|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.9.-30.9.2016.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 20:37:31   
serpica
Ja sam kupila liscin kao gace izgledda odlican koza diise ne pali stvarno je dobar

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 301
16.6.2016 21:21:31   
Maraj

IZVORNA PORUKA: emicaa

A ima li ikakvog efekta kad bih ga nosila samo noću,ne znam dal bih mogla trpiti cijeli dan user posted image

Emice ja mislim da je preporucljiv samo danju da se nosi

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 302
16.6.2016 22:52:32   
emicaa RR
A jel to onaj normalni steznik,duboke gaće da utegnu ono što treba ili su neke posebne.

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 303
17.6.2016 8:21:24   
emicaa RR
nadjoh sad ove,šta mislite user posted image

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Direktna veza do poruke: 304
17.6.2016 8:23:45   
Trcosava
A koji će ti to đavo? user posted image

I flunked anger management! }:->

Direktna veza do poruke: 305
17.6.2016 8:25:46   
emicaa RR
Da mi drži stomak dok smjednem početi sa vježbama user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 306
17.6.2016 8:27:03   
Trcosava
Eno ja ga nisam nosila pa više nemam stomak. Samo kožu user posted image koja visi - a tu mider ne pomaže. Ti taj problem nećeš imati

To je mislim više namenjeno onim ženicama koje su išle na CR

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 17.6.2016 8:29:15 >

I flunked anger management! }:->

Direktna veza do poruke: 307
17.6.2016 8:32:05   
emicaa RR
A kako da se riješim kože,nož u ruke user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 308
19.6.2016 11:06:55   
IvanaSK RR
Ja sam odustala od steznika, nervira me sto moram polako da ga skidam kad idem u vc user posted image , jer je uzak i steze (naravno, to mu je posao) a ja sve radim brzinski i to me smara :)

Direktna veza do poruke: 309
1.8.2016 0:06:00   
muzicarka
Ja imam steznik, neki sto se lepi, stegnes i zalepis, ima nesto kao cicak traku.... Nosila sam ga i posle prvog porodjaja a i ovaj put...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 310
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:

image
brbljivko
CortinaT krem je neizostavni činilac naše porodične kozmetike.
Za njega sam čula u porodilištu prvi put, kada mi je pedijatar prilikom pregleda pred izlazak, savetovao da bebu mažemo Cortinatom iz razloga što je beba atopijske konstitucije i tada je imao vrlo suvu kožu. I zaista, nakon svakog kupanja mazala sam mu Cortinat i vrlo brzo su se ti delovi kože, pogotovo na pregibima koji su bili isušeni i ispucali, oporavili. Kada nam se prvi ekcem na licu pojavio, nakon par dana redovnim mazanjem se brzo i povukao. Ono što mi je fantastično, je to što je prirodnog sastava, samim tim sme da se maže i oko usta, što je izuzetno važno kad su male bebe u pitanju. A predivni miris neću ni da pominjem.  Više >>
image
Click Here