RE: pegla za kosu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


nata11 -> RE: pegla za kosu (14.3.2013 12:44:33)

Dobra je iz Fagora. Ja imam srednju, posto imaju neku minijaturnu za putovanja ( ona je nikakva ima je sestra) onda ova srednja i mislim da ima bas jedna profesionalna.




Maraj -> RE: pegla za kosu (10.6.2013 22:44:21)

ne koristim peglu, imam veliku cetku za kosu pa je tako ispravim tj krajeve




tijatija -> RE: pegla za kosu (10.6.2013 22:46:36)

Ja nekoristim jer mi je kosa bas ravna




branki* -> RE: pegla za kosu (10.6.2013 22:48:01)

koristim vrlo cesto[sm=smiley13.gif]




madre -> RE: pegla za kosu (10.6.2013 22:50:08)

bas sam pre neki dan uzela sestrini peglu da probam i shvatila da to ipak nije za mene, bila sam mnogo smesna onako slepljena[sm=smiley36.gif]




madre -> RE: pegla za kosu (10.6.2013 22:51:20)


IZVORNA PORUKA: branki

koristim vrlo cesto[sm=smiley13.gif]

a na koliko stepeni je navijes? vidim da si pisala da ti je kosa tanka, kao i moja, pa me zanima da li ti tako jos vise izgubi na volumenu?




jole82 -> RE: pegla za kosu (30.10.2013 10:57:12)

Koristim i često i dugo..Remington pegle sam samo koristila...
Inače sam kovrdžava ali decenijskim farbanjem kose peglanjem nemam više lokne[sm=smiley36.gif] čak i kad probam da je uloknam to budu neki talasi bez veze...Sreća pa imam dobru kosu, a i pegla je stavro dobra i ne pržim kosu...isparkovala sam se i celu je opeglam posle pranja i sušenja za 7-8 min..
Moram da nabavim onu mini peglu za šiške..snimila sam je kod frizera al nikako da odem da je uzmem




Didy -> RE: pegla za kosu (30.10.2013 11:04:00)

Koristim je redovno jer mi je kosa jako gusta i, ako je ne stanjujem redovno kod frizera i ne peglam posle svakog pranja, izgledam kao žbun.[sm=smiley36.gif]
Kosa mi je kvalitetna i do sad je pegla nije spržila. Isto sam se ispraksala i treba mi 5 minuta da je celu ispeglam. Ranije sam se fenirala na ravno, ali sad je samo osušim i ispeglam i to mi je mnogo brže, a i više mi se sviđa.




bubulence -> RE: pegla za kosu (30.10.2013 11:12:03)

od 2005. je koristim skoro posle svakog pranja, odnosno, svaki put kada sama perem kosu a ne kod frizera. ne vidim da na njoj pise koja je marka,. znam samo da sam dobila iz Engleske i da mi nikada nije ostetila kosu...




Leptiric123 -> RE: pegla za kosu (3.2.2014 12:16:27)

Koristim je 10 godina već, posle svakog pranja...kosa mi je kao zbun kad se ne ispeglam, a kad me frizer isfenira to traje pola sata (bilo koji frizer).
Samo remington pegle koristim imam dve njihove i jedan figaro...[sm=smiley1.gif] osećam se kao frizer kad otvorim ormarić u kupatilu. Skoro sam od mm dobila onu tanku skroz i sa njom pravim lokne [sm=smiley1.gif]




mamica 91 -> RE: pegla za kosu (3.2.2014 12:34:13)

Moj najbolji dug vec 8 godina [sm=smiley1.gif] ne bih je manjala ni za masinu za pranje sudova [sm=smiley36.gif] to su definitivno 2 najbolja izuma covecanstva za mene [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 11:28:06)

Ja imam babyliss peglu vec 10 godina i bas sam zadovoljna, mada bih vec morala da kupim novu.




anita -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 12:37:50)

I ja stalno koristim peglu za kosu. Dobila sam je od sestre na poklon.
Posle svakog pranja kose ja je peglam jer mi je ovako kao metlica.
Redovnim sisanjem osvezim kosu i resim se krajeva koji su osteceni od pegle.
Ne mogu da zamislim da nemam peglu ili da je pokvarena.




branki* -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 13:12:33)


IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: branki

koristim vrlo cesto[sm=smiley13.gif]

a na koliko stepeni je navijes? vidim da si pisala da ti je kosa tanka, kao i moja, pa me zanima da li ti tako jos vise izgubi na volumenu?

dobra sam..sad tek ovo vidim,izvini madre[sm=smiley13.gif]
ja imam neku obicnu presu..samo je ukljucim i to je to.jeste mi se smanjio volumen dosta.ona je iovako losa i slaba,ali imam bukvalno duzinu do ispod ramena,a unutra neke pramenove koji su duzine po 7-8 cm.iskrzani od prese..
mozda su ove kvalitetnije i skuplje bolje,sta znam.




Anck Su Nmaun -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 14:21:49)

Imam Sencor neka jeftina varijanta i ajd boze pomozii ispegla. Al ko ima da iskesira odlicna mi je Braunova sa saten jonima predivna mi je kosa od nje!




Mala Elena -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 14:22:52)

Peglu slabije, cesce se ispfeniram posle pranja, i bude mi fina kosa...skoro sam kupila neku First na akciji u t ehnomaniji ali nisam zadovoljna, cisto mi posluzi nekad da se iscefiram .[sm=smiley1.gif] Ona mi najbolje smiri krajeve . Sada mi kosa dosta opada pa izbegavam da je na bilo koji nacin ostecujem. .




Sanjalica1980 -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 18:50:19)

Ranije je nisam koristila a otkada je dosla nova Rowentina ja se kunem u nju.
To je pegla na paru od Rowente u saradnji sa Loreal Profi.
Ona cak neguje kosu. Koristi se sa Lorealovim proizvodom koji se stavlja pre susenja.
Osusim kosu fenom (bez cetke) i za 5 min imam friz [sm=bravo.gif]





Ivanka 75 -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 18:56:59)

Ja sam skoro kupila Phillips peglu i prezadovoljna sam mada ne peglam kosu često, a spremam se da kupim onu za lokne, porasla mi kosa pa može.




bubulence -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 19:00:10)

meni je brat jos pre 9 god doeno peglu za kosu iz Engleske, ne pise marka, ali je i dalje savrsena. cesto se peglam, uglavnom praktikujem da jednom nedeljno idem kod frizera a jednom da se sama friziram [sm=smiley1.gif]. uglavnom, nisam primetila da mi ostecuje kosu. stvarno je odlicna.
hihihi sada vidim da sam vec pisala [sm=smiley36.gif]. nema veze, skupljam bodove[sm=hudicek1.gif]




Mala Elena -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 19:00:21)

Ja imam onu sto je 2 in 1 i styler (figaro ) i pegla, ima i nastavak za sitno kovrdzanje , ono cik -cak , to videla u casopisu ali mi je kosa do dup.....pa sam nesposobna da sama odradim[sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 19:07:57)

Meni je kosa prirodno kovrdzava tako da je svaki drugi ili treci dan ravnam.
Znam da je pustim i tako rascupanu ali sada vec nama formu jer se nisam sisala od FEt tj. od maja




Ivanka 75 -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 19:08:02)

Ma ja sam se zeznula, bila i remington 2 u 1, ispravljanje i kovrdžanje ali ja ipak kupih Phillips koja samo pegla. Neka, Dodao mi mm jos jednu poliu u kupatilu taman za te zavrzlame [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: pegla za kosu (11.9.2014 19:29:21)

Ja već neko vreme planiram da kupim peglu, ali sve to odlazem, jer mi je preduga i pregusta kosa i ne znam da li bih to mogla sama da peglam... Ovako , odem kod moje drugarice frizerke, ona me prepegla i -svi srećni i zadovoljni!
Elem, imate li neke preporuke-koju peglu uzeti?




Anck Su Nmaun -> RE: pegla za kosu (12.9.2014 7:28:19)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

a spremam se da kupim onu za lokne, porasla mi kosa pa može.

Ako nije bas siroka ploca mozes praviti lokne i sa tom obicnom.



odlicna mi je Braunova sa saten jonima predivna mi je kosa od nje!

S3 da budem preciznija




Ivanka 75 -> RE: pegla za kosu (12.9.2014 9:03:21)

Anck, probala sam, ne ispada lepo ili ja ne umem. Vidi se trag pregiba kad motam.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>