|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Puder
24.4.2009 7:56:00   
daca77
Kako da prikrijem prosirene kapilare i crvenilo jagodica. Koji puder je, po vama, kvalitetan i dobro pokriva nedostatke? 

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 23.2.2017 10:28:13 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: puder
24.4.2009 7:59:37   
NadaR
Meni maxfactor sve rijesiuser posted image .Za druge ne znam posto godinama kupujem samo ovajuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: puder
24.4.2009 9:08:51   
Anoniman
Ja ima L'oreal-ov tečni puder. Ne koristim ga za celo lice, već samo stavljam na bubuljičice i na neke nepravilnosti.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: puder
24.4.2009 10:03:57   
Ana RR
Maxfactor je odličan! Profesionalni šminkeri uglavnom koriste njihovu kozmetiku, a i lično sam se uverila u to.
Ja sam koristila... sad ne znam kako se zove.. u bočici je sa pumpicom gore..i mislim da sam koristila broj 85.. on je kao za sve tipove kože... uklapa se i u taman i u svetao ten... A imaš i onaj koji je kao dva spojena dela, u jednom je podloga a u drugom je puder.. i one je super..
Ja izbegavam puder, moja koža baš i ne trpi tešku šminku, tako da uglavnom koristim Niveinu toniranu kremu za lice. Imam čisto lice tako da mi je to dovoljno.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: puder
24.4.2009 10:06:21   
Sneža
Isto,Max faktor koristim i zadovoljna sam.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: puder
24.4.2009 10:10:09   
daca77
A koji max fakorov puder koristis? Ja koristim onaj korektor u stiku, dobar je-ali je prilicno tezak za kozu. Kompaktni su mi mnogo tamni, bas ne maju svetlije nijanse.
A l'ovreal-ove nisam koristila...kakvi su im kameni, kompaktni?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: puder
24.4.2009 10:17:40   
Sneža
Pre ovog sam koristila onaj sa pumpicom što je Ana spominjala,i meni je taj bio malo težak,a sada sam uzela Lasting performance i sjajan je,moja koža ga odlično prima!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: puder
24.4.2009 10:23:39   
Modessty
moje lice ne podnosi tečni puder i ne koristim ga.
Ja inače retko stavljam puder na lice. Zimi kad je hladno i tako po nekad, za uveče kad baš hoću da se šminkam.
A koristim neki maxfaktorov u prahu. Ne onaj kameni, kompaktni, kako ga već zovu. Nego onaj baš praškasti. On je nežan i ne opterećuje kožu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: puder
24.4.2009 10:25:06   
eugenija
Nikada u životu nisam stavila puder!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: puder
24.4.2009 14:46:59   
Lu
user posted image
Već neko vrijeme koristim ovaj,prekrasno se osjećam kad ga stavim,kao svila je pod prstimauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: puder
24.4.2009 14:50:25   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: daca77

Kako da prikrijem prosirene kapilare i crvenilo jagodica. Koji puder je, po vama, kvalitetan i dobro pokriva nedostatke? 


Za prikrivanje nedostataka koje opisujes  probaj Coverderm.. To su puderi namenjeni upravo takvoj vrsti pokrivanja.. user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: puder
24.4.2009 14:56:32   
Lu
user posted image
Ovo ja koristim za prikrivanje svega što se pojavljuje na licu,bubuljice,flekice,kapilari itd...

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: puder
24.4.2009 15:30:17   
NadaR

IZVORNA PORUKA: lu

user posted image
Već neko vrijeme koristim ovaj,prekrasno se osjećam kad ga stavim,kao svila je pod prstimauser posted image

I ja imam ovaj,sve pohvaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: puder
24.4.2009 16:26:57   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: lu

user posted image  
Ovo ja koristim za prikrivanje svega što se pojavljuje na licu,bubuljice,flekice,kapilari itd...


user posted image
ja imam artdeco puder.......nikad nisam imala bolji, cini mi se, a probala sam gomilu. Max faktor je odličan ali jak za svaki dan.
Inace sam maltene skroz presla na artdeco sminku, ma sve im je super i toliko trajno i postojano na koži...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: puder
27.4.2009 7:07:57   
daca77
Nisam koristila artdeco puder...koja je cena?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: puder
3.5.2009 15:41:45   
afrodita
meni naj vise odgovara
max faktor Lasting performance br109

A za kapilare i crvene jagodice dobar je
serum od kamilice za osetljivu kozu
proizvodi Afrodita kozmetika 
zove se anticoperouse serumuser posted image



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: puder
3.5.2009 15:51:59   
Lu
Ja neki dan kupila ovaj Age Renew i dobila isto od Max Factor u kamenu gratisuser posted image
A i ja sam prije koristila lasting performance ali 105.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: puder
3.5.2009 19:55:53   
bebać
Meni opet Rimel odgovara,ona tamnija nijansa..ne znam broj...ja ne koristim puder za čitavo lice,već samo na bubuljice(koje mi s epojave kad trebam dobiti)ili tako nešto...komotno bi mogla bez pudera živjetiuser posted image valjda me i godine malo izvlačeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: puder
3.5.2009 20:22:29   
Mery
Ja sam dugo koristila Hemelov puder i bio mi je odlican, bas se lijepo razmazuje a pokriva sve sto treba. Sada imam Lorealov i on mi je dobar.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: puder
24.1.2010 21:59:14   
Anoniman
Koristim Nivein tečni puder, ustvari to je više kao krema... nije jak i nemam onaj zategnut osećaj na koži...max factor mi je jak imam zaista lepu kožu lica i puder mi nije neophodan... ustvari lažem! user posted image
imam Max Factorom puder u kamenu , sećam se da sam ga letos uzela pred svadbu jer koliko god da sam se oznojala (a bilo je pretoplo!) šminka je bila perfektna!user posted image
.......Koristila sam i Rimelove tečne pudere (i oni su mi nekako blaži pa su mi odgovarali ne sećam se naziva sem izgleda bočice-krem sa roza zatvaračem user posted image )

L*oreal (jedan od onih na pumpicu user posted image )  mi je takođe neko vreme odgovarao ali ja to brzo izgustiram...user posted image

..koristim neke srednje nijanse... boje meda...ili blago bronzane leti...
bitno mi je da imam dobru kremu ispod pre nanošenja pudera, onda se lepše razmaže, bolje upije i duže stoji user posted image

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: puder
24.1.2010 22:27:32   
gagana83
IZVORNA PORUKA: kaliopi

.......Koristila sam i Rimelove tečne pudere (i oni su mi nekako blaži pa su mi odgovarali ne sećam se naziva sem izgleda bočice-krem sa roza zatvaračem user posted image )



I ja trenutno koristim ovaj,zapravo imam ga ali ga retko koristimuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: puder
24.1.2010 22:29:20   
Anoniman
gagana jel da da je fin?user posted image
..kao da ima neko ulje unutra i baš se lepo razmaže...user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: puder
24.1.2010 22:33:07   
gagana83
Jeste Kaliopi,super je.Lepo se razmazuje i bas je lagan,imam osecaj da mi koza lepo dise ispod njega!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: puder
24.1.2010 22:35:54   
magde
ja zelim neku pomrsni puder jel znate neko ko je.Uglavno koristim seventin to je laka pudra a ako zelim da prikrijem nestoonda max faktor stik je super/a za veoma da sakrijes nesto tu je ona pudra od MAX faktor neznam bas kako se zvala ali je nesto kao stik u pomadu stavlja se sa tumpfer.ako nadgem sliku stavicu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: puder
24.1.2010 22:38:47   
Lu
Ja sam za ljeto uzela taj Rimelov sa rozim zatvaračem,pošto nijedan drugi nisam mogla da nađem u tako tamnoj boji kakva je meni trebala,baš sam zadovoljna,po teksturi je sličan Max Factor Age Renew,oba se fino razmazuju i ne isušuju liceuser posted image
Da,Rimel je duplo jeftiniji.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here