|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gutanje predmeta
14.7.2010 22:38:50   
Anoniman
Kako to biva u ovakvim situacijama... danas Luka nije kakio. user posted image Eto, pojedoh se živa! 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:34:54   
Anoniman
Juče uveče je napokon kakio. Pregledala sam stolicu, novčića nema. On se ponaša normalno... valjda je onda ipak sve bio san. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:36:33   
Nena81
joj hvala bogu
bas ste mi bili na pameti
verovatno je sve sanjao mrvica lepa


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:37:19   
simke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:49:25   
Anoniman
Malo je off, juče je sanjao da ga je neko ubio i da ga je onda pradeda oživeo strujom... user posted image Ali to znam da je san, ovo za novčić baš nisam bila 100% sigurna. 

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:50:29   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

obrati paznju kakve crtace on gleda
odakle mu to majke ti user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: gutanje predmeta
16.7.2010 12:51:32   
Anoniman
Iz Tom & Jerry

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 10:44:25   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: olga75

kad je magla , kad pada kise mi ne izlazimo ali kad je oblacno izvedem je da se protrci
Ja sam se sinoc zalila kako moje dete jede kremu user posted image pa da se pozalim i danas , pravo je proguta ni ne namrsti se a na hranu se zgrazavauser posted image , ne vidim da postoji tema : dete jede kremu , izgleda da je samo moja zvercica naopaka user posted image



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:02:33   
Olga75
Marija je bila oko 15 meseci kad je progutala plasticnu aplikaciju sa neke majice ili cega vec . Ni dan danas mi nije jasno gde je to pronasla. Vidim je kako trpa  u usta i zavucem prst a ona me jetako ugrizla i ja mahinalno povucem prst a ona proguta. Prvo sam bila preplasena da ga nije udahnula , pa da se negde ne zaglavi pa smo dva dana prekopavali po pelenama , svako po dva puta user posted image dok ga nije iskakila.
Sada jede kremu , ustvari kremu jede odavno , mislila sam da ce prerasti ali izgleda da joj fali necega bas iz te kremeuser posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:05:06   
Jeca*
koja krema? znam da pitanje zvuci glupo, ali mozda stvarno ima neki nedostatak vitamina?
a sto joj ne sklonis tu kremu?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:07:15   
Anoniman
Ako je ona koju pravi apoteka subotica...i ja bih je pojela kako dobro mirishe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:08:43   
Olga75
Krema je ona kao pavlovicka , sto prave u apoteci a pazi sastav :
cera lanae
vaselini aloi
cacao oleum
acidi borici sol. 3%
vit AD
sta od ovoga moze da jej fali user posted image vazelin ili laneno ulje
jede sargarepu i to dosta a vigantol sam joj davala do oktobra kad je napunila dve godine



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:09:33   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ako je ona koju pravi apoteka subotica...i ja bih je pojela kako dobro mirishe user posted image user posted image user posted image


da ,ta sa zelenom bebom , ona sa crvenom joj se ne svidja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: gutanje predmeta
12.1.2011 11:09:58   
Anoniman
mene privlachi onaj cacao oleum user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: gutanje predmeta
2.6.2011 7:35:54   
zoća
nisam baš potrefila temu,ova mi se čini najpribližnija.Moje dete jede papir,što je najgore uništava mi knige.Da li je to neki nedostatak pa nadoknađuje na ovaj način?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: gutanje predmeta
2.6.2011 9:59:02   
Anoniman
Zoćo, baš ga proguta, ili ga samo žvaćka? Putam, pošto je N od nekog 9. meseca počeo da trpa vlažne maramice, obične, papiriće, ma sve tog tipa što dohvati, sažvaće i pljune. Nisam se nešto oterećivala, pazila sam da mu doziram vlažne maramiceuser posted image i prošlo ga je relativno brzo. Možda istražuje. Ne znam šta bi moglo da se nađe u papiru što je njegovom organizmu potrebnouser posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: gutanje predmeta
2.6.2011 10:23:00   
Anoniman
I moja Petra jede papir , ustvari ona jede i zid od jutros , glodje ivicu user posted image
Ne guta , samo zvace i pljune , nisam razmisljala o tome da joj nesto nedostaje , osim sto je svrbe desni..


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: gutanje predmeta
2.6.2011 10:25:34   
Anoniman
I Luka je jeo vlažne maramice. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: gutanje predmeta
2.6.2011 10:29:02   
JMPM
IZVORNA PORUKA: zoća

nisam baš potrefila temu,ova mi se čini najpribližnija.Moje dete jede papir,što je najgore uništava mi knige.Da li je to neki nedostatak pa nadoknađuje na ovaj način?
koje su knjige u pitanju user posted image ?Salim se naravno user posted image
S voli rukicom da grebe zid pa jede user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: gutanje predmeta
15.5.2012 18:12:33   
bratzz
Milica je upravo gricnula vostanu bojicu, kad sam videla sta radi pomislila sam da ce da se otruje.
Sta mislite kolko je to pasno?

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: gutanje predmeta
15.5.2012 21:37:31   
branki*
mislim da nije opasno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: gutanje predmeta
15.5.2012 21:46:33   
Anoniman
Mi smo kupili neke na kojima piše da su jestiveuser posted image Ja se sećam da sam ih stalno grickala kao mala, e sad ja baš nisam dobar primer nekoga ko je skroz ok, ali verujem da joj neće biti ništa od malo voštane bojice. Ako se baš plašiš, uvek možeš pozvati njenu dr pa pitati.

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: gutanje predmeta
15.5.2012 23:26:27   
bratzz
Za sad se uobicajno ponasa tako da misli da joj nece biti nista, ali ubuduce nece dobiti bojice bez mog nadzora.
Nedjo, branki hvala sto ste me umirile user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: gutanje predmeta
15.5.2012 23:33:54   
madre
bratz, ne brini, uopste nije opasnouser posted image ja sam kao mala jela karmine... ne kazem da mi nista ne faliuser posted image (uglaviuser posted image ) ali ziva sam i zdrava...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: gutanje predmeta
16.5.2012 8:54:11   
Olga75
Bratzz , vazno da nije pocela da se davi
i sa sa jedenjem vostanih bojica imam iskustva user posted image
zver je pojela nekoliko i nemoj da se uplasis ako pispis ili kaka budu u nekoj nenormalnoj boji ( plava , ljubicasta , narandzasta ) zavisi koju je boju pojela

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here