|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
25.2.2017 20:24:30   
emicaa
Maraj ima malo punja,i nigdje ne mrda.Mada ja ne plivam user posted image ali ovako trcala sam sa njim i ostao je na mjestu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 4:23:18   
dunja RR
Ja sam naručila ovaj. Imam već bikinije razne, a ovakav model (gornji deo) sam nosila kada sam trenirala plivanje, i bio mi je jako udoban a i stoji dobro jer imam male grudi. Doduše, sada, posle dojenja od 2,5 godine imam osećaj da mi nikada lepše grudi nisu bile.

user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 2.5.2017 20:36:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 5:09:28   
IvanaSK RR
Dunja, rekoh ti, meni se mnogooo svidja kupaci. I cekam već danima da i ovde napisem da je super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 8:52:25   
Sanjica26 RR
Kupaci je bombonica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 10:31:54   
Ana RR
Mnogo je lep Dunjči. Ja sam nosila ovakve majičice nekada dok sam imala stomak za pokazati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 11:52:40   
emicaa
Dunja odlican je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Kupaći kostimi
1.5.2017 12:39:10   
vocicana
Dunjci, isti ukus imamo, a posto smo bezsisneuser posted image onda je najbitnije da se ne skine u toku plivanja. Salim se malo, ali stvarno je lep.
Narucujem nesto vrlo slicno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 19:27:17   
choopa choops
Ja sam skoro identičan ovakav kupaci gledala prosle godine na ebay, ali sam odustala od kupovine, bas zato jer mi se cinilo da nece dobro da mi stoji zbog malih grudi pa ga nisam ni narucila. A cini mi se da sam gledala ovogodisnje modele takve negdje da li je HM, Women secret ne sjecam se, ali ja moram da isprobam, ja bez push upa ili bar nekog tanjeg sunđera ko dječak user posted image

Strava je kupaći!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 20:42:39   
marketing RR
I ovaj mi je isto user posted image

user posted image


dunja user posted image (nisam ja na slici user posted image )



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.5.2017 21:03:39 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 20:48:00   
Anck Su Nmaun
Uh uh ovaj je boli glava!
I meni pod hitno treba kupaci..ove moje sam "prerasla" user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 20:48:30   
dunja RR
Čupo, ja se sećam da mi je ovakav (onaj crni gore) dobro stajao, a imam male grudi, nisam baš skroz ravna. Javiću vam kada stigne kako stoji :)

Ja poslednjih deset__ godina kupujem bez ikakvih pušapova, i više mi se dopada tako.

Evo recimo kako mi stoji najobičniji bikini, nema nikakve korpe, dodatke, samo trouglić.

user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 2.5.2017 20:53:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 21:27:11   
Anck Su Nmaun
Ja naj vise volim bez al onda cu ostati ravna kao daska i to sto imam vise nemam user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 22:08:42   
choopa choops
Nemam ja nijednu sliku...volim i ja bez korpi, ali jbg kad ne mogu da nosimuser posted image

Prosle godine sam uzela isto na trouglice sa malim sunđerima i taj je ekstra. Da je bilo uzel bih u svim bojama user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2017 22:53:29   
MicinaMama
ja cu ipak jednodelni da kupim,posle tri poroda mislim da mi dvodelni nece u opste lepo stajati heheh...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 10:13:41   
degu
Dunja zasto si izbrisala sliku od sinoc? user posted image
Super izgledas, sinoc sam bila suvise umornacda ti napisem. Oba ova kupaca su prelepa. Gde to narucujes? Ja ne znam ni koji mi broj treba a tako bih neki dobar kupaci. Svaki mi je mali. I prosle godine sam jedan kupila i mogu da ga poklonim :) sto se grudi tice, blago tebi kad su ti lepe pisle dojenja. Ja sam bas ocajna i zbog grudi i zbog strija na stomaku :( bas mi je ova trudnoca srozala samopouzdanje. Svidja mi se taj sportski gornji deo, nema da mislis oce li ti ispasti grudi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 11:42:05   
Duškić
Extra je kupaci. Ja moram isto novi neki da mi malo prekrije naslagice..cccc ovaj gornji deo je bas lep user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 12:12:50   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: degu

Dunja zasto si izbrisala sliku od sinoc? user posted image
Super izgledas, sinoc sam bila suvise umornacda ti napisem. Oba ova kupaca su prelepa. Gde to narucujes? Ja ne znam ni koji mi broj treba a tako bih neki dobar kupaci. Svaki mi je mali. I prosle godine sam jedan kupila i mogu da ga poklonim :) sto se grudi tice, blago tebi kad su ti lepe pisle dojenja. Ja sam bas ocajna i zbog grudi i zbog strija na stomaku :( bas mi je ova trudnoca srozala samopouzdanje. Svidja mi se taj sportski gornji deo, nema da mislis oce li ti ispasti grudi.


Stoji ta slika u mom albumu već godinama user posted image Evo, vratih je :D

Crni sam ovde naručila, nije skup, još je i na akciji KLIK

Onaj drugi nisam naručila, neću da gomilam. Videla sam ga ovde KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.5.2017 12:14:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 12:18:52   
Anck Su Nmaun
Uh ja ne bih smela da.kupim.kupaci a da ga ne probam...x puta vidim savrsen na meni nikako.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 13:31:55   
degu
Stvarno su divni i nisu skupi, mene je isto strah da porucim tako, mada mislim da nikad nisam bila zadovoljna sa nekim kupacim i kad ga probam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Kupaći kostimi
3.5.2017 13:41:09   
MicinaMama
Kada vec pricate o "naslagicama" onda bi meni bolo bolje da kupim ronilacko odelo...da prekrijem te naslagice

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2017 17:59:32   
degu
Dunja jel ti stigao? Koju si velicinu uzela, kako si zadovoljna?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2017 20:43:40   
vikiveki
Ja sam htela da naručim neki iz Avona ali sam se predomislila i kupila sam u butiku...što je sigurno sigurno je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2017 20:45:50   
vocicana
Dunja super izgledas. Ja sam jedan kupila, drugi cekam da mi stigne, svena nevidjeno, ali sam prezadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2017 23:03:51   
Sanjalicaaa
Voci, pa kad si ti zgodna. Sta god da obučeš lepo bi ti stajalo.
Ja sam skoro u Extreme intimo videla prelep kupaći, iz jednog dela. Na tufnice,neki retro fazon. Bio mi je mali, a jedan jedini ostao.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2017 23:10:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: degu

Dunja jel ti stigao? Koju si velicinu uzela, kako si zadovoljna?



Jeste, uzela sam M, i prosto je naučna fantasika da bi ikada mogla ući u taj donji deo user posted image
Zamenila sam za L, i on mi je knap, moram još da smršam da bi bio baš kako želim. Ali nije neki kvalitet rekla bih. Donji deo je katastrofa plitak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here