|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
2.10.2016 10:15:46   
IvanaSK RR
I meni se desi da osećam grizu savest, ali trudim se da je brzo oteram.
Ne kupujem sebi skoro nista, a treba, i ja sam čovek, zaboga.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 2.10.2016 12:27:47 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.6.2017 0:23:15   
Sanjalicaaa
Prošlog meseca sa išla uvece 1h na aerobik. I osećala sam grižu savest što nisam sa decom. Neki put imam grižu savest i što su oni u vrtiću, a ja kući.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.6.2017 9:49:57   
Anck Su Nmaun
Nemam grizu savesti sto ih ostavim kod mojih jer znam da im je tamo super. Al cesto imam jer nekako osecam da nisam dovoljno tu za njih, a oni brzo odrastaju, i sve mislim mogla sam jos vise i bolje user posted image
Pogotovo sto ih je sad troje i mislim da nisam posvecena dovoljno svakome ponaosob.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.6.2017 9:51:33 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 13:54:51   
emicaa
Uglavnom sto se nekad ne stignem posvetiti Dori kao prije,kad ne moze zbog Davida na igraliste.
A isto tako i dan danas me grize savjest sto se njemu nisam u njegovim prvim danima i mjesecima zivota posvetila dovoljno zbog bolesti.Nisam ga ljubila i mirisala onaj bebeci miris.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 14:08:33   
degu
Joj Emice :( i mene grize savest sto Doda "ispasta" zbog malise, pa me grize sto on nekad "ispasta" zbog nje, uvek ce toga biti, ali to se ne moze porediti sa tim darom sto imaju jedno drugo, to je najvaznije.
Mene grize savest sto ne spavam vise s njom, fali mi, fali i njoj, grize me sto slabo jede voce i povrce i sto zbog malog ne uspevam vise toliko da se posvetim njenoj ishrani kao ranije, sto zbog moje dijete ni njima ne pravim kolace npr i mnoga jela koja bih pravila da nisam na dijeti. Grize me savest kad joj dam tel da ga gleda da bih njega mogla u miru da podojim...ima jos toga verovatno

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 14:17:08   
vocicana
Ah...svaki put kada poludim zbog nekih sitnica, a nemoinovno je da se svako od nas nervira, tako bi sebi samarcinu zavalila, da se pusim.
Grize me savest jer moram d aradim, a tako sam tuzna zato sto on oseca da nisam tu, place svaki put kada vidi da tasnu stavim preko ramena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 16:20:17   
degu
Voci user posted image brzo ce to proci, navici ce. I za tebe i za njega je dobro da imate neki period u toku dana da ste razdvojeni! A tebi je takodje potrebno i vreme s odraslima. Mada da je srece mama bi bar do 2 godine bila kuci s decom.
I mene grize savest kad odlepim zbog gluposti i izvicem se na T npr.

< Poruku je uredio degu -- 15.7.2017 16:21:12 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 16:46:43   
vocicana
Degu user posted image , a sada narocito posle prehlade i prioda kada mu nije bilodobro. Samo se zalepi i ne pusta me. Ali volim da ga mirisem, da mu ljubim oneobraze medene, sav je divan i umiljat.
Za taj deo da trebam biti sa odraslima, apsolutno siu pravu, jer mi je to mnogo nedostajalo. A ovako nisam zaista ni sanjala da cu imati dete i da cu ga na ovaj nacin obozavati. Ali opet kazem griza savesti i kada se izvicem, ali onda me poslusa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 16:51:08   
degu
Ja joj nekad i kazem "Izvini sto je mama vikala, ali..."onda joj lepi objasnim sta i kako. Sta da se radi, ljudi smo, popuca se malo po savovima nekad.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 16:53:40   
vocicana
I moja majka je znala tako, ali nikada nisam smrtno zamerila. Uvek se nasmeje i ja onda splasnem.
A malisa znas kako se razzalosti kada tatapovisi ton na njega, ja sam htela da zaplacem par puta, kakvu je tuznu facu slozio. Pa strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
15.7.2017 17:01:21   
degu
T tako na mene reaguje, vise je vezana za tatu, al ja sam valjda ona strozija strana i onda mi bas bude zao kad je vicem a pogresim i priznam joj to, necu da se oseca krivom kad nije. Nismo mi odrasli bas uvek u pravu, nekad su i deca user posted image

< Poruku je uredio degu -- 15.7.2017 17:02:00 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
24.7.2017 23:24:19   
Dragce86
Moja V je jos mala, ali vidim da pocinje da kapira kad nesto ne treba da radi, sto nije lepo ili meni smeta ( npr.kad pocne da se dernja kao luda jer joj je dosadno ii bi napolje a ja nesto radim ), onda joj pricam i objasnjavam svaki dan jedno te isto, ali mislim da pocinje da polako kapira, mnoogo brze se umiri sada nego pre ( pre nije ni stajala dok ne odradimo ono sto je ona naumila kad tad, znala je plakali i po pola sata, kod ne nije palilo, ostavis je i prestane nakon nekog vremena da place...mislim da je mogla u nedogled, ali to nisam nikad proverila :D ) Sada me grize savest, kad viknem na nju ili je zaokupiram nekom igrackom da ne idemo napolje i sl. ( gluposti ) ali mi bude zao kad joj vidim tuzne ili smorene okice, a toliko me dugne u nebo kad se nasmesi..volim taj osmeh najvise na svetu! <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
25.7.2017 8:02:23   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: degu

Ja joj nekad i kazem "Izvini sto je mama vikala, ali..."onda joj lepi objasnim sta i kako. Sta da se radi, ljudi smo, popuca se malo po savovima nekad.

Ovo se i meni desi kad sam.na ivici nerava a one me nesto dave...pnda pkdviknem.jer ne znam gde udarama a deca ni kriva ni duzna user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
25.7.2017 13:28:39   
Dragce86
Ja verujem da nasa pametna decica shvataju nas, koliko god nam se cinilo da ponekad ne deluje tako, ja nekako verujem da znaju da ih volimo svim srcem i da ponekad sto viknemo to ne znaci da ih ne volimo vec da treba da slusaju i budu dobri :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
25.7.2017 13:36:33   
Anck Su Nmaun
Pa.malo stariji po nekad i da ali sta oni sa 3-4 znaju i shvataju? Treba se malo obuzdati!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
18.10.2017 12:05:48   
Dragica Draga
Uvek kad vicem osecam grizu savesti.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
18.10.2017 20:44:30   
Sarav
Osećam grižu savest jer kad sam imala priliku nisam dovoljno provodila vreme sa roditeljima. Sad živimo daleko jedni od drugih i to više nije fizički izvodljivo. Bila sam mlađa i nisam kapirala da im znači da ponekad i sa njima idem negde na piće ili sl. Sad kad god sam kod njih dosta vremena provodimo zajedno, ali je to jako retko i tužna sam zbog toga. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 7:48:57   
IvanaSK RR
Treba se obuzdati, al ovaj ludak kad krene da peva dok je uspavljujem. I to mu tri puta kazem da ucuti. Pa, onda, dreknem, naravno user posted image
Meni je krivo sto je dan tako kratak, da je malo duzi, bilo bi super. Da stignem lepo oko oboje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 7:54:36   
Mala Elena
Imam ja cesto grizu savesti...
Cesto mi kazu da sam luda zbog cega sve brinem, da treba da se opustim.
Recimo, druge mame odu za godisnjicu braka u inostranstvo na par dana sa muzem, decu ostave kuci sa babom i dedom. Iako sa njima deca pretezno provode vreme, jer su oba roditelja zaposlena. A meni je to tuzno...user posted image mozda sam budala. Ja sve hocu sa decom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 12:12:38   
Sarav
Meni je skroz ok da se deca ponekad ostave babi i dedi na neki dan, mada ja nisam to praktikovala zbog daljine. Ipak je to za decu zdravije da se odvoje malo od roditelja. Ali sam jako protiv toga da decu odgajaju babe i dede, da to tako treba oni bi ih i rađali. Radimo i mm i ja pa nam ne treba dadiljanje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 14:35:12   
Sanjica26 RR
Mene ne bi zbog toga grizla savest, jer sam im maksimalno posvecena.
Mene grize savest sto sada ne mogu novcano da pomognem svojim roditeljima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 16:00:02   
MamaNecaVo
Posvecena sam detetu maksimalno 24h ali savest me pecka kada povisim ton.
Jednostavno,takav mu je period naisao da i pored mog ne namerno radi isto i uz to gleda u oci i smeska se.
Nije razmazen,vec je jednostavno takav.Na tatu,tvrdoglav.
Ponekad povisim ton pa me savest posle ubija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 22:27:42   
Dragica Draga
Svi imamo isti problem 😊
Kd vicemo na nase malisane, ali mislim da je to normalno, posebno kad su u pitannu mame koje su 24h sa decom, kao sto je ovde slucaj sa vecinom... pa normalno je da ti nekada strpljenje bude na izmaku, a oni bas tada imaju najsumanutije ideje koje moraju istog momenta da se iapune.
Ali nama nasa deca to ne zameraju, i brzo zaborave 😍

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
19.10.2017 22:37:03   
degu
ME nisi budala i ja volim da kad idemo negde idemo sa decom, bitno mi je nase porodicno vreme, ali isto tako mastam o momentu kad ce oboje bar jednu noc prespavati kod babe da mi mozemo da se pisvetimo jedno drugom.
Mene grize savest kad vicem, kad T ispasta zbog B, kad B ispasta zbogT, svaki dan kad joj nisam.uspela uvaliti vocku, sto nisam bolja mama, jer uvek mislim da oni zasluzuju bolje...

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
20.10.2017 0:17:56   
MamaNecaVo
Sad vidimo da bukvalno svaku mamu muci isto-povremeno povisen ton.
Rekla bi da na to utice umor koji prouzrokuje nervozu pa..Iako je ruzno reci,dete ispasta.Naravno ne u bukvalnom smislu te reci.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here