili vode dnevnouser posted image
retko,bas jako retko popije po ceo jedan sokic na dan.
ja ne znam da li da ga bas teram da pije tecnost ili ne...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sokovi
13.7.2011 17:49:09   
ivaj
Ne vredi terati isidora.
Evo i Jelena za ceo dan popije max 40 ml vode,uvece 120 ml mleka i sad je pocela po pola sokica dnevno,ne moze vise.
Sta da joj radim,takva je i kraj.Mozda ce se kasnije promeniti.

Kad citam ovde koliko deca pojedu i popiju samo kazem svaka cast! Mi smo daaaaleko od svih tih ml i gr.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sokovi
13.7.2011 17:51:52   
Sanjica26 RR
Teodori nisam uopste davala sokice. Insistiracu prvo na vodi, jer je ocajno pije. Ako bude pila kako treba onda cu lepo da joj cedim voce.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sokovi
13.7.2011 18:01:31   
Mala Loojka
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Cure, koliko vam deca popiju tečnosti dnevno, sok + voda? Tash, aj ti javni prva pošto nam je Marko bliži po uzrastu, a Magnetic nek se set_i koliko joj je pilo dete kad je imalo 7 meseci user posted image


Mi vodu rasturamo jos od drugog meseca... Sokice smo krenuli od 4... Pije kao lud, veruj mi... Sad kad su vrucine popije sigurno oko 600ml, a ima 5m.. A tvoja beba ima 7m pa popije 800ml... Tako da nemoj da brines ;)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sokovi
16.7.2011 21:29:47   
MASHKA
 koje sokiće vam piju bebe?
ja Staši kupujem juvitana od 125ml.ali me interesuje da li postoje neki u većem- ekonomičnom pakovanju, a pogodni za bebe?

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sokovi
16.7.2011 22:13:54   
Mala Loojka
Ja pravim, a kad kupujem, kupujem samo Hipp... Oni imaju vece bocice

< Poruku je uredio Mala Loojka -- 16.7.2011 22:14:14 >

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sokovi
26.7.2011 14:04:37   
Sanjica26 RR
Imamo puno breskvi neprskanih. Da li mogu za Teodoru da napravim sokic bez kuvanja?

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sokovi
26.7.2011 14:12:18   
Klarita
Yes!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sokovi
26.7.2011 14:13:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MASHKA

koje sokiće vam piju bebe?
ja Staši kupujem juvitana od 125ml.ali me interesuje da li postoje neki u većem- ekonomičnom pakovanju, a pogodni za bebe?



Postoje oni "Zdravo" sokovi, ima ih u zdravoj hrani, Rodiću, Dm-u... bez konzervansa su, baš provereni. Litra je oko 300din, ima i jeftinijih i skupljih. Ja nisam još davala Nini ali ću probati. Za sebe sam kupovala onaj od cvekle i još nečeg, ne mogu sad da se set_im, za gvožđe, i po ukusu bih rekla da su prirodni da prirodniji ne mogu biti. Nisam sigurna da ću dati Nini dok ne pitam Dr.


< Poruku je uredio BubaMira -- 26.7.2011 14:14:43 >

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sokovi
26.7.2011 14:37:15   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Teodori nisam uopste davala sokice. Insistiracu prvo na vodi, jer je ocajno pije. Ako bude pila kako treba onda cu lepo da joj cedim voce.


Ja isto ne dajem sokove. Procitala sam da on njih nije ista korist kao od kasica tako da jos uvek bez njih. Voda je zdravija hehe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sokovi
26.7.2011 15:01:25   
Jeca*
Kompanija "Nektar" iz Bačke Palanke kupila je većinski paket akcija slovenačkog "Fruktala", za 50 miliona evra tako da će postati jedan od najvećih srpskih investitora u Sloveniji

uraaaaaa user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sokovi
26.7.2011 15:03:37   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Jeca*

Kompanija "Nektar" iz Bačke Palanke kupila je većinski paket akcija slovenačkog "Fruktala", za 50 miliona evra tako da će postati jedan od najvećih srpskih investitora u Sloveniji

uraaaaaa user posted image

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:14:02   
ivaj
Sta kazete za neki sok koji bi mogli da dajemo bebama a da nisu oni "bas bebeci" od po stotinak dinara?!
Da li postoji takav-da je priblizno kvalitetan a npr u litarskom pakovanju?

Ne mogu vise da se nakupujem tih malih sokica pa zato pitam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:16:25   
New Mom
Evo, ivaj, Bubi je to pisala gore.user posted image
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: MASHKA

koje sokiće vam piju bebe?
ja Staši kupujem juvitana od 125ml.ali me interesuje da li postoje neki u većem- ekonomičnom pakovanju, a pogodni za bebe?



Postoje oni "Zdravo" sokovi, ima ih u zdravoj hrani, Rodiću, Dm-u... bez konzervansa su, baš provereni. Litra je oko 300din, ima i jeftinijih i skupljih. Ja nisam još davala Nini ali ću probati. Za sebe sam kupovala onaj od cvekle i još nečeg, ne mogu sad da se set_im, za gvožđe, i po ukusu bih rekla da su prirodni da prirodniji ne mogu biti. Nisam sigurna da ću dati Nini dok ne pitam Dr.




_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:22:45   
ivaj
Hvala draga,secam se toga da je pisala ali bas u blizini nemam ni jednu radnju zdrave hrane.Moracu da prosetam i da vidim kakvi su ti sokovi.

A npr oni next bez secera i sl,da li valjaju za njihuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:27:04   
New Mom
Jao, ne znam. Nisam još davala KL te sokove. Više sam za ceđenje svežeg voća, za sada bar.
Valjda će se javiti neka od mama koja ih daje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:30:00   
ivaj
I ja jeci cedim pomorandzu,ali nemam sokovnik pa ne mogu nista drugo.A za gazu i cedjenje drugog voca stvarno nemam vremena a i mrzi me uglavnom.

Ni ja Jani nisam do trece godine davala nista osim decijih sokica,ali ona je jako malo pila sokove pa je bilo lakouser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:32:51   
Anoniman
posle 1og rođ sam prešla sa dečijih Frutek sokova, na obične Fruktalove sokove. Sve sam ih razblažila sa vodom. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sokovi
17.8.2011 13:37:19   
Anoniman
Ja Mihajlu sve razblažavam sa vodom 50:50 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here