RE: Grupe vaginalnog sekreta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:08:38)



IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ma jedem se već danima, jedva čekam da se odrade ti brisevi da vidim šta je. 





Znam, a da li postoji bar mala verovatnoca da je on nesto pokupio u nekom toaletu usput, ili u kabini u nekoj radnji? 




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:13:46)

Naravno, postoji, sve postoji, meni sad i nije bitno ko je gde pokupio, samo da znam šta mi je i šta nam je, ako nam je. Da se što pre lečim ako je šta ozbiljno. Samo o tome razmišljam, bokte, postadoh ozbiljni hipohondar na pragu 40ih. 





Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:22:04)

Pazi, mene brine da nije on tebi nesto preneo, a ti imas jaci imunitet i ne vidi ti se. Koliko je to moguce?

Uglavnom, sve to resavaju antibiotici. Nadam se samo da on tebi nije uzeo nesto za zlo? 😔




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:28:56)

Ma kakvi. Totalno smo opušteni i sigurni jedno u drugo po pitanju toga. Ono, šta god da je, popićemo terapiju i proći će. Samo što je on u fazonu da je to mrav, a ja sam u fazonu da je slon. I drama bez prestanka. 




Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:32:30)

Bitno da, ste vas dvoje ok. Nista sto malo tabletica ne moze da izleci.


Ali taj njegov dr je za batine! Da bez dokaza pacijentu tako kaze! 🤬




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:36:08)

Ma ajd to što je rekao, budala pa budala, nego ko još roka pacijentu antibiotike a da mu prethodno ne odradi bris i antibiogram? Pa na osnovu toga lekove? 





Maslacak15 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 16:54:33)

moze hlamidija da se ne oset_i, ne da moze nego struka kaze da se ne oseca u 70 odsto slucajeva. da ja malo branim doktora, on je samo mozda bio netaktican. polne bolesti se prenose seksualnim putem u 95 posto slucajeva.  U price o toaletima i peskirima ja ne verujem mnogo. kao neko ko je radio sa hlamidijom 12 godina ja ne mislim da ona moze uopste da se prenese ikako nego polnim putem a pise po nekim sajtovima da je moguce. nego ljudi ne vole inace neprijatne konotacije. samo kandida nije polno prenosiva mislim moze da se dobije i onako, posto je poremecaj ravnoteze i flore, tipa posle upotrrbr antibiotika itd.    ni ja ne mislim da je ista strasno, samo da pojasnim cinjenice :))




Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 17:40:18)

Totalno netakticno s doktorove strane. I neorofesionalno. Dal je ko kome sta preneo ili ne, to se tako ne obavestava. 





Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 17:42:05)

D idem malo u off temu ali set_ih se zivotw  u studenjaku...

Jedan decko, Dalmatinac, pozeljan medju zenskom populacijom doma, on neodlucan koju ce pa pola zenskog dela zapati picajzle, i dobar deo muskog 😁
Bouzeeee, kakva je to godina bila 😊




mati -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (27.3.2021 19:39:28)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Gde ste, mačkice! ♥️Drago mi je da vas vidim! Moja stara ekipa, čoveče. 
E sad, da iznesem problem. 


Bubi, tako mi je drago što te vidim ovde! Par puta sam pomislila na tebe listajuci neke stare teme, a i ovako.
Zao mi je samo sto je povod takav kakav jeste. Što kažu žene, kad budu gotove analize znaces, ovako možeš samo da se jedeš i iščekujes. I tupis glavu, kako, odakle, ko kome... Grlisa za tebe... 🤗




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 12:39:13)

Stigli nalazi, sve moguće su radili i sve je negativno. 🙂

Sad mi dođe da urologu pošaljem cveće na adresu i napišem "pažljivo mirišite da vas ne zarazim". 




vonavoj -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 13:08:59)

Hahaha,a kako je tm?





Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 13:12:39)

Nemam muža 🙂

Dečko je. On super, sve mu prošlo još pre nekoliko dana. 




Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 13:33:50)

Jel bilo mnogo buke ni oko cega? Kakvi su tvoji rezultati? 




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 14:29:43)

Ja danas idem, pa ćemo videti za par dana. Nadam se da je i kod mene sve ok, tako bi bilo logično. 





Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 14:53:35)

Mozda su se samo sklopile kockice u tom trenutku pa njemu buknulo. Ja verujem da to nema veze sa tobom.




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 18:09:33)

Mislim da smo smozgali šta je. Zbog hašimota koji ima, njemu je pre dolaska povećana doza Eutiroxa. Kada je došao, imao je tih dana užasne nesanice i još neke simtome, među kojima (kada smo pročitali uputstvo Eutiroxa) se navodi i osip kože i sluzokože, posebno na dlanovima, tabanima i u genitalnom predelu. Kada je smanjio dozu, povukao se osip i ostale tegobe su prestale. Tako da negde kontamo da je to to. 




Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (31.3.2021 19:29:50)

Vrlo verovatno.
A za dr i dalje nemam reci. 




Buba Mira -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (5.4.2021 13:52:54)

Sve mi je negativno od nalaza. 🌺




Ivanka 75 -> RE: Grupe vaginalnog sekreta (5.4.2021 16:38:32)



IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Sve mi je negativno od nalaza. 🌺



Super, sad si mirna! 😊 Vataj dr za vrat 😠




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]