RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Tatin forum



Poruka


nenuska12 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (20.8.2012 21:09:09)

i ja bih se napila da mogu




vikiveki -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (27.5.2014 15:45:14)

E ovo sam se ja tri puta pitala[sm=zmeden.gif] da li je uredu da se tate napiju dok se njihove žene u bolnici previjaju od bolova?Ka d izađem iz bolnice to mi bude svejedno,bude mi čak i drago što se veselio,ali dok sam ja u porodilištu bude mi krivo da se oni svi tamo kući vesele a ja u bolnici sva nikakva.Kažem taj osećaj se brzo izgubi kada dođem kući,ali dok sam u bolnici to mi izgleda strašno...valjda to ima veze sa onim postporođajnim stresom kod žena ,ili kako se već zove




bubulence -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (27.5.2014 15:58:05)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

E ovo sam se ja tri puta pitala[sm=zmeden.gif] da li je uredu da se tate napiju dok se njihove žene u bolnici previjaju od bolova?


draga pa oni cekaju da prodju bolovi, napijaju se tek kada se porodimo [sm=smiley36.gif].
salim se, moj se napio i neka je. meni je bilo super dok sam lezala u bolnici i slusala prenose preko telefona, pevanje, vristanje, smejanje... i pored toga mislim da je meni bilo mnogo lepse u tom trenutku jer sam se ja mazila sa bebom a on je samo pio... jedino sto mi je bilo bitno je da to slavlje ne bude kod kuce i da on ne ide kolima... to je ispostovano, dakle svi zadovoljni...




jovicaa -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (27.5.2014 16:08:34)

to ti je raspodela uloga...... pogotovo na nasem macistickom balkanu...




Kata90 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 16:20:14)

moj mm vec isplanirao unapred da ce 2dana biti pijan [sm=jezicek.gif] ne vidim nista lose u tome,inace bas ne pije retko kad stvarno.......




emicaa -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 16:22:53)

Meni je to sasvim u redu,i treba da se napije da proslavi kako treba.




Mala Elena -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 16:42:51)

Treba da se opusti bilo uz alkohol ili ne, ne mesam se [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 17:09:15)

U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkohola[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 17:43:39)


IZVORNA PORUKA: nata11

U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkohola[sm=smiley36.gif]




Axa a mami se modra kola viju,i na kog onda da se osloni kad se ovaj ubije???[sm=smiley36.gif]
Moj se napio samo prvog puta....svaki naredni je morao da cuva decu,[sm=smiley36.gif]




cetvrtko -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 19:01:04)

od trenutka kada bebac izadje moze da slavi koliko oce ne bunim se [sm=jezicek.gif] samo da mi moze donjeti sve sto mi je potrebno i da izgleda solidno [sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 19:07:50)

[sm=jezicek.gif] dobro kazes.....




cetvrtko -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 19:11:35)

mislim ,budimo realni i ja bi se napila [sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 19:16:44)

i ja bi[sm=jezicek.gif]nego ja sam zamislila scenu,da izgleda solidno a ne mortales pijan da mi se klati tamo,levo-desno[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




cetvrtko -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (10.12.2014 19:20:10)

xaxaxa ..... kanta ladne vode i koji samar pa da vidis kako se vise ne bi klatio [sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (11.12.2014 13:15:28)


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: nata11

U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkohola[sm=smiley36.gif]




Axa a mami se modra kola viju,i na kog onda da se osloni kad se ovaj ubije???[sm=smiley36.gif]
Moj se napio samo prvog puta....svaki naredni je morao da cuva decu,[sm=smiley36.gif]


A koji ce ti djavo dok si u bolnici Serpi. Ima vremena i da dodje sebi [sm=smiley36.gif]




lelaigor -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (11.12.2014 13:33:34)

U redu. ČAk mi je i simpatično. Znajući mog kako se ekstremno retko napije, mislim da bih se rasplaka od sreće da ga vidim takvog zbog rođenja naše dece, jer znam da je ono BAŠ-BAŠ srećan![sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (11.12.2014 17:06:03)

Moj inace ne pije ali vidim da ce mozda ovaj put napraviti izuzetak [sm=bravo.gif]

Meni ne smeta. Ja sam srecna kada vidim njega srecng. Neka uziva.

Svakako sam u bolnici oko pet dana. Stice da se otrezni i da poradi po nesto ako treba [sm=smiley36.gif]




aleksandrici -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 11:57:33)

Mislim da je to ok,to svi očekuju od tate.Jedino mame ne,ali ko nas pita?Kad sam ja pitla svog muža gde je,on kaže "pa valjda nisam u biblioteku ".Što označava da je u kafani i niko od njega ne očekuje da pije sokiće.Upravo zbog onoga što svi kažu da"da nazdravimo ",piju se aslkoholna pića i to sa jednim ,drugim ,trećim i eto konačnog ishoda.Pa red je i da se napije !Obogatio je sebi život za sva vremena,pa neka je.Sutra je novi dan i obaveze nove,slatke,najslađe.




nikiteki -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 12:02:32)

Moj se muz kad sam saznala da sam trudna napio a sutradan kukao od glavobolje a kad sam se porodila svi su bili pijani cak su me zvali i pevali dok sam se ja mucila da podojim dete




IvanaSK RR -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 12:15:32)

Moj muz bas slabo pije, tako da ni tada se nije nesto posebno napio. Popio jeste, ali se nije otkinuo. Nisu isli u kafanu, bili su u stanu.




vikiveki -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 12:21:35)

Ja mislim da je to OK samo znam da meni nije bilo svejedno kada se ja u bolnici mučim i sva sam nikakva a oni kući slave.Međutim,možda je tako i bolje jer kada bi mi odmah izašle iz bolnica onako iscrpljene verovatno nam ne bi ni bilo da slavlja.Ovako sve bude i prođe dok mi izađemo[sm=smiley1.gif]




Animsaj9 -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 12:22:11)

i nas tata je popio al se nije ukomirao, ali i da se ozderu nije uzeti za zlo ne dobija se dete svaki dan [sm=smiley36.gif],




aleksandrici -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 12:25:36)

Pa normalno je da popije.Pa i ja bih da se on porađao.Divno je postati roditelj i uživati u zajedničkom uzgajanju dece.Pa neka ga,i ono iščekivanje je vrlo zeznuto,zove te na svaki minut a bolovi,bolovi,nije ti ni do života,ne čuješ i ne vidiš a on te zove.Kad sve to prođe ostane divna uspomena,dete u naručju i divni zajednički trenuci za koje se živi.




Sanjalicaaa -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 13:14:10)

Meni je ok da se popije. Ni moj muž ne pije puno. Časti je u kafani ali se nijednom nije napio.




World -> RE: Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi? (14.3.2016 14:45:35)

Moj muz nije stigao da se napije nijednom, imao je previse posla oko mene i djece.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>