|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puder
23.2.2017 10:33:10   
mati
Ja puder ne koristim, tacnije stavim mozda jednom u dVa meseca.
Uzela sam Nivea BB kremu ali mi ni ona ne odgovara. Nekako mi je mnogo lepse nez pudera, nego kao kad vidim po gradu da se razlikuje lice i vrat ili da se bas bas primeti puder na licu, ili onako dlacice da se vide na licu(imala jedna moja drugarica u srednjoj od kamenog pudera).
Za mene je samo Nivea ona plava krema, obicna. I sad sam uzela za noc Q 10.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: puder
6.9.2017 15:31:34   
mama Jo
Jedne godine kada su mi se ni iz cega pojavile akne dermatolog mi je rekao da prestanem da koristim tecne pudere... i da koristim samo ove u kamenu...
Imate li predlog za neki puder u kamenu?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: puder
6.9.2017 15:33:27   
krin 40
Ja ga ne koristim.Uglavnom toniranu bb kremu i tečni puder

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: puder
6.9.2017 15:34:52   
mama Jo
Ja nikako da nadjem odgovarajuci u kamenu.... bas imam problem

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: puder
6.9.2017 15:36:36   
krin 40
Pa vidi utiske ovde u temi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: puder
6.9.2017 16:52:10   
suzi kju
Ja se danas malo ponovila, kupila maskaru (Loreal) a puder Revlon, tecni, ja kameni ne koristim, ne znam zašto user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: puder
6.9.2017 23:37:22   
mama Jo
Ni ja ga nisam koristila dok i to dermatolog nije preporucio zbog lica... a probala sam ih nekoliko i nikako da budem zadovoljna. Mozda sam samo omasila nijansu svaki put sta znam..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: puder
7.9.2017 8:12:22   
krin 40
Verovatno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: puder
25.2.2018 1:56:56   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jedne godine kada su mi se ni iz cega pojavile akne dermatolog mi je rekao da prestanem da koristim tecne pudere... i da koristim samo ove u kamenu...
Imate li predlog za neki puder u kamenu?



Max Factor puff broj 5 jer se prilagodjava ili 9.
Clinique mineralni ili Este L. S tim sto ja za EL nijansu ne mogu da ubodem nikako.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: puder
25.2.2018 11:57:45   
Anck Su Nmaun
Bb krema i preko kuglice iz Avona

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: puder
25.2.2018 12:44:25   
Srecko47E
Na kuglice sam zaboravila.Samo ovaj put sam porucioa pogresne.nisam obracala paznju da postoje kuglice za sjaj i bronzane.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: puder
11.3.2018 11:09:12   
veselicaa
Ako bas hocu da se nasminkam lepo onda max factor,a za svaki dan neka bb krema ili samo kameni.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: puder
11.3.2018 11:12:24   
Ana RR
Da preporučim Vichy puder Liftactiv Flexilift Teint, jako fin i lagan, poput bb kreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: puder
11.3.2018 11:15:11   
veselicaa
Da Vichy ima predobre pudere,imala sam jednom i isprobala dosta uzoraka.Ne isusujuju kozu a to je meni bitno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: puder
11.3.2018 16:04:24   
nata11
Zavisi od tipa koze meni nikako ne odgovaraju Vichy dok su mi MF super jer mi je inace masnija koza i oni je taman malo isuse da bude super user posted image

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: puder
11.3.2018 16:07:17   
veselicaa
Da oni isusuju ali prekrivaju super,ko hoce takav efekat mf puderi su najbolji.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: puder
11.3.2018 20:40:08   
mama Jo
I meni isto MF samo odgovara, tj.kad njega stavim sve mi prekrije, ali jeste ,,tezak" bas.... pocela sam redje da ga stavljam.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: puder
11.3.2018 21:03:42   
veselicaa
On je samo za specijalne prilike user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: puder
12.3.2018 9:29:08   
mama Jo
Kada sam pre par godina imala problem sa aknama stavljala sam ga svaki dan, jako mi je isusio kozu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: puder
12.3.2018 11:02:37   
IvanaSK RR
Ja koristim uglavnom samo MF. Isto imam masniju kozu i odgovara mi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: puder
12.3.2018 11:06:13   
veselicaa
Meni je koza masnija ali kada je hladnije vreme je suva,pa tada izbegavam mf pudere.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: puder
12.3.2018 11:07:50   
mama Jo
Kad hocu da ,,odmorim" lice onda stavljam niveinu toniranu kremu... sad bas treba da je uzmem ponovo, i to uzmem onu tamniju nijansu, isto super pokriva

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: puder
13.3.2018 14:34:26   
vocicana
MamaJo, tacno,Nivea je odlicno odradila te ton kreme i BB kreme su im odlicne, samo sto meni licno ne odgovaraju jer su malo masnije, iako imam suvu kozu ne prijaju mi bas puno.
Trenutno imam LA PRO, Bourjous 123 Perfect, koji i nije neki ne znma kako jak puder, sa vocnim je kiselinama, pa ga jako alo stavim, samo da izjednacim ten.
Imam i gomilu uzoraka od MF Skin illuminaser ali je bas jak, bas jak.
Ne znam ni sta da preporucim, a da od koze ne ostavi prasinu, ali MF je definitivno najbolji za masnu kozu, debelu kozu, nista joj ne moze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: puder
29.4.2018 19:54:35   
MimaKos
Meni je mnogo masna Nivea, ali su mi Vichy puderi odlicni, koriatila sam Idealia puder a sada Dermablend i vrh je!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: puder
29.4.2018 20:08:21   
Anck Su Nmaun
Ne volim ni nasne a ni previse suve. I ne koristim ga punonjer izgledam starije. Bore dodju do izrazaja

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here