|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
15.9.2017 11:52:39   
krin 40
Moja N je izabrala ruski za drugi predmet logikom da je lakši od francuskog.Dobila je nekog kretena od nastavnika koji na času srpski ne progovara.Deca zbunjena a on lud.Drugi čas je izveo da nešto napiše na tabliuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
15.9.2017 14:06:23   
Peace*
heheh, ti rusi su kanda svuda takvi.

Luka je učio francuski od predškolskog, pa je to i uzeo u školi, a uzeo bi ga i inače jer je nastavnik ruskog neki ludak, kao i vaš, krin.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
15.9.2017 14:12:21   
krin 40
Ona nije imala dodira sa francuskim.Moja N je kočoperna i reeetko štreca os nekog.Od ovog profe je baš hvata panika.Pita me dete kako da zna drugi čas da napiše na ruskom kada nikada nije
ruski imala..Logično pitanje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
17.10.2017 8:20:09   
Anck Su Nmaun
H je isla sa vrticem u obilzak obliznje skole, jako je uzbudjena sto sledece godine krece u skolu!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
2.9.2018 23:50:52   
milicicak
Dragi skolarci, srecan vam polazak u skolu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
2.9.2018 23:58:53   
lesica
Oooo da!

Srećan polazak u školu dragi prvačići!

Srećan povratak u školske klupe ostalim školaracima!

I najvažnije - srećan povratak u školu drage mame i tate! Sutra proslava, a ubuduće bez stresa i nervoze, u pitanju je svega 9,5 meseci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 7:18:17   
mama Jo
Ooooo, veliki dan 😊Srecno svima, i djacima, roditeljima, naatavnicima 😊Neka ovo bude svima uspesna godina 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 11:22:23   
Ana RR
Veliki dan za sve user posted image Marko je bio do pola 10 u školi, sav mi je ozbiljan i samo me ljubi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 11:32:14   
vonavoj
Moja T je imala samo jedan čas. A ja sam intervjuisana kao majka prvaka KLIKPrvaci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 11:35:50   
vonavoj
Nesto sam zeznula. KLIK
Ispravite moderatori, ja sam na mobilnoj verziji (necu jos dugo)

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.9.2018 11:46:41 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 12:50:16   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Veliki dan za sve user posted image Marko je bio do pola 10 u školi, sav mi je ozbiljan i samo me ljubi user posted image

user posted image


jao von sad cu da odgledam user posted image skroz su slatki cuj odgledam ja mislila snimak. Procitala sam user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.9.2018 12:52:11 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 14:01:42   
gagana83
Drugarici, srecan polazak u skolu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
3.9.2018 14:29:44   
dunja RR
Marko, i ostali drugarčići, srećan polazak user posted image

Ja srela malopre mog malog komšiju, vraća se, prvi dan, prvi razred, sav važan ♥

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.9.2018 14:30:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.9.2018 15:03:44   
Anck Su Nmaun
Krenuli u skolu....jedva docekali! Hna je odusevljena i jedva ceka sledeci dan. Na zalost moracemo da menjamo skolu...al o tome cu u drugoj odgovarajucoj temi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
25.2.2019 22:43:37   
Sanidej
Da li je moguce da se krece sa 5 casova, u moje vreme je bilo 3, eventualno 4??! Mozda jednom nedeljno 5, uz dopunski ili razdredni cas..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
26.2.2019 7:04:38   
mirana1
Mislim da sad malo preteruju i okk udzbenika i svega.
Sve se stigne i nauci k'o zeli.
Preteruju sa toliko casova.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
26.2.2019 7:14:45   
Misha i Ljisha
Oni imaju veronauku i engleski i valjda jos izborni predmet. Znaci 3 predmeta vise nego mi. Ali da se ne lazemo sve je to mnogo tanje od onog kad smo mi isli u skolu i pri tom ne mislim na debljinu udzbenika

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
26.2.2019 10:05:21   
Sanidej
Mi smo imali prvi strani jezik od 3, drugi tek od 5. razreda. Ovo je pozitivna promena, da ne bude da kudim samo 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:09:12   
jance
Jel ovo tema o prvacima ondak? user posted image
Da se zapljunem... citacete o mom Ogiju ovde.
To dete je toliko komplikovano i toliko cudno prihvata taj prvi razred da mi nije dobro.
Ozbiljno razmisljam da mu platim privatnog ucitelja, jer ja jednostavno ne mogu to da ispratim. Totalno sam izgubljena...
Ne cini mi se da je los djak, na polgodistu je sve bilo super osim srpskog i matematike naravno... opisna ocena iz matematike je glasila ovako: skrenuti mu paznju na aktivnot koju obavlja.... user posted image

A o dogodovstinama cu jos da pisem.

Najveci problem imam sa matematikom, mada ni srpski ne zaostaje. Ja sam sve te matematicke izraze ucila na slovackom pa kad on kaze da je to zdruzivanje ja imam upitnik iznad glave...

Sa srpskim je drugi problem. On je navodno pogresno naucio da pise slova. Pise slova i brojeve od dole prema gore. Ne kako je napisano u Bukvaru.... i takoooo

Sa domacim se svaki dan ceramo, on ne uradi u boravku pa onda posle celog dana u skoli jos ja moram da sedim sa njim. On umoran a ja nenaspavana zbog bebe. Uzasna kombinacija!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:14:03   
Peace*
A jesi pitala učiteljicu šta znači ta opisna ocena? user posted image

A slova nije ON naučio da piše naopako, već učiteljica nije obratila pažnju. Naša učiteljica je vraćala sveske i domaće i zadavala da pišu još i još dok nisu naučili kako se piše.

Budi oprezna da ga ne navikneš da stalno radiš sa njim. To sam ja uradila sa starijim, i sada često učim sa njim, a 6ti razred je.
Malog sam naučila da radi sam, tek nedavno sam otvorila njegove sveske i oduševila se rukopisom (2.razred).

< Poruku je uredio Peace* -- 20.3.2019 13:15:30 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:20:09   
jance
Jesam. Nista puno. U pricipu ja kontam sta to znaci, on jeste zjaka i brzo gubi koncentraciju, a kad god pitam za njegove " ocene" ona stalno vice da je on u principu skroz odlican samo sto mu je mozak svugde... Idem jednom u 8 nedelja na razgovor sa njom, svaki put vice kako je stvarno dobar itd ali konstantno ima to "nesto"...

Recimo on nikad ali stvarno nikad nema sve sto je potrebno u peratonici. Ili fali lenjir ili fali olovka ili je gumica u komadicima ili nema zarezac... a ja ga svako vece kontrolisem i svako vece ima sve... do treceg casa vec pola pogubi. Nedo bog da je pre podne u boravku, desi mu se i knjigu da zaboravi tamo.

Sveske su mu u totalnom haosu. On pise na svaku cetvrtu stranu, pa onda preskoci pola sveske i pise u sredinu itd....

Za slova i brojeve je navodno krivo predskolsko jer su ih ucili slova ali ne i kako da ih napisu, ucili su ih po principu prepoznavanja pa sad svako pise kako stigne. Nije nam slala sveske niti nista samo se eto pozalila kako pise nepravilno....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:21:05   
Ana RR
Jance, naša učiteljica recimo uopšte ne kontroliše način na koji pišu, kaže da joj je to nebitno, bitno je da pišu pa kako god user posted image ja ga kući ispravljam, naravno.

Ta opisna ocena znači da nema koncentraciju i da nije fokusiran na ono što radi.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:25:28   
Peace*
Sve to što si napisala je potpuno normalno za prvake, i nemoj da se sekiraš.
Jednostavno, ne kupiš novo. Ni lenjir, ni gumicu. Iskidaš strane koje je preskočio i ponoviš milioniti put da se ne preskače. Ili, ako hoćeš rigoroznije, iskidaš stranu koju je pisao i kažeš da prepiše na prethodnu praznu, ali onda ne diktiraš nego ostaviš da se mlati sam. Mada smatram da za to nema potrebe jer to dođe na svoje.
Ponavljaš da na času ne sme da šeta i da mora da pazi, i on će ipak to da radi user posted image sve do jednom kada će prestati.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:26:47   
Sanidej
Nisam ni znala za te opisne ocene. Moje dete ni minut ne sedi na istom mestu i paznja joj je na sto strana rasuta. Mogu da zamislim kakvi nas "opisi" ocekuju od septembra :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
20.3.2019 13:27:06   
jance
A sto se tice domaceg sa njim, ja sam gurala da ne radim sa jim celo prvo polugodiste pa sam dobila poziv od skolskog pedagoga i ribanje po usima kako ga zapostavljam i kako je velika steta jer bi on mogao vise samo da mu posvetim malo paznje...

Da se razumemo, ja mu kontrolisem svaki domaci, kad god mu je nejasno dolazi do mene, pomognem mu i objasnim. Cak sam i kod uciteljice bila da joj kazem da nije dobro savladao zagrade ( to bi trebalo da bude zdruzivanje jelte?)....

ALi ne sedim pored njega kad radi domaci. A po uciteljici i pedagogu bih morala jer je on previse mali da radi sam, tek od treceg razreda....

A svaki ali svaki bogovetni dan me docekaju a nekom " zalbom" na njega, vise se i bojim da pitam kako je bilo u skoli...
Te igrao je sa smartic saticem ( oduzmemo). Te sedeo ispod klupe u boravku, te gadjao drugare avioncicima u boravku. Te nije imao gumicu pa je brisao prstom u svesci iz matematike... to je samo juce i prekjuce. Svaki dan me tako nesto doceka....

Da ne spominjem taj "socijalni" deo gde svi imaju uzinu samo on nema ( ja ne vidim potrebu ima tamo dorucak i rucak za nepuna 4 sata, sta ce mu jos izmedu uzina)... pa plakanje kako niko nece sa njim da se igra.... mogla bih roman da napisem.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here