|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
4.12.2015 15:11:07   
Leptiric123
https://www.google.rs/search?q=maybelline+puder&sa=X&biw=1680&bih=949&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwjt97y9sMLJAhWJEiwKHZIeCnMQ7AkIMQ#imgrc=5mvWCkZDUSsmCM%3A ovaj je super lagan maybelline afiniton

BB je tonirana krema, znači krema sa malo boje, ne prekriva baš problematičnu kožu, ali dobra je tipa imaš malo crvenila negde neki sitan ožiljak bledunjav to prekriva, i imaš garnier i nivea te su najbolje, s tim što nivea ima i Q10, a garnier ima ove što i deluju poput kreme za lice a pružaju i tu neku pokrivenost, mnogo su lakše od pudera, ali ti je lice kao kad kremu staviš malo masno.

CC ne znam šta je

A puder tečan baš baš prekriva, taj caver baš ali je maltene za voditeljke dnevnika za jako svetlo, ovaj koji sam ti okačila dobro prekriva i lagana varijanta, ima neko ulje u sebi i minerale, samo pazi on gde ti kapne fleka ostane ne spira se (mislim na odeću)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: puder
4.12.2015 15:11:35   
Trcosava
To cc pojm nemam šta je, ali bb je KREMA (što mu dođe da to kao pored toga što ''pokriva'' ujedno i neguje kožu, omogućava joj da diše), dok puderi ''zacementiraju''

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: puder
4.12.2015 15:13:22   
Leptiric123
Bolje ne pokušavaj taj CC možda je nešto za kolače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: puder
4.12.2015 15:23:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

E sad još jedno pitanje za vas koje imate više iskustva sa puderima,koja je razlika izmedju bb,cc i tečnog udera,ja sam duduk za to.


BB - blemish balm
CC - color and corect

Postoje i DD samo ne mogu da se setim šta označavaju, znam da imaju bolju pokrivenost od BB kreme i sa više nekih anti-aging faktora nego što ima CC krema. Te DD kreme sam videla u Kanadi, ovde nisam skoro ni kupovala kozmetiku pa ne znam.

Puder je ipak jači, ima bolju pokrivenost ali moraš naći baš nešto što odgovara tvojoj koži da ne bi došlo do tog "cementiranja". Moja preporuka je da pogledaš šta nudi La Roche Posay, Avene, Bioderma, Noreva itd...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: puder
4.12.2015 15:28:25   
emicaa
Pa stvarno šta bih ja bez vas user posted image mislim da ću na kraju uzeti neku cc kremu ali ne znam koju jer nisam navikla na puder i ne volim ga nikako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: puder
4.12.2015 15:28:51   
Ana RR
The difference between BB,CC and DD cream

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: puder
4.12.2015 15:32:21   
Ana RR
A ovo ja koristim klik



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: puder
4.12.2015 15:38:20   
choopa choops
Tečni puder ima najvišu pokrivnu moć, ali se i najviše vidi. BB i CC ckreme su skoro isto. Kao puder pomiješan sa običnom kremom, s tim da su CC kreme jače, i sličnije puderu. Ovo je samo teorija koju sam saznala tražeći za sebe, praakse ti puno nemam user posted image

Ja koristim Max Factor CC i Lumene BB cream. Lumene je gušća, pa ako ti je suva koža kao meni, onda i nije baš najpametniji izbor, ali eto da je potrošim kad već imam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: puder
4.12.2015 15:41:19   
Trcosava
Anči ispisa ceo elaborat user posted image ja to kratko i jasno. Ovo kao pokriva, ovo cementir hahaha

Mislim to je bilo ugrubo (inače za mene sasvim dovoljno) objašnjenje. Ali ja i šminka i tako se već dugo ne družimo, a i kad se družim, ne koristim nešto mnogo. Bitno mi bilo da mi karmin ne spada kad sam na poslu i leti da mi senke ne prave one crte.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: puder
4.12.2015 15:41:47   
Ana RR
Meni je najbitnije da imam dobru podlogu, obavezno sa zaštitnim faktorom. Znači stavim prvo avene antirougeurs jour kremu koja ima spf 20 i posle toga nanosim ovu norevu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: puder
4.12.2015 15:42:41   
Ana RR
Trco, štreber jbg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: puder
4.12.2015 20:41:34   
branki*
Ja ne volim bb i cc kreme,samo puder.trenutno afiniton,mejbelin.ok je.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: puder
5.12.2015 8:51:45   
nata11

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ne volim bb i cc kreme,samo puder.trenutno afiniton,mejbelin.ok je.


Moj covek. Ja bi te kremice zakonom zabranila user posted image Ma ajd bre molim te nit je krema nit je puder.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: puder
5.12.2015 8:53:38   
milicicak

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ne volim bb i cc kreme,samo puder.trenutno afiniton,mejbelin.ok je.


Moj covek. Ja bi te kremice zakonom zabranila user posted image Ma ajd bre molim te nit je krema nit je puder.

Hihihi, slazem se :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: puder
5.12.2015 8:59:34   
branki*
Istouser posted image a,cena mu dodje oko 400,500 din,zavisi koja marka,mozda ima i skupljih,a nista ne dobijes za taj novac.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: puder
5.12.2015 11:16:32   
emicaa
ajte ajte ne zbunjujte me sadvise kas mi je Ana ovako fino sve objasnila user posted image sad trazim stranicu neku da mogu naruciti samo testere da ne kupim i na kraju mi ne odgovara ali jos ne nadjoh user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: puder
7.12.2015 22:19:22   
gagana83
Od kako su se pojavile tonirane a potom i BB i CC kreme ja puder jako retko koristim. Samo ponekad u posebnim prilikama, suvise mi je to tesko da bih stavljala svaki dan.u
Dugo sam koristila Garnier BB, skoro sam uzela Bioten CC i bas sam zadovoljna.
Od pudera koristim Nyx Hd i Maybelline Affinitone.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: puder
8.12.2015 1:10:16   
bojana92
Ja koristim ingrid puder vec duze vreme.Zadovoljna sam sa njim.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: puder
8.12.2015 7:26:33   
m2m2
Puder koristim od pre 4 meseca, kada sam posle 4 godine pocela da radim. Ranije sam ga bas retko koristila. (bila sam mladja pa mi nije trebaouser posted image ). Sada redovno koristim, nemogu da krenem na posao, a da ne stavim puder. Skoro sam uzela Essence tecni puder i prezadovoljna sam.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: puder
17.12.2015 20:41:40   
Figaro88
Koristi li neko Aurine pudere-cover me ili refresh me?Treba mi novi puder,ne bih opet mejblin,na internetu vidim da je dosta njih bas zadovoljno aurom,a meni je sumnjivo zato sto su dosta jeftiniji,ovaj cover me je 560dinuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: puder
17.12.2015 21:17:26   
isidora88
Ja imam taj aurin cover me, meni je jako tezak, super prekriva ali lice za njega treba da bude cisto samo sa flekama. Moje lice ima i flekice i nekad bubuljice koju su sasusene ili mi se nos peruta i taj puder jako ruzno izgleda na takvoj kozi. Ako ti koza nije masna, moj to je sabet da zaobidjes ovaj puder.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: puder
17.12.2015 23:29:12   
veselicaa
Kupila mi jetrva Giordani oriflame puder,nije los.Fino prekriva,super mirise.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: puder
18.12.2015 10:05:30   
Figaro88
Onda necu uzimati taj,meni je koza masna na t zoni,ali obrazi uzasno suvi,a i necu da izgledam kao da imam masku na licu.Videcu kakav je ovaj refresh me,on je dosta laganiji.Ja puder stavim jednom mesecno,nema sanse da potrosim ni pola i onda ga bacim.Afiniton mi je bio ok,imam i neki iz oriflejma ali sam zeznula boju user posted image Obicno stavim bb kremu i fiksiram mat puderom.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: puder
18.12.2015 10:32:56   
jekiki
I meni je BB krema i neki puder u kamenu preko dobra kombinacija, samo sto ja imam problem da ubodem boju, uglavnom sam bleda ko avet pa je to kod mene problematicno. Znaci uvek moram da dobro povedem racuna, da ne izgledam kao masku da sam stavila.
Sada trenutno koristim Essence i BB kremu i puder, nije lose

< Poruku je uredio jekiki -- 18.12.2015 10:35:42 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: puder
18.12.2015 12:00:54   
nikiteki
Meni je sestra kupila lorealov super je

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here