|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
30.4.2014 16:09:43   
branki*
je l neko koristio loreal visible lift serum inside?kakav je?planiram da ga kupim,a nisam do sad ga koristila..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: puder
11.5.2014 11:14:15   
NadaR
Ja sutra u potragu za puderom . U subotu imamo svadbu u porodici pa mi treba nesto bas sto dobro prekriva.

Inace sam se skroz prebacila na BB.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: puder
11.5.2014 23:11:47   
anci kv
ja sam zadnji uzela vichy,za razliku od maxfactora nije mi težak,ne zateže na licu,srednja prekrivenost

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: puder
12.5.2014 1:19:36   
Žapkić
Ja više ne koristim puder od kad sam "otkrila" BB!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: puder
12.5.2014 8:35:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Ja više ne koristim puder od kad sam "otkrila" BB!user posted image


Ni ja, cak ga i cesce stavljam, prija mi kozi, nije tezak kao puder user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: puder
13.5.2014 15:19:01   
NadaR
Kupila sam juce Astor (Lift me upuser posted image nesto tako)
Isprobavala sam redom I taj me odmah privukao. Uopste ga ne osjecam na licu , bas lagan kao BB , samo mnogo bolje prekriva.
Meni super odgovara sand nijansa.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: puder
9.6.2014 11:07:48   
Ana RR
Žene, da li je neka koristila Bioderma Photoderm tonirana MAX krema spf 50?

Zanima me kakva je pokrivenost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: puder
31.7.2014 13:28:05   
branki*
ja da pohvalim ESSENCE puder stay all day,super je za dnevnu varijantu i svakodnevno sminkanje,i cena mu je korektna skroz.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: puder
11.3.2015 11:38:00   
Plavusa34
maxfactor koristim samo taj je dobar

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: puder
11.3.2015 14:47:47   
choopa choops
Inače ne koristim puder, ali sam kupila Max Factor CC cream, OK je i Lumene BB cream, koja je više onako puderasta, a meni je koža suva pa mi i ne odgovara baš. (Da ne pričam što sam se precjenila u nijansi tena, pa uzela neku tamniju A la Pamela Anderson user posted image )

Uglavnm, vrijeme mi jesete za pudere i/ili tonirane kreme jer mi je lice 'flekavo', ali imam problem što kad stavim ove kreme jako mi se vide bore na čelu??? user posted image Neko rješenje?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: puder
11.3.2015 15:35:03   
branki*
choopo,i meni se to desava...pogotovo ako je puder suvlji...nemam resenja,sem da stavis manje pudera mozdauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: puder
11.3.2015 15:40:22   
Mala Elena
user posted image Pamela! A stavljas li neku masniju kremu pre toga? ili neku bazu ?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: puder
11.3.2015 15:45:54   
amelia
ja koristim godinama puder od maybeline dream matte mouse mislim da se tako zove..prekriva svaku ne savrsensot pomucu cetkice savljam ga u tankom sloju i pre toga stavim uvek nivea kremu..milina lice izgleda ko staklo i bas je dobar i za bubuljice a ja ih bas puno imamuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: puder
11.3.2015 16:01:02   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

user posted image Pamela! A stavljas li neku masniju kremu pre toga? ili neku bazu ?

Lepa si Pamela, ljubotelj sam tvog tela, onom dripscu Tomi Liju zavrnuću bre šiju user posted image

Ne znam, stavljam ponekad jednu rusku što sam kupila nedavno...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: puder
12.3.2015 7:51:13   
branki*
ja ponekad pomesam puder i kremu za lice,stavim vrlo male kreme u puder,razmazem i tako nanesem da ne bude lice suvo,onda se vide bore,pogotovo ako je i puder suv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: puder
4.12.2015 11:07:45   
emicaa
Ajd preporučite mi neki puder a da posle sata nos ne izgleda kao da se guli a da koliko toliko pokriva.Imam sad essence bb ali mi ne odgovara,to je ne znam koji po redu da mi nije dobar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: puder
4.12.2015 11:14:40   
Leptiric123
Ja koristim garnier bb toniranu kremu i odgovara mi baš, ali što se tiče pudera ima neki aura caver ali je baš baš težak i gust, ja sam probala drugaricin stoji ne mrda ali guši kožu, on mi je samo za izlaske onako.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: puder
4.12.2015 11:23:22   
Ana RR
Emice, ja koristim Norevu Exfoliac tamniju nijansu (ali nije tamna uopšte, jako je fina). Probaj da nađeš tester pa probaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: puder
4.12.2015 11:28:28   
emicaa
Leptiriću pokriva li ta krema,čelo mi je kritično zato mi najviše i treba.
Ana baš ću pogledati danas ali nešto mi se čini da tu marku nisam ovde nigdje vidjela.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: puder
4.12.2015 11:36:58   
Leptiric123
Pa meni pokriva, ali ja nemam ni bubuljice ni neke bore...meni služi za izjednačavanje tena...zavisi šta pokrivaš?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: puder
4.12.2015 11:45:49   
emicaa
Pa sad u user posted image mi se pojavile neke sitne bobuljice,nisu one puno vidljive,tek kad se pribižiš ali ja znam da su tu pa me nervira strašno a opet ne volim one teške pudere.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: puder
4.12.2015 14:27:28   
Ana RR
Ovo je više tonirana krema ali je jako lagana i lepo izjednači ten. Koristila sam i niveinu i garnier ali nije to to. Sigurno je možeš poručiti online, ja nisam imala gde u kanadi da kupim pa sam poručivala iz evrope.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: puder
4.12.2015 14:30:48   
adulence
https://www.google.rs/search?q=tecni+puder+max+factor&espv=2&biw=1600&bih=799&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi4nZmHqMLJAhWEv3IKHdQjDR0QsAQIIA#imgrc=qsyyjSywiW-8nM%3A
emice ja koristim ovaj i obozavam ga,odlican mi je lagan nemam osecaj kao da imam neku masku na sebi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: puder
4.12.2015 14:43:44   
Trcosava
Puder od kako sam ovde ne koristim. Svojevremeno sam mislim avonove koristla, pa onda max faktorove. Sad za zimu imam niveinu tonranu (koja btw ništa ne pokriva)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: puder
4.12.2015 15:05:16   
emicaa
E sad još jedno pitanje za vas koje imate više iskustva sa puderima,koja je razlika izmedju bb,cc i tečnog udera,ja sam duduk za to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here