|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 19:18:25   
Misha i Ljisha
Sad sam za veceru bila bas bas gladna. Medjutim nisam mogla sve da pojedem.  Ostalo mi pljeske. Sve u svemu i pored palacinki dijeta nije prekrsena 😎 
Inace mislim da sam danas isla u wc je 7 puta

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 19:57:07   
IvanaSK RR
Ljiso, izbacujes tecnost, to je - 1user posted image
Super, samo napred user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 20:01:21   
Misha i Ljisha
Ivana moram reci da sam bas optimista ovaj put. Zacrtala sam i ima da bude. Ja jako tesko skidam kg zbog IR. Ja cu biti srecna i da za 15 dana skinem 5 maksimalno. Meni ve to biti uspeh

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 20:10:12   
Maraj
Ma user posted image ljjso

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 20:19:06   
IvanaSK RR
Znam, Ljiso. Stvarno ti zelim uspeh user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 21:33:29   
vonavoj
Cekam rezultate,pa cu ja da se naoruzam.Ako budes imala energije sa ovako malo hrane i tvojim tempom,krecem i ja!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 21:49:49   
Misha i Ljisha
E von to mi  sad mm prica. Kako zbog mog tempa necu izdrzati. Kaze pogledaj se zakucala si u pola 9. Pa reko i inace zakucam kad nisam na dijeti kad se premorim. Ma bive sve ok. Jos cu da dobijem nalet energije cim vidim rezultate

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 21:55:22   
gagana83
Ja vas molim, pre nego pocnete sa ovom dijetom, prelistajte temu i procitajte koliko lose iskustvo sa ovom dijetom su imale neke cure. Mislim na zdravstvene probleme. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 22:33:14   
vonavoj
Nisam citala gago,moze ukratko😁

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.2.2019 7:17:10   
Misha i Ljisha
Dijana i indy je proradila stitna nakon dijete. Medjutim ja mislom da je u pitanju opsesivnost pogotovo indy 100 puta je drzala ovu dijetu. Opsednuto zeleci nekih 52 kg il kolko vec. Meni je bitno da se pomerim sa mrtve tacke da povecam unos vode i da smanjim kolicinu unosa hrane. Ne planiram da ponavljam dijetu do besvesti. Naravno da sam svesna da dijeta nije ok kao ni bilo koja druga. Zato je mm i ja zove svadba dijeta.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.2.2019 8:21:00   
Misha i Ljisha
Inace da dodam jutros u 4 sam trcala u wc. I onda jutros kad sam ustala. Vaga pokazuje -2. Danas dan treci. Stomak mi je izduvan jeee... Naravno ne znaci da sam izgubila salce al da se osecam lakse je istina. I nije mala kolicina namirnica u smislu da se gladuje vec je jednolicno. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.2.2019 8:46:37   
IvanaSK RR
Problem kod ove dijete je upravo to, jednolicna ishrana. Ali stvarno mislim da ako je organizam u normalnom stanju dva puta po dve nedelje ne može napraviti neki haos. Vise od toga ne bih ponavljala.
Ona moze biti dobra odskocna daska, motivacija za dalje mrsavljenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.2.2019 19:18:39   
Misha i Ljisha
Danas sam obrnula veceru i rucak i dan je bas prosao glat. S tim sto sam se zeznula u par navrata. Ono pojedem bananu sto je ostala P i sl. Al nije strasno. Moram da se resim te navike da jedem iza dece 😡 Nisam bila kuci pa nisam ni popila toliko vode ali sutra je novi dan. I sutra necu obrcati veceru i rucak. Dan 3 gotov. Upravo sam vecerala. I sita sam. Imam energije. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.2.2019 22:07:03   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dijana i indy je proradila stitna nakon dijete. Medjutim ja mislom da je u pitanju opsesivnost pogotovo indy 100 puta je drzala ovu dijetu. Opsednuto zeleci nekih 52 kg il kolko vec. Meni je bitno da se pomerim sa mrtve tacke da povecam unos vode i da smanjim kolicinu unosa hrane. Ne planiram da ponavljam dijetu do besvesti. Naravno da sam svesna da dijeta nije ok kao ni bilo koja druga. Zato je mm i ja zove svadba dijeta.


Jeste, na Indy sam mislila. Naravno da nece svako imati zdravstvene probleme, ali ovo je definitivno vrlo, vrlo rigorozno. 
Neko rece da nije mala kolicina hrane, mila majko, sta vi inace jedete kad vam ovo nije malo? I kako da vam onda uopste treba dijeta 😁Meni se bas ne svidja, radije cu na hrono pa za 2-3 nedelje smrsati koliko bih sa ovomm dijetom za 5 dana. Evo moj muz za manje od mesec dana smrsao 7-8 kile, ja se ne merim ali smakla sam i ja. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 6:09:22   
Misha i Ljisha
Gagana ja bih mogla na hrono ali mi je komplikovano da posebno kuvam. Jedva skuvam za nas pored P.  A nije malo hrane. Pa onih pola kile povrca nema sanse da se pojede uvece. Ili cela zelena nezacinjena salata dva paradajza pljeska i narandza. Po meni je rucak oskudan. A dorucak i vecera su sasvim dovoljni. Ali to je zato sto je meni rucak inace najobilniji obrok u danu. A dorucak ja cesto i preskocim pa se u ovoj dijeti teram da doruckujem. Kazem ovde je problem raznovrsnost namirnica. Jednolicno je. Ja npr ne volim jaja. Ali eto pojedem. Mada iskreno nije to 5 jaja na dan. To jr uglavnom 2 do 3 jajeta. 
Elem dan 4 danas. Dobro sam

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 8:32:56   
Maraj
Ljiso jesi merila obim stomaka/butine..? Ili meris samo kg?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 9:31:09   
Misha i Ljisha
Nisam merila obim. Ali stomak je spao momentalno. Evo dosao mi djak kaze Ljiljo smrsala si. 😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 9:35:09   
Maraj
user posted image e pa ako ke djak primetio user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 10:08:53   
Duškić
Svaka cast, Ljiso!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 11:04:32   
Misha i Ljisha
Hvala zenske. Videcemo. Ja bih volela bar minus 5. Za tih 15 dana. Ne mora 15 ne mora 10 bar 5. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 13:06:58   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Gagana ja bih mogla na hrono ali mi je komplikovano da posebno kuvam. Jedva skuvam za nas pored P.  A nije malo hrane.

Razumem te.
Ja sam na onoj drugoj varijanti hrono, po Delabosu. Mnogo mi vise prija i mnogo je jednostavnija. Na primer, za rucak moze skrob uz meso, vecera moze, ali nije obavezna, a uzina je obavezna. I nema toliko proteina, a ja nisam ljubitelj mesa.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.2.2019 14:14:07   
Misha i Ljisha
Sad sam uzela da guglam. Da moja D hoce da jede sve sto joj se stavi pod nos. Ma bez po muke bih pravila lepo svima po hrono. Ni mm ne bi skodilo da skine koji gram. Evo zali mi se ima ravno 100. Al mene D najvise zeza. Pa onda za P treba skuvati pa za nas. Ludnica. I ovako imam utisak da san pola dana u kuhinji. 
Nego sad sam bas ogladnela. Nisam mogma da rucam od ovog malog i hvata me sad opasno glad. Spava na meni cim uspem da ga spustim idem da jedem

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.2.2019 21:12:33   
Misha i Ljisha
Prekrsila sam sad peti dan veceru. Umesto pola kile barenog povrca jednog jajeta i krekera, pojedoh dva jajeta sa malo cvekle i jedan dvopek. Nisam imala vremena niti zelje iskreno nesto sad sebi da kuvam. U frci sam. Al ogranicila sam se nadam se dovoljno. Gladna nisam. Nisam se merila ali evo danas prodje peti dan. Sutra drugi ciklus

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.2.2019 22:37:45   
vonavoj
Ne pravis pauzu,ja sam razumela da se pravi 2 dana..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.2.2019 6:41:32   
Misha i Ljisha
Ne pravim pauzu. 15 dana pa onda pauza 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here