|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
16.2.2016 18:09:15   
IvanaSK RR
Pre dve noci sanjala da su hteli sina da mi kidnapuju, uzasno!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnoća i snovi
18.2.2016 7:43:50   
Anck Su Nmaun
Jutros sam sanjala kako moje malo dete otislo samo u grad, i to je jos baka ispratila (dete od 4g) i kao mi posle 3 sata skontamo da je dete samo negde u gradu user posted image premrla sam!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnoća i snovi
1.3.2016 8:42:50   
emicaa
Sanjam da sam kod svojih,trudna sam.Sjedimo ispred i avion počne letjeti iznad kuća mi onako komentarišemo ovaj kao da bi bombardovao kad padne bomba na kuću od komšinice.Ja molim svoje da se negdje sakrijemo oni neće.Ne prestajem se tresti,imam napade panike i iako je noć ja ne smijem spavam.Stiže tata kući i izadjemo svi vani kad očnu opet dva nadlijetati,ja pogledam prema cisti i vidim da neka grupa na motorima ide od kuće do kuće i krade jer kao svi su pobjegli od kuća.
Sat vremena posle nisam zasala,baš me panika uhvatila.
Uz to već drugi put sanjam piliće kako se radjaju,držim na dlanu jaje i gledam kako se otvara.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnoća i snovi
1.3.2016 13:26:46   
IvanaSK RR
Emice, najezila sam se, naročito, ovo za pilice.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnoća i snovi
1.3.2016 20:52:08   
eca89
Joj, Emice draga tebe bas snovi namucise.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnoća i snovi
1.3.2016 21:43:31   
emicaa
Eco izmedju ostalog user posted image jedva čekam da vidim šta me čeka večeras user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2016 7:55:13   
Anck Su Nmaun
Sanjala da sam se porodila i da moj tata drzi bebu onako visokooo ... valjda vise ne mogu da docekam user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2016 10:35:42   
Bibilib
Ja od kad sam trudna vec 4-5 puta sanjam da radjam musko dete,a vidim mu kure,a veliko je za tek rodjenu bebu a ovo a ono,stvarno ne znam sta mi je....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2016 11:34:49   
IvanaSK RR
Svakakve gluposti me nocas snasle. Cudila sam se u pauzama za vc :). Sad sam i zaboravila, jedino sto se secam je da su me napali da sam ukrala neke farmerke i neku zutu haljinu (ovo zuto je zbog teme cipele i torbe :)). U stvari je tu neka prodavacica koja moze da se pretvori u koga hoce..... Ma, ja i moji filmovi i serije.... user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 8:48:19   
Mariya
Ja sam ove nedelje počela da sanjam gluposti.
Sećam se nekih delova kad ustanem, srećom!
Sanjala sam kako mi je ispalo pola donje vilice,sa pola zuba u kostiuser posted image i ja prelazim jezikom i mislim se,nije velika rupa,nije strašno,samo 2 zuba mi fale,neću ja kod zubara!
Pa sam posle toga sanjala neku ženu,videla sam je prošle nedelje ispred vrtića,kako je došla na moj rođendan i uzela rukama da jede moju rođendansku tortuuser posted image
A noćas sam sanjala da su me mm i devojčice ostavili na nekom salašu kod Srbobrana da kupujem povrće,pa sam kupila neke tikve,bundeve,krastavce,kupuse, sve je bilo zelene boje ogromno,kao neke košarkaške lopte. I ja kažem gazdi,kakav je to krastavac,tako veliki, kaže on,to je nova sorta,uzmeš i narendaš koliko ti treba za salatuuser posted image
I onda, poslednji san kojeg se sećam od ove noći je da imam seks sa nekim klincem sa krivim zubima i naočarima user posted image ovako je otprilike izgledao user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 8:56:32   
eca89
Joj, Marya nasmija me za ovaj zadnjiuser posted image !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 12:33:38   
IvanaSK RR
Au, Mariya, snovi su bez komentara user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 14:31:33   
degu
Kuku Marija jel dotle došlo? user posted image
Da te mali s krivim zubima i naočarima obilazi noću user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 14:38:42   
emicaa
Mene samo zanima zasto u trudnoci budu tako glupi snovi.
Mariya draga sta da ti kazem,jel klinac bar bio punoljetan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnoća i snovi
11.11.2016 23:52:16   
Mariya
Aahahahaha, ne znam da li je bio punoletan,ali bio je baš mladuser posted image možda negde na granici, 17-18-19 godina user posted image
A ja još ne volim klince,ja sam za svoju generaciju ili starije,gde klinja da mi dođe u snove,pa još i ružan! Kako mi Sting ili Dempsi nisu došliuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnoća i snovi
12.11.2016 21:47:18   
krin 40
Ja sam sinoc sanjala kako idem u wc i vidim da sam prokrvarila,ibudim se sa osecajem da se to desilo.UZAS! U ponedeljak ulazim u 12 nedelju,u cetvrtak mi kontrola,sad sam istripovala da nesto nije u reduuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnoća i snovi
13.11.2016 19:10:24   
emicaa
jao Mariya pilice ganjas user posted image
Krin pa to sanjas jer na to mislis zbog onog sto se desilo prosli put...bice to ovaj put sve dobro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnoća i snovi
14.11.2016 9:20:47   
krin 40
Emice iz tvojih usta u Bożije uši:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnoća i snovi
26.11.2016 7:09:52   
krin 40
Izgleda da samo ja nešto sanjam:) Hvala Bogu napustili su me košmari.Sada već par puta sanjam moju srednju školu,sedim u klupi,radim neki test.Totalno realan san kao da sam u školi.Kada se probudim ujutro ne znam da li treba da idem u školu ili na posaouser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.11.2016 7:10:37 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2016 18:44:29   
Mariya
Sinoć sam u jednom od onih 50 spavanja i buđenja koje mi je dete priredilo usnila čudan san..user posted image
Zaspala sam razmišljajući o letovanju i sanjam kako smo otišli na letovanje i kad smo stigli u hotel vidimo da je hotel skroz jeftin, propao, ofucan... Rekli su nam da ,ako hoćemo da se kupamo u bazenu moramo da ga očistimouser posted image Moja sestra je bila sa nama, kao poveli smo je da nam pomaže oko devojčica. I tako smo nas 2 počele da čistimo bazen koji je bio pun lišća i blata, pa smo očistili i neku fontanu koja je bila pored bazenauser posted image I meni to dosadi i odem na plažu krenem da se skidam i onda shvatim da nisam ponela kupaćiuser posted image i onda obučem potkošulju i uđem u more, pa shvatim da, kad sam već obukla potkošulju, mogla bih da obučem i gaćeuser posted image A čujem da sa plaže moja sestra govori kako nisam normalna kad se kupam golauser posted image A ja pogledam sebe u vodi i vidim da imam stomak, ( i u snu sam trudna) u mokroj majici i bez gaćauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 2.12.2016 18:46:33 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2016 20:31:31   
emicaa
Mariya alal ti vjera,ismijah se kao luda user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2016 23:27:59   
Mariya
I mm je crkavao od smeha dok sam mu pričalauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnoća i snovi
22.12.2016 1:13:56   
Mariya
Sinoć sam sanjala da sam se porodila user posted image
Krenule kontrakcije, ja odem u porodilište i kao porodim se,sve u redu,puste me kući a nisam videla bebuuser posted image Pa sam se onda vraćala u porodilište da ga vidim,a on isti mmuser posted image
Onda nastavljam san,ja na RR okupljanju,sanjala sam Branki i jednu plavu ženu sa loknama, ja mislim da je to Lesica, zahvaljuju se što smo se okupili u tolikom broju o dele paketiće,u tom neko donosi mog sina tamo, a ja protrčim da mi ga daju,šta on radi tamo,kad treba da je u porodilištu user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnoća i snovi
22.12.2016 18:30:15   
krin 40
Haha..Mariya podsvest.Pa ja dok sam čekala NIFTY i inače u prvim nedeljama trudnoće,non stop sam imala more o krvarenju,pu pu daleko bilouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnoća i snovi
22.12.2016 18:32:37   
branki*
hehe,mariya,i ja u tvojim snovimauser posted image kad smo stalno na rr,pa i sanjamo jedne druge.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here