|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
27.12.2016 8:08:27   
krin 40
E sanjala sam šašav san.Kao šetam Skadarlijom i tu je kao prodavnica parfema.Ulazim i krećem da isprobavam testere.Ono što je najludje je da su sve bočice ogromne kao i radnja.Ja sam unutra malena kao u onom delu Alise u zemlji čuda kada jede pečurku da se smanjiuser posted image .

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnoća i snovi
29.12.2016 23:53:10   
Mariya
Krinuser posted image
Ja sam pre neku noć sanjala kako su mene stavili na spisak da dobijem otkazuser posted image I ja kod advokata da ih tužim da hoće da mi daju otkz zbog diskriminacije, zato što imam troje dece i više sam bila na trudničkom i porodiljskom nego što sam radila. Verujte mi da je bilo olakšanje probuditi se!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnoća i snovi
30.12.2016 8:22:27   
krin 40
Hahaha..a slušaj ovo moje ludilo od sna noćas.Sanjam kako se rodio moj sin.Lep,sladak..duga kosica.Neće da sisa pije samo sok od jabukeuser posted image .A kao leto,vrelo u kući.I ja se budim i nema ga u krevetcu.Panično ga trazim kad mi kao kaže sin da sam ga sinoć zbog vrućine ostavila da spava u frižideru.Ja odem u frižider a on spava kao topuser posted image .Mi smo za psihijatra,xaxaxa

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.12.2016 8:23:11 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnoća i snovi
30.12.2016 9:51:35   
Skockica
Ja dosta sanjam nesto u vezi kuca i stanova. Valjda sto sam velika ko kuca hihihi Par puta sanjam da mi je stan toliko ogroman ima nekoliko balkona, u kuhinji nekoliko rerni i sudopera, i obavezno se izgubim tu.
Jednom sam sanjala da gacam sa sinom po nekom blatu trazim neki broj kuce i u tom lutanju konacno nadjem ona sva razrusena i spolja i iznutra, a u kuhinji jos haos i to ce kao da se renovira pa cemo tu da stanujemo.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnoća i snovi
30.12.2016 15:06:03   
Mariya
Krin, san ti jeuser posted image
Ja sanjala kako pravim torte. Razmišljala sam koju bih mogla da napravim za NG i eto dođe mi u sanuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnoća i snovi
30.12.2016 19:54:09   
krin 40
Pa kad non stop mesiš.:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Trudnoća i snovi
3.1.2017 11:13:59   
Mariya
Opet sam sanjala neke gluposti. Probudila sam se u 6 i tad sam de sećala svakog detalja,ali sam ponovo zaspala i pola sam zaboravila.
Sanjala sam kako smo iz nekog razloga bežali od nekog, sestra, ja i još dvoje-troje, bežali smo od mog oca (koji je mrtav) pa smo po mraku ušli kroz prozor kod moje babe,pokupili novac i neke stvari koje su nam potrebne, pa nas baba nahranila (a ona je inače u krevetu od oktobra, slomila je kuk pa leži, a u mom snu je hodala) i onda smo pobegli na "sigurno mesto", koje je ustvari jedna prazna soba u kući moje svekrve user posted image i tu smo ušli kroz prozor, tu sam upalila svetlo i ispljunula OPET svoja 2 slomljena zubauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Trudnoća i snovi
5.1.2017 13:48:10   
Mariya
E sad sam sanjala normalan san, ostalo mi je da je čak bio i lep,ali se uopšte ne mogu setiti šta sam tačno sanjalauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Trudnoća i snovi
15.1.2017 15:09:31   
Mariya
Opet sam sanjala nešto blesavo, a kako sam uspela da zapamtim san u onih stotinak buđenja koje mi je H priredilauser posted image
Sanjala sam kako sam krenula na svoj novi posao( kao dobila sam posao u nekoj firmi, da radim u kancelariji) i morala sam skelom na posao svaki dan. I morala sam da platim svaki dan 150 din. za skelu, pa sam onda išla po ulicama i tražila parking mesto gde mogu da ostavim auto pa da ne moram da plaćam skelu jer pešaci ne plaćajuuser posted image I našla sam nekog plavokosok džankija koji je rekao da mogu kod njega da ostavim auto, ako treba, on iznajmljuje i sobe pa mogu tu da spavam, da ne putujem na posao... I ja ostavim tamo auto, odem na posao i sedim u svojoj kancelariji za stolom i razmišljam se, kako nisam normalna što sam auto ostavila kod onog nepoznatog tipa, šta ako mi obije auto ili mi podvali droguuser posted image Izem ti san...
Sledećeg sna se ne sećam tačno, znam da sam sanjala mamu, i dedu u njegovoj sobi, a oni su oboje mrtvi, odavno ih nisam sanjala...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 13:50:21   
Mariya
Opet ja, izgleda da samo ja sanjam u trudnoćiuser posted image
Juče sam sanjala da imam seks sa onim glumcem iz "Mamurluka", baš je bilo realnouser posted image
OVAJ

A noćas sam sanjala kako sam iz nekog razloga morala da provalim u kuću vaspitačice iz vrtića i preturala sam po sobi njene osmogodišnje ćerke i tamo tražila neštouser posted image i kad sam htela da krenem naletim na vaspitačicu u hodniku kuće, pa sam izmislila nešto kako sam nju tražila zbog vrtićauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 14:01:13   
MicinaMama
Mariya ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa...isplakah se od smeha.user posted image

Jesi luda...

Ja sam uvek imala nekakve cudne i zivotopisne snove i uvek se secam sta sam sanjala.Bez obzira na trudnocu.

Ja sam neko vece sanjala da sam progutaja zmiju i to onu crveno crnu na strafte.I kao iznutra me ujeda za zadnjicu,a ja skakucem i pitam kad cu je vise svariti da me vise ne ujeda.user posted image

Budala i ja!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 14:37:32   
Skockica
Hihihi MicinaMama cekas da je svaris da te ne ujeda.
Ja sam sanjala da mama dovela Vasilija jos u pola 1 uz vrtica i ja kao sto si to uradila znas koliko mi placamo taj dan ona kao nedostajao joj. I posle se smracilo u pola 2 popodne i mama kaze dosao talas sa Divcibara i to ovde u sred Svajcarske, nidje veze user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 18:23:30   
Mariya
Jao kakvo olakšanje, činilo mi se da samo ja sanjam svašta! user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 21:37:57   
Skockica
Ne brini se Mariya to je karakteristicno za nas debelice user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 17.1.2017 21:38:28 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Trudnoća i snovi
17.1.2017 21:56:29   
MicinaMama
Ma joj,tih sova ima koliko hoces.Ujutru se probudim i ne verujem da sam tako nesto mogla sanjati.Ne znam samo kako mi padne na pamet.


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Trudnoća i snovi
18.1.2017 17:39:27   
Mariya
Opet sam sanjala neki blesav san,kako sam dolazila autobusom iz inostranstva pa je bus stao na pregled a ja izašla iz njega i ostala na graničnom prelazu. Pa su se onda kolege ponudile da me povezu kući kad bude kraj smene, i to nekim službenim yugom user posted image a pošto put nije bio očišćen klizali smo po putu sa yugomuser posted image
I odjednom srećem svog šefa i saopštavam mu kako odlazim na trudničko, 35 nedelja, radila sam i previše,a on mi kaže "Čekaj,ne možeš još,moraš još jednu smenu da odradiš"user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Trudnoća i snovi
18.1.2017 19:40:29   
MicinaMama
heheh Mariyauser posted image

Ja sam sanjala sinic da u mesto pahulja padaju grudve user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Trudnoća i snovi
22.1.2017 1:50:23   
Skockica
E sto sam ja sanjala nesto blesavo jutros i neko vreme nisam mogla zaspati, mislila odmah da vam napisem.
Kao devojcica neka starosti od 13 do 15 godina, u kolicima jer je navodno nepokretna i slepa, oci joj skroz bele. Zivi u prizemnoj kuci, i negovateljica je sa njom preko dana. Jedno vece kad se svetlo ugasilo, ona rece kao da moze u mraku videti kao obrise, tako nesto. Ja sva srecna sto ipak nesto vidi, a nedugo zatim ona negovateljica je cvrstom nekom fasciklom nekoliko puta udari po sred cela. Ja u soku, a devojcica nista nije odreagovala. Onda kao da ja to na tv gledam, ispade da devojcica nesto cita tj uopste nije slepa niti nepokretna, jer je sva sredjena stojeci cekala red ispred neke zadruge. Naime sva ta farsa je zbog toga sto hoce da otkrije istinu o svojoj majci, a kakvu - to pojma nemam. Kao da ona negovateljica nesto krije, jer se ona samo pred njom folira. Hihi ko u spanskoj sapunici.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Trudnoća i snovi
31.1.2017 23:33:57   
Mariya
Preksinoć sam sanjala da sam otišla do brata i po tragovima skontala da je ubio nekogauser posted image i nisam htela da ga prijavim nego sam mu pomogla da zataška ubistvo i ukloni tragove...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Trudnoća i snovi
1.2.2017 14:25:59   
Mariya
E jutros sam sanjala lep san, bilo mi žao što sam se probudila. Sanjala sam da sam otišla na poslovni put u Brazil, bila sam u hotelu koji nije bio baš nešto i vrata se nisu mogla zaključati ali moja soba je imala pogled sa jedne strane na grad, a sa druge strane na more... I odjednom se pojavila moja sestra, došla da čuva devojčice, a ja sam bila slobodna i otišla sam da plivam, pa sam plivala sama, po mraku, u prelepom moru... Ehuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2017 15:03:51   
Mariya
Opet ja i moji snoviuser posted image
Preksinoć sam sanjala kako smo mm i ja organizovali doček NG kod nas, pozvali smo gomilu ljudi i postavili šator a došli su Jamie Oliver i njegov prijatelj Jimmy da nam kuvaju za dočekuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2017 15:28:19   
krin 40
Ja mislim da ti puno sanjaš jer isprekidano spavaš i budiš se.Ja spavam kao top!Od kada sam se opustila ne sanjam ili se ne sećamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2017 23:52:28   
Mariya
Mislim da si u pravu. Budim se na svaka 2-3 sata pa ni ne uspem da utonem u dubok san nego sam stalno u onoj plitkoj REM fazi.
Ali interesantno mi je kako sanjam sve što mi se desilo,što sam radila,mislila,gledala tog dana... Sanjam more kad god pričamo o njemu. Mm i ja smo gledali i komentarisali Jamie's and Jimmy's food fight, otud oni u snovima.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Trudnoća i snovi
12.2.2017 13:40:14   
Mariya
Sanjala sam da mi je pukao vodenjak dok sam spavala i da je krenuo porođaj...
Probudila sam se i razočarala kad sam shvatila da nije i da sam samo sanjala...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Trudnoća i snovi
13.2.2017 9:56:14   
emicaa
Mariya ti knjigu da izdas "moji snovi u trudnoci" user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here