|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
29.4.2018 20:11:20   
MimaKos
Zato ja kamene nikad ne koristim, od njih sam kao baba neka

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: puder
29.4.2018 20:12:35   
Anck Su Nmaun
Kamene kuglice i to samo kao rumenilo

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: puder
29.4.2018 20:49:31   
mama Jo
Meni odgovaraju te kemene kuglice, samo na jagodice i milina 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: puder
29.4.2018 20:52:48   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kamene kuglice i to samo kao rumenilo

Nisam na rumenilo tj kuglice mislila nego na puder kameni..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: puder
13.12.2018 19:28:38   
branki*
mejbelin matte za svaki dan mi je super.dve godine njega.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: puder
13.12.2018 20:16:12   
Jekica86
MF obozavam 75 nijansa

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: puder
13.12.2018 21:28:18   
vocicana
Cekam jedan MF puder da probam, neki je novi, svakog dana, treba drugar moj da mi donese malo uzoraka, nadam se da bude ok, jer koza mi je nenormalno suva, narocito zadnjih dana, uvek imam dobru kremu na licu, ali pored usana i brada, nenormalno suvo!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: puder
15.12.2018 9:59:53   
gagana83
Voci, ja imam isti problem sa licem. Posebno u periodu jesen - zima. Meni pomaze piling. Dugo sam ga izbegavala jer mi je lice oset_ljivo, i to mi je bila greska. Uzela sam neki sa najsitnijim cesticama koji mi uopste ne iritira kozu. Bourjois Healthy Mix je odlican za suvu kozu. MF pudere izbegavam, uglavnom su previse jaki. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: puder
15.12.2018 10:55:24   
Jekica86
Meni su MF najbolji. Koristim ih godinama.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: puder
2.2.2019 21:01:18   
emicaa
Ja sam danas kupila Maybeline superstay pomogla mi je djevojka oko izbora nijanse.Probala sam ga i zadovoljna sam ovako na prvu probu.Vidjecemo narednih dana kako ce biti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: puder
2.2.2019 23:48:01   
bebilule
Voci, ja imam bas suvu kozu. Zimi se peruta, puderi oksidiraju, uzas. Mom licu vise ne prilazi MF, oni su mi se najgore pokazali za suhu kozu. Healthy Mix je super, njega sada koristim, ali moras znati da nije neki puder koji bas prekriva. Generalno, svi mat prekrivaju, ali zato mat ne prija suhom licu. Jedini puder koji sam probala da me demantuje tu je Cryolan Supracolor. Malo je skuplji, ovdje je oko 50 km, nanosi se spuzvicom, prekriva, ne oksidira i osjecala sam se kao da sam nanijela kremu. E sad, on je meni vise za vecernju sminku jer se ja ne smunkam mnogo inace. 
Voci, probaj kao podlogu staviti Sanosan panten kremu. Meni je i ona pomagala. 



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: puder
3.2.2019 8:06:10   
emicaa
Ko koristi svaki dan puder i kome nije malo vise izdvojiti za njega onda preporucujem Kat Von D.Drugarica koja radi sa sminkom se kune u njega.

user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: puder
3.2.2019 17:23:20   
gagana83
Ovo je definitivno jedan od pudera sa najvecom moci pokrivanja. Licno mislim da vecina zena nema potrebe za tako ekstremno jakim puderom, narocito ne na dnevnoj bazi. Za profi sminkere je verovatno odlican.
Ako vec hocete da pljunete toliko para preporucujem Born This Way od Too Faced - a, ja ga uzela u Bugarskoj na snizenju, fenomenalan, dobro pokriva a ne oseca se na kozi. S tim sto kod nas u Sephori retko bude na snizenju. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: puder
4.2.2019 8:01:13   
emicaa
Gagana kaze da prekriva sve,od problematicne koze do tetovaza.
Ja sam i dalje za neku prirodniju varijantu,zato takve zaobilzim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: puder
5.2.2019 16:09:18   
vocicana
Gagana ja sam narucila Too Faced, stize mi sl nedelje, javicu utiske.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: puder
8.2.2019 13:14:11   
gagana83

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Gagana kaze da prekriva sve,od problematicne koze do tetovaza.
Ja sam i dalje za neku prirodniju varijantu,zato takve zaobilzim

Da, zato i kazem da nije za svaki dan, i da vecini zena toliko jak puder nije potreban.

Voci, Born This Way je fenomenalan, samo da mu je cena malo niza. Puna cena je, mislim, negde oko 5000 user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: puder
9.2.2019 8:26:56   
vocicana
Toliko, mada sam uzela, danas mistize i uzecu SNOW nijansu za sebe, uzela sam malo za prodaju, skup jeste a videcemo da li opravdava cenu. Javljam utiske.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: puder
9.2.2019 10:53:52   
gagana83
Snow imam i ja, ali mi je svetla pa je mesam sa tamnijom.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: puder
9.2.2019 10:57:14   
vocicana
Ja sam bela strasno, videccu bas. Javljam svakako.
Volim ja kod tebe tu iskrenost i sto si tako experimenatlno raspolozena. Upoznacemo se vec. Tvoj muz i ja smo se videli ispred PŠirocanac radnje pre par meseci, on mi se javlja ali onako poluzbunjeno, kaze meni Jovana...ja kazem, neee, moja sestra je Jovana. On meni, pa ja bih rekao da nije ona, ali nisam 100 % siguran.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: puder
9.2.2019 12:26:16   
gagana83
Sad sam ga zezala sto prepada zene po gradu😂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: puder
10.2.2019 15:28:58   
vocicana
A nemoj, nije bilo tako, nego se on onako meni smesno zbunio, jer nije bio siguran ali se javio. Premda ja sam vasu fotku videla na fb pa sam skontala da je tvoj muz.
Dakle, puder je juce dosao, tamne su nijanse, ali bice odlican za leto. Puder toliko lepo pokrije , tako je lagan za ne poverovati.. Najtoplija preporuka svima!!!Cena moja nije jaka, bar ne kao u parfimeriji. Jako sam zadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: puder
10.2.2019 16:46:06   
Rosita
Nemam pojma šta mi odgovara. Trenutno nemam puder. Koristim samo DD kremu mixa. Ne bi bilo loše da imam neki non comedogenic, koža mi je onako, nije suva, da je svetilija nijansa, da je lagan i blago da prekriva... Pojavi mi se tu i tamo bubuljica, uglavnom ona potkožna, grrr. Sad imam samo mf pan stick i to nekad stavim kao korektor. Traje sto godina. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: puder
10.2.2019 17:01:23   
vocicana
Ja sam ga Rosi koristila duzi vremenski period, ali veruj mi, prejak. Ja isto kao korektor, pa mi se desavalo da mi nestane puder, pa samznala da stavim taj stick, lepo deluje ali je koza kao krep papir.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: puder
10.2.2019 17:04:21   
Rosita
Ma da. Ja sam ga uzela prvi put posle svadbe jer mi je tada stavljala šminkerka. Je l imaš neki predlog, voci, a da je ok cena?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: puder
10.2.2019 17:06:53   
vocicana
Pa za tako neznu kozu a da nije neki sa dioksidima...da razmiuslim a d aj emalo komercijalnija marka i da nije tezak, mozda ti svakako ne bi bilo lose da probas neku nijansu Maybelline Affinitone pudera. Izuzetno lagani i fini. Meni su bili odlicni. Sada i ja experimentisem jer mi je svasta dostupno, tako da jos nisam sebe kompletno zadovoljila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here