|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.2.2019 9:46:28   
Duškić
Ljisho , bravo ,

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.2.2019 0:38:35   
Misha i Ljisha
Duskic hvala.Nastavljam sa dijetom. Uhvatim sebe da ne npijem dovoljno vode. Ne stizem.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.2.2019 8:22:24   
Misha i Ljisha
Ja sam na izmedju minus 2 i minus 3 kg. I dalje verovali ili ne. Sporo al sigurno 😂 .  uspeh mi je sto se pridrzavam. Pa krenuce u jednom momentu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: BOLNICKA DIJETA
13.2.2019 6:56:13   
Misha i Ljisha
Imam 4 kg manje jeeeee...pohvalio me i komsija da sam smrsala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: BOLNICKA DIJETA
13.2.2019 7:36:42   
Milena18
Bravo, Ljišo!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: BOLNICKA DIJETA
13.2.2019 13:26:00   
Duškić
Svaka cast!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.2.2019 22:46:26   
isidora88
Ljiso kakvo je stanje? Ja razmisljam da pocnem sa ovom dijetom, treba mi neka ekspresna promena.Da li moze da se rotira rucak i vecera? 


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.2.2019 22:50:56   
Misha i Ljisha
Ja sam rotirala. Evo u prvoj turi je otislo izmedju 3 i 4 kg. krenula sam bila drugu nedelju i onda me mm prvo zeznuo sa danom zaljubljenih pa me castio kineskom hranom i slatkisima. Pa smo pravili rostilj kod mojih i td. juce sam krenula opet. Inace nisam vratila i dalje stoji minus 3 kg od starta. Znaci par dana sam brljavila.

Danas mi je drugi dan i npr nisam pojela uvece pljesku. A za rucak sam popila punu solju jogurta a ne pola. Za veceru sam popila solju paradajz soka jer sam prosli put kupila paradajz koji je bio uzasan kao karton i sad nisam htela. U principu dokle god se pridrzavam nema slatkisa i grickanja sve ce biti super. Ja sam zadovoljna sobom sto uspevam da se ogranicavam pored ovih mojih.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.2.2019 23:12:04   
isidora88
Jelovnik je nikakav, samo da uspem da se iskontorlisem. Posle bih nastavila un dijetu. Samo da suzbijem psihicku glad, stalno nesto grickam uz decu. Imam jos 15kg da skinem. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: BOLNICKA DIJETA
20.2.2019 6:32:17   
Misha i Ljisha
Isi uvece gde pise pola salate. Ti je zacini. Tamo gde pise pola kg povrca ti sebi napravi potaz od bundeve pa pojedi dva tanjira. Gde je pljeska tu mozes cevape ili neko je ovde rekao da je jeo 3 virsle. Mozes da kombinujes paradajz krastavac i zelenu. Mozes sad i kiseli kupus Bitno da nije tursija u njoj ima secera. Na ktaju krajeva bitnk da izbacis beli hleb i slatkise i vec ces ici dole. I da ne jedes za decom. Ja se zeznem tako pa pojedem kasicu posle P. Al nije to strasno. 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: BOLNICKA DIJETA
20.2.2019 21:01:28   
Misha i Ljisha
Evo veceras je trebalo da jedem mleveno meso narandzu i 4 krekera. Mrzelo me danas da idem do mesare tako da sam jela od mesa sta sam imala. Kapiram to je bitno da bude onako ciganjsko pecenje sto se kaze. Bez ulja i da naravno nije pohovano . nestalo mi tonus dvopeka nisam rekla mm da kupi pa sam istostirala razani hleb. I to je to. U principu moja dijeta ne skoro i da ne lici na onu sa prve strane 😂 bitno da ne grickam i ne jedem slatko i da jedem zdravo. Ne jedem beli hleb. Jedem taj tonus dvopek koji je super. Kapiram mogu i lanene plocice umesto toga. Nadjoh na netu paleo krekere. Da se oni jedu ali nemam kade da ih ispecem. Plus stvarno pored P je nemoguca misija praviti 3 rucka. Kazem 3 jer njemu pravim mm i D i sebi. Tako da onda iskombinujem nesto od njihovih namirnica. I iskreno najlakse mi ono jaje naranndza dvopek i jogurt il sta vec ide 3 dana za rucak. 
Ja sam sebi dala rok do 30tog marta da spadnem ispod 80 kg i ja cu biti vise nego srecna ako to ostvarim. Polako ali mislim da nije nemoguce. 2

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.3.2019 19:54:37   
Misha i Ljisha
One minus 4 se nisu vratile nakon pause
Od sutra krecem ponovo. Malo je dosadno al uspecu 😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.3.2019 20:25:14   
IvanaSK RR
Bravooo 👋

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.3.2019 21:29:30   
Milena18
Super, Ljišo! 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.3.2019 13:20:41   
mirana1
divim se istrajnim osobama. Ova dijeta je meni preteska,

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.3.2019 7:06:27   
Misha i Ljisha
Izuzetno sam zadovoljna kako sve tece. Ma prezadovoljna. 


(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.3.2019 7:22:45   
bebilule
Super Ljisho, samo istraj.


Ja sam bila na keto ishrani, pa kontam mozda da ubacis bar za dorucak nekih namirnica iz nje. Ako ne mozes kuhati posebno i ako ti je zahtjevna, ubaci malo masnoca u dorucak, tipa slanina i sl. Vjeruj mi, mast topi mast. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.3.2019 19:20:02   
Misha i Ljisha
Bebi ma ja se sama sebi smejem. Ova dijeta je moja izmisljena dijeta bas to dodah sunke a onda npr izbackim jedno jaje tamo gde idu dva. I tako svasta kombinujem. Ali u principu se pridrzavam. Jedem kiseli kupus jmesto zelene salate. J3dan dan sam cak i cveklu iako se cveklo dodane secer. Al dosadno jedno te isto. Ol.mozda bi mi islop brze. Al ovako mi je ok. I nista mi ne nedostaje od namirnica.
Elem danas sam malcice prekrsila. Cerka me vodila na sladlled za osmi mart

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: BOLNICKA DIJETA
14.3.2019 23:21:23   
Misha i Ljisha
Stala sam u svoje farke pre trudnoce. Juhuuuu...mislim.kipi sve preliva al mogu da zakopcam i nisu mi u nogama neprijatno uske. Juhuuu... u ove druge necu ni da pokusavam znam da ne mogu jos su broj manje i manje se tegle. Ali ove legend su super. Zvoncare. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.3.2019 8:02:22   
pari
Bravo Ljisho!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.3.2019 8:50:06   
IvanaSK RR
Ljiso,bas mi je drago. Samo napred!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.3.2019 9:14:12   
Sanjica26 RR
Samo napred Ljiso. Divan je to osecaj kad možes da udjes u staru garderobu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.3.2019 9:25:38   
Misha i Ljisha
Hvala drage moje.

Kao sto napisah gore drzim se nekih "nacela" ali realno dosta krsim dijetu. Islo bi to brze verovatno da je se drzim kao pijan plota. Ali npr jutros za dorucak nisam narandzu i dvopek vec sam narandzu i ovsene. Prosto da mi ne dojadi pa kad prestanem sa dijetom da ne navalim na hranu jer mi je "nedostajala" user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.12.2019 19:40:41   
Misha i Ljisha
Evo sama sebi da odgovorim i dignem temu. Pisale su zene i kako je dijeta stetna. Jeste stvarno rigorizna ali etonpisah gore da je se nisam bas strogi pridrzavala. Elem jesam tad spala na 80 a 5 kg je posle spalo samo. Mislim da se malonpokrenuo metabolizam. Probacu opet "ovu moju dijetu" 😂 na prolece


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: BOLNICKA DIJETA
16.12.2019 7:50:08   
bubulence
Ljiso ti si sjajna reklama za tu dijetu. Rezultat je fantastican iako kazes da nisi skinula mnogo kg. Trebala si meriti obime


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here