|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:11:20   
JMPM
Kod mene je problem taj sto mi se jaaaaako tesko skidaju kg od posle porodjaja,a u trudnoci sam imala 20 vise.Posle porodjaja 8 manje.I za 15 meseci koliko mi dete ima,jos nisam sve izgubila imam jos 3-4-5 da skinem.Usla sam u svu staru garderobu,ali na vagi imam vise kg user posted image !Krecem uskoro ponovo na trcanje (trenirala sam jazz balet 8 godina i isla u teretanu 2 godine,od trudnoce nisam bas fizicki aktivna,sem sto puno setam)
Mislim da bi mi ovaj nacin ishrane iz ove bolnicke dijete odgovarao.Tako da cu probati sigurno,pa videcemo,mozda i upali user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:12:39   
indy_25
IZVORNA PORUKA: mihi

Ova dijeta se zove Medicinska ili 15 dana 15 kg, mislim da sam držala pre nekoliko godina i smršala 8kg za 15 dana. Naravno svega sam se pridržavala ali metabolizam kod žena je malo usporeniji u odnosu na muške, Mislim da bi efekat bio super da sam nakon 15 dana izdržala još jedan krug.


Jeste mihi to je medicinska ili ti narancina dijeta ali navodno poslije 15 dana ne smijes vise da je drzis moras da pravis pauzu od 15 dana pa onda ponovo.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:13:30   
JMPM
Indy,hvala ti.Vidim da si pisala da si jela pilece meso.Jel mogu samo pilece jesti za bilo koji dan?Slabo jedem bilo koje drugo meso user posted image .Krastavac kiseli ili ne?Sad ima puno tursije user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:14:03   
mihi
Izvorni recept nema pavlake, kiselo mleko je na meniju i za sir pise mladi posni sir.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:14:36   
indy_25
JMPM rezultati nece sigurno izostajati ako se pridrzavas onoga sto pise jednostavno ne moze da ne upali jer jedes circa 600 kalorija dnevno i moras da mrsas.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:15:41   
JMPM
E pa to meni nije jasno...ja inace jedem jednom dva puta dnevno,a nekad prodje ceo dan da ne jedem nista (nije cesto ali se desava) i kilaza stoji user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:16:33   
indy_25
IZVORNA PORUKA: JMPM

Indy,hvala ti.Vidim da si pisala da si jela pilece meso.Jel mogu samo pilece jesti za bilo koji dan?Slabo jedem bilo koje drugo meso user posted image .Krastavac kiseli ili ne?Sad ima puno tursije user posted image


Ja sam samo i jela pilece meso jer crveno nikad u zivotu nisam pojela osim u hamburgeru i cevapima. Mozes i to ne moras da kuhas ja sam ga pekla u teflon tavi bez ulja i povegetilm ga ili nekad bi skuhala 3 virsle pilece.
A krastavice sam jela svjeze.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:20:37   
zoća
drage moje srećno i želim vam da istrajete

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:21:05   
indy_25
JMPM mozda jeddes slatkise i sokove pijes sto isto nije dobro pa makar jela i jednom dnevno. A vrlo ti je vazno piti sto vise vode kad si na dijeti tako brze mrsas. Mozda i ne pijes dovoljno vode.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:23:09   
JMPM
Indy,ja sve pravim bez dodatka masnoce,imam pecnicu,onu sto se reklamira na Tele shop-u user posted image !Tu i povrce i meso i sve spremam,osim ako ne rpavim neku posebnu recepturu.Inace ne zacinim mnogo hranu,ne volim puno slano.Vode pijem puno.Evo i na poslu je flasa pored mene i pijeeeem user posted image
Slatkise jaaaaaaaaako slabo jedem,ne jedem svaki dan,sokove ne pijem nikakve,samo vodu i ujutro popijem caj bez secera,grickalice ne konzumiram uopste,tako da mi i dalje nista nije jasno user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 11.1.2011 9:24:20 >

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:23:34   
Diabla
Ja sam juce pocela i izdrzala. Malo sam prekrsila, pisala sam vec gore zasto. Od sutra je mm dezurni 3 dana hehehehe, pa cu se itekako pridrzavati dijete. Nego sam izgubila culo ukusa od prehlade, tako da mi je svejedno sta jedem. Znaci ja bih bila i vise nego sretna kada bi ova dijeta upalila, jer meni treba samo 3 kg, a 8 bi bila WOW!!!!!!!

Indy, da li ti je problem da napises sta si jos jela kao zamjene... ja volim sve sa spiska, samo sto ne volim jedno isto da jedem svaki dan.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:25:07   
Diabla
godine JMPM user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: JMPM

Indy,ja sve pravim bez dodatka masnoce,imam pecnicu,onu sto se reklamira na Tele shop-u user posted image !Tu i povrce i meso i sve spremam,osim ako ne rpavim neku posebnu recepturu.Inace ne zacinim mnogo hranu,ne volim puno slano.Vode pijem puno.Evo i na poslu je flasa pored mene i pijeeeem user posted image
Slatkise jaaaaaaaaako slabo jedem,ne jedem svaki dan,sokove ne pijem nikakve,samo vodu i ujutro popijem caj bez secera,grickalice ne konzumiram uopste,tako da mi i dalje nista nije jasno user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:26:44   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Diabla

godine JMPM user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: JMPM

Indy,ja sve pravim bez dodatka masnoce,imam pecnicu,onu sto se reklamira na Tele shop-u user posted image !Tu i povrce i meso i sve spremam,osim ako ne rpavim neku posebnu recepturu.Inace ne zacinim mnogo hranu,ne volim puno slano.Vode pijem puno.Evo i na poslu je flasa pored mene i pijeeeem user posted image
Slatkise jaaaaaaaaako slabo jedem,ne jedem svaki dan,sokove ne pijem nikakve,samo vodu i ujutro popijem caj bez secera,grickalice ne konzumiram uopste,tako da mi i dalje nista nije jasno user posted image

user posted image user posted image  zar se od 24 ne skidaju kile user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:28:29   
indy_25
Vec sam na pisala u postovima prethodnim ali evo ponovo umjesto mesa jela sam peceno pilece meso ili 3 kahane virsle. Ribu nisam nni jednom pojela jela i uvijek pilece. Umjesto pavlake jela bi jogurt jednu casu. Umjesto zelene salate jela bi svjee krastavce. Umjesto onoliko jaja mjenjala bi ih feta sirom jedan komadic i sve bi zacinjavala sa vegetom i sa soli. Za povrce  i jela brokoli karfiol  mrkvu.

Moram vam priznati da su mi se narance zgadile i nikad ih od tada nisam pojela ne svidja mi se sto je dijeta jednolicna al mi se svidja sto kg idu dole brzo.


(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:30:13   
indy_25
Jesam aktivna na ovoj temi user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja cu sada 19 napuniti punih 28 pa idu kile idu  kad se hoce. A da vidite moju svekrvu sa njenih 48 g izgleda bolje nego kakva djevojka ali ona sve zdravo jede i koriguje ishranu.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:33:43   
JMPM
Ja sam def. na ovome od danas.Jutros pojedoh jedan dvopek i solju caja (nisam imala narandzu,zadnju sinoc smandrljala user posted image ),tako da cu kupiti sta sve jos treba i bacam se na ovo user posted image !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:34:01   
Diabla
Indy user posted image si !!!!!!! Hvala do neba!user posted image

Salim se JMPM, od 25. pocinje tortura sa kg. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:35:22   
indy_25
Evo da je vidite moja svekrva user posted image

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=150103731673053&set=a.101107159906044.2474.100000202823078&pid=448090&id=100000202823078

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=149996631683763&set=a.101107159906044.2474.100000202823078&pid=447545&id=100000202823078

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=150230874993672&set=a.101107159906044.2474.100000202823078&pid=449522&id=100000202823078

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:36:47   
indy_25
A moze i mandarina umjesto narance .

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:37:20   
JMPM
user posted image user posted image user posted image  juuuuuuuuu,kakva svekriva user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:38:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: JMPM

E pa to meni nije jasno...ja inace jedem jednom dva puta dnevno,a nekad prodje ceo dan da ne jedem nista (nije cesto ali se desava) i kilaza stoji user posted image


Upravo zato! Moraš jesti češće, ali manje obroke. Moraš unositi proteine, vlakna, masti (mast je neophodna za mozak), vitamine..  Ako jedeš jednom dnevno, tvoj organizam nema šta da vari, podložan je stresu, i možeš dobiti suprotan efekat - nekoliko kg više.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:39:12   
JMPM
IZVORNA PORUKA: indy_25

A moze i mandarina umjesto narance .
user posted image  jupiiiiiiiiiiiiiii  user posted image  bas si divna user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:40:56   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: JMPM

E pa to meni nije jasno...ja inace jedem jednom dva puta dnevno,a nekad prodje ceo dan da ne jedem nista (nije cesto ali se desava) i kilaza stoji user posted image


Upravo zato! Moraš jesti češće, ali manje obroke. Moraš unositi proteine, vlakna, masti (mast je neophodna za mozak), vitamine..  Ako jedeš jednom dnevno, tvoj organizam nema šta da vari, podložan je stresu, i možeš dobiti suprotan efekat - nekoliko kg više.

Anci,ja sam ceo zivot takva,slabo sam oduvek jela.ne mogu puno kolicinski da pojedem.Jedan dva manja obroka i to mi je uvek bilo dosta.Dok sam se skolovala i trenirala nisam ni imala vremena za ispijanje sokova izjedanje grickalica,tako da to inace ne volim...ali takva sam ceo svoj zivot.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:47:06   
Ana RR
Ali onda ne očekuj da kilogrami idu dole, jer to je režim na koji je organizam navikao, nema od čega da mršavi. Nije zdrav taj način ishrane, ali svako od nas je bio u situaciji da nema vremena za jelo.

Ja recimo nikad ne preskačem doručak i on mi je obilniji od svih obroka. Do ručka pojedem neko voće, za ručak ne jedem hleb. Do večere opet voće, a za večeru popijem šolju jogurta.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.1.2011 9:49:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:50:12   
JMPM
Jedem samo razeni hleb jedno ili dva tanka parceta u toku dana i to je to,pijem jogurt,mleko,sve to sa manje masnoce,voce bas i ne jedem,kad se nateram,uzine nemam...Bilo je extra sve do trudnoce,a sadaaa user posted image .Moram se vratiti na staru kilazu pa kako god user posted image !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here