|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 16:08:25   
Olga75
Trbice , kako si jela salatu? Samo tako ili si je malo zacinila?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 16:33:56   
indy_25
Ja sam umjesto pavlake pijem casu jogurta a zacinjavla sam sve po malo .

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 16:48:41   
Diabla
Trbice i ja sam danas pocela. Nisam nista doruckovala, samo solju caja, za rucak sam pojela pavlaku(15%) i kuvano jaje. Mm je poludio zbog dijete pa me je natjerao da rucam. SRecom za rucak sam pravila sos od paradajiza za pastu, dinstan na malo maslinovog ulja, luk i bijeli luk i malo zacina. Pasta je bila posna. Nisam pojela nego  2 kasike, jer nemam ni apetita.
Pijem nezasladjene cajeve zbog prehlade i stalno sam sita. Jedini mi je problem mm, jer ako ja ne jedem nece ni onuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 16:57:08   
indy_25
E hajde kad ste i vi pocele i ja cu od sutra ponovo jer jos samo malo zelim da smrsam.
Trbice i meni i je ovako lakse kad pisem kad sam bila na ovoj dijeti bila sam ukljucena u jedan forum gdje ih bas puno ima pa mi je to davalo dodatnu podrsku.

Diabla nemoj da krsis pravila vec kad si na dijeti user posted image  jedi sto ti pise ili zamjeni necim slicnim.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:01:45   
Jeca*
meni ovoliko jaja zvuci i vise nego nezdravo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:03:01   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

meni ovoliko jaja zvuci i vise nego nezdravo user posted image


Ja i nisam jela jaja samo prva dva dana sam ih jela a ostala 3 sam ih mijenjala sa sirom feta.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:11:57   
Diabla
Uu ja volim jajauser posted image Mada se zumance moze izbaciti. Ali Indy, jedino kad mm bude dezurao cu moci postovati dijetu, ovako me vreba kao kobacuser posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

meni ovoliko jaja zvuci i vise nego nezdravo user posted image


Ja i nisam jela jaja samo prva dva dana sam ih jela a ostala 3 sam ih mijenjala sa sirom feta.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:16:30   
Jeca*
sta te briga, nek smrsa i on user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:19:08   
minavb
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

meni ovoliko jaja zvuci i vise nego nezdravo user posted image


Ja i nisam jela jaja samo prva dva dana sam ih jela a ostala 3 sam ih mijenjala sa sirom feta.

Sad cu malo da vam solim pametuser posted image
Feta siru nema mesta ni u jednoj dijetoterapiji, kao ni pavlaci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:28:14   
indy_25
Vjerujem ti da nema al eto ja sam tako jela i opet sam mrsala doduse pavlaku nisam umjesto toga casa jogurta.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:32:23   
Jeca*
pavlaka ima previse mlecnih masti, a feta sir je slan, sto mi odmah dovodi na um cinjenicu da ce se zadrzavati voda u organizmu. A jaja...holesterol. Kakva je bre ovi dijeta? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:35:10   
Jeca*
kad smo kod dijete, evo mene opet na dijeti user posted image
un dijeta, naravno. Drugi dan tek user posted image
dorucak: u blenderu napravljen sok od narandze i jabuke
uzina: banana
rucak: kupus salata i integralna kifla (iz 2 puta user posted image )
vecera: (kod kuce me ceka) na malo ulja proprzen beli luk pa naseckana sargarepa na kolutice, pa sve to skuvano sa malo vegete.
eto...povrcni dan

sutra za rucak makarone i sok od paradajza, za veceru stangla crne cokolade

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 17:37:52   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pavlaka ima previse mlecnih masti, a feta sir je slan, sto mi odmah dovodi na um cinjenicu da ce se zadrzavati voda u organizmu. A jaja...holesterol. Kakva je bre ovi dijeta? user posted image


Ne znam ni ja kakva je ali se kunem u ovu dijetu poslije nje sam vadila krv i krvna slika mi je perfektna.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 18:26:30   
Trbica
Probala sam z. salatu bez icega i bilo je nemoguce za jesti. Kao travu da pasem, tako da sam zgresila sa mrvicom maslinovog ulja i sircetom od divlje jabuke. Pa kud puklo da puklo, smrsacu i sa ovom varijantom. Meni treba 5 kg do normale, a 8 do savrsenstva user posted image , tako da cu da budem zadovoljna sa bilo kojom kilom. Ja sam vec smrsala 13kg ali zdravo, tipa 1kg mesecno, ne mogu vise da cekam, treba mi brzinski jos tih 5 kg!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 19:05:52   
indy_25
I ja sam prvi put jela bez ulja i sirceta i soli i bas mi je bilo fuj kasnije sam  sve solila a jaja sam vegetila i opet sam mrsala. Ja bi volila jos 5 kg da smrsam da dodjem do nekih 54 ili 53 kg. Ja taman dodjem do cilja pa onda imam neki drugi cilj hocu da budem bas puno mrsava user posted image

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 21:07:17   
dacca
Sto se tice zacina ja sam i kupus i zelenu slatu zacinjavala pomalo, jer stvarno je kao trava... Kuvanu ribu nisam mogla pa sam jela dva parceta przene, a jaja mi nisu smetala... Dijeta je VRH!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 21:37:35   
NadaR
Koliko kg se gubi za te dve nedelje?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 21:56:22   
indy_25
Nado ja sam izgubila 8 kg i nisam pravila pauze za vikend.

Daco i meni je dijeta vrh posebno sto nema jo jo efekta>

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 21:58:54   
dacca
ja sam drzala 3x5 dana bez preskakanja i stvarno je super... Prije nje 84 kg, posle nje 77 kg, nakon prestanka dijete i normalnog jela id 75 sam spustala... a ada nakon pola godine imam 76,5 kg.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 0:29:18   
JMPM
Cime moze da se zameni paradajz u ovoj dijeti?Ja ga ne volim bas nesto posebno user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 8:59:17   
zoća
sa dijetama morate biti pažljive.Organizam mora da bude zadovoljen sa svin nutritivnim elementima ako nečega ima manje to se manifestuje glađu.Ako ne nadoknadite opet ste gladne i tako u krug.Treba jesti sve limitirajte pocije nema dodatka a kilogrami odlaze bespovratno

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:03:21   
JMPM
Nikada nisam imala problem sa obilnoscu porcije,a imam viska od trudnoce jos.Nije puno,ali ima...tako da mi ne vredi da korigujem kolicinu...ja kad bih navela sta i kako jedem,izgledalo bi da sam vec na dijeti,odnosno korigovanoj ishrani.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:07:37   
zoća
mm često pitaju da li mi je zabranio da jedem nikada nisam bila gojazna a nešto specijalno i ne vodim računa koliko pojedem .Moja kuma je stalno na nekim dijetama ali uvek nadoknadi ili se i ugoji kada prestane sa dijetom

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:09:41   
mihi
Ova dijeta se zove Medicinska ili 15 dana 15 kg, mislim da sam držala pre nekoliko godina i smršala 8kg za 15 dana. Naravno svega sam se pridržavala ali metabolizam kod žena je malo usporeniji u odnosu na muške, Mislim da bi efekat bio super da sam nakon 15 dana izdržala još jedan krug.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:11:13   
indy_25
Ja ne mogu da korigujem ishranu bez dijeta jer puno volim slatkise i peciva sto opet najvise goji. A u dijeti mi pise kako i sta i kolicinski pa mi je to kao neki autoritet da moram tako i onda se disciplinujem. Moje kile su bile trudnicke i mozda se zato nisu vratile ni poslije dijeta.

JMPM mozes zamijeniti paradajiz sa paradajizom iz konzervi ako as ne volis onako da ga jedes a zelenu salatu krastavcima.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here