RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


NadaR -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 8:34:54)

Ribanje pecnice [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley11.gif[/image]




PoisonEve -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 11:44:33)

usisavanje
ribanje sporeta i rerne
ribanje kupatila




Dove -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 11:49:44)

Ciscenje.Sa punom kucom treba da mi uplacuju staz!!!




lesica -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 12:09:41)

Peglanje i ribanje  rerne.




madre -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 12:44:43)

peglanje[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Iwana87 -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 14:16:11)

Smesno ili ne ja bas nista ne mrzim,mrzim kad mi nije sredjeno.Jedino me smara da moj ormar sredim,i zato je veciti haos sa mojom garderobom.

p.s.za sve koje mrze peglanje,izvolte kod mene,ja to obozavam.To me smiruje.




hanka -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 14:36:08)

obozavam da mi u stanu bude cisto i skockano sve na svom mestu.

Mrzim da menjam osigurace[sm=smiley26.gif]
Od juce je "izbio" i to bas onaj za bojler sreca pa jos uvek ima tople vode.Sutra cu morati da glumim banderasa




soni -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 14:39:33)

sada ne moram da radim ono sto najvisw mrzim,,,pranje prozora... kise su svaki dan..pa se ne ispalti prati i to mi je izgovor [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 14:41:52)

[sm=smiley36.gif] Soni nas dve se nikako ne bismo slagale, to sam i ja napisala [sm=smiley36.gif] Ja uhvatim dragog da mi pomogne, on to zna da radi bolje od mene [sm=smiley1.gif] to je moj izgovor :)




soni -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 14:53:42)

da da...dobra je ta fora... ja cu bas tad da se usinem [sm=smiley36.gif]




Nina... -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (18.9.2011 15:06:40)

Mrzim da peglam... [sm=smiley29.gif]




boba 11 -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (3.11.2011 11:45:54)

pranje sudova ospe dobijam a sudoper ko za inat uvek pun[sm=smiley19.gif]




dunja RR -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (7.9.2013 20:35:57)


U poslednje vreme sve, a večeras peglanje posebno [sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (7.9.2013 20:49:44)

e ovako,verovale ili ne ja mrzim da brisem prasinu i to samo zato sto imam jako puno detalja i sitnica sa raznih putovanja....a obozavam da ribam kupatilo,nista mi nije lepse od perfektnog kupatila...




Torbica -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (7.9.2013 20:56:07)

.....ribanje podova...[sm=hudicek1.gif] Sve su mi parket i plocice, ali tri etaze [sm=smiley13.gif]




ivaMark -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (7.9.2013 21:55:22)

Pranje sudova... ali imamo masinu koja to obavlja umesto mene i ne mogu sada da zamislim kako bi bilo bez nje! [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (27.9.2013 15:27:14)

mrzim da slazem ves. iskreno ja ga ispeglam i tako stoji ves ispeglan (imam jednu prostoriju koju koristim samo za ves, peglanje i tako to) i mene mrzi da ga slozim i stavim u ormar.Prosto me mrzi i ormar da preslazem, a mm je takav da kad uzima nesto iz ormara sve pretumba pa sam dzabe peglala i moram da prepeglam tako da ja ostavim sve opeglano u toj jednoj prostoriji[sm=smiley36.gif]

Obozavam da ribam kupatilo (cak uzmem i staru cetkicu za zube [sm=smiley36.gif] za delove koji mi nisu bas pristupacni) ali se jako nerviram jer imamo ovde bunarsku vodu koja u sebi ima puno gvozdja pa mi vec u roku od tri dana kupatilo izgleda grozno, zuto i fuj a ne stizem bas svaka dva tri dana da ribam[sm=smiley19.gif]




Bebilina -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (27.9.2013 23:42:12)

Obicno ne volim da rucno perem sudje koje ne ide u masinu, ali sad mi dosla faza valjda, pa mi ne smeta... Ostalo nista trenutno, opet verovatno na faze kad dodje do prezasicenja... Recimo ves volim da perem i sredjujem, ali nemam potrebu da stalno peglam ista osim cerine uniforme koju uvalim mm-u kad pegla sebi kosulje. Tako da ja peglanje u nasoj kuci volem [sm=smiley36.gif]
A ciscenje je terapeutsko [sm=smiley36.gif] posebno uz stalno nove gadzete i spravice. Tako da kad mi recimo dosadi brisanje podova ja kupim nove rekvizite i vec jedva cekam da ih upotrebim [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 8:41:21)

Ne volim sudove, kad nesto moram rucno a ne masinski..... ne volim da ribam kupatilo ! Ma ne volim nista al ovo dvoje ponajvise [sm=jezicek.gif]


IZVORNA PORUKA: adulence

e ovako,verovale ili ne ja mrzim da brisem prasinu i to samo zato sto imam jako puno detalja i sitnica sa raznih putovanja...

Bas iz ovog razloga gledam da imam sttoooo manje dzidzabidza na policama, stolovima i ostalo. Ovako samo predjem brzinski i gotovooo![sm=smiley1.gif]




Janncica -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 12:17:20)

Ja nekako sve kucne poslove koji nemaju veze sa kuvanjem gotivim... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




majared -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 13:03:00)

Jedna rec : SVE [sm=jezicek.gif]




Biserce -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 13:30:54)

Peglanje[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




minnica -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 13:50:05)


IZVORNA PORUKA: majared

Jedna rec : SVE [sm=jezicek.gif]


Isto! [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (28.9.2013 21:46:53)

bebilina i ja isto menjam gedzete [sm=smiley36.gif], recimo kad je izasao viledin onaj beli sundjer jedva sam cekala da vidim jel ok i skenjala se u zivot. Ok je on i super riba da ne kazem da je magican ali traje samo jedno pranje i sav se pocepa. Pih... I volim da menjam tu hemiju da isprobam ovo ili ono. Pogotovo za rernu, jos uvek sam u potrazi za idealnim odmascivacem rerne (ja rernu jako puno koristim pa mi se bas i prlja)

U svakom slucaju alkohol se ispostavio kao najbolji odmascivac. Vata i alkohol i udri [sm=jezicek.gif] (ponekad i cackalica)

E da mrzim da kravim frizider iako imam samootapajuci kod mene se izgleda ne samootapa. Sranje




jole82 -> RE: Šta najviše mrzite da radite po kući? (29.9.2013 10:24:06)

Brisanje prasine sa venecijanera..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>