|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
11.12.2017 13:40:31   
mali_mis
Mozda mu nisam posvetila dovoljno paznje, nisam bila u stanju da mu nadjem tatu kakvog zasluzuje, nego sam mu nasla istog kakvog sam ja imala, za nepozeleti ni najgorem neprijatelju.
Priznala sam (ma koliko mi je tesko da priznam kad pogresim).

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
12.12.2017 14:41:25   
mama Jo
Mi osecamo grizu savesti a mialim da oni to i ne primete.... mislim da su njima mame uvek najdivnije na svetu i da nas uvek vole najvise na svetu. Kao i mi njih! Ljubavi nikada dosta ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zasto osecam grizu savesti
12.12.2017 15:06:50   
isidora88
Bogami meni starije dete prigovara da nisam dobra mama kad mu nesto ne dam, pocinje pubertetuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2017 15:10:14 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zasto osecam grizu savesti
12.12.2017 15:16:38   
medamisko
Zato sto mi je dete u vrticu, morala sam da se vratim na posao, a trebala je bar jos malo da sedi kuci zbog boginja. ( prosle su ali me strah zbog pada imuniteta).

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
12.12.2017 18:17:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mi osecamo grizu savesti a mialim da oni to i ne primete.... mislim da su njima mame uvek najdivnije na svetu i da nas uvek vole najvise na svetu. Kao i mi njih! Ljubavi nikada dosta ❤

Bas to. Kaze ona meni da sam jako lepa a pre toga me mm iskriikovao za izgled user posted image mi smo njima najbolje i najlepse i naj naj bar do puberteta user posted image . Ja je nocas pokrivam a ona mi u snu kaze :hvala mama. Samo sto nisam zaplakala.

Mene grize savest kad na nju vicem zbog nejela. Jer realno nije bezobrazna nije zasluzila da povisim ton. Vidim joj odmah promenu na licu i bude mi jako zao. Pogotovo sto ja retko vicem, i onda imam osecaj da je bas zaboli. Tata stalno vice nesto i prigovara ali na njega smo oguglali i ona i ja user posted image , al zato kad se mama naljuti user posted image . A desi se i meni da se naljutim zbog gluposti iskreno. Tad mi bude tesko

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
13.12.2017 14:56:23   
Figaro88
Bude mi krivo kada povisim ton,to je bas pogodi.ali nikada nije bez razloga tako da realno ne bi trebalo da mi bude krivo.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
13.12.2017 21:06:51   
Milena18
I mene grize savest kad povisim ton, a znam da je ona još jako mala da bi većinu stvari razumela. Ponekad dođem sa posla tako iscrpljena, pa su i moje reakcije neprimerene, posle mi bude jako žao. I uvek se setim moje mame koja mi je pričala da me je jednom udarila po guzi zbog neke gluposti kad sam imala četiri godine i toliko je tužan i iznenađen moj izraz lica bio da to sebi nikad nije oprostila.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
13.12.2017 23:53:06   
mama Jo
Samoj sebi sam rekla da vise necu vikati na nju ma sta da uradi. Lepo joj objasnim i stvarno je dobra i razumna, kad vicem i kad samo pogledam u njene okice odmah osetim grizu savesti...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
2.1.2018 23:45:02   
MamaNecaVo
Mama jo ja recimo tako odradim i onda krece ponovo isto.
Jednostavno kod nas je faza zvana teram ti inat.
Posle mi bude zao.
Lakse je svakako kad znas da to nije samo kod tebe tako. :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
5.1.2018 22:08:46   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Bude mi krivo kada povisim ton,to je bas pogodi.ali nikada nije bez razloga tako da realno ne bi trebalo da mi bude krivo.

Meni ne bude tada krivo. Al nekad kad sma.u frci i ne znam gde udaram a one dave s necim.ne bitnim.pa kad viknem...posle.se.pojedem . Nisu oni krivi sto mama ima previse obaveza .

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
5.1.2018 22:19:10   
vocicana
I da dodam, sve vise me grize savest sto sam ovoliko umorna, sto se max trudim da bude ok, d mu dozvolim, da ga podrzim, pokazem, da ga ucim, ali taj umor je jaci ponekad...bas mi bude tesko kada budem gruba, narocito mi muz to zamera, jer nekada sam nemoguca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
5.1.2018 23:40:17   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Bude mi krivo kada povisim ton,to je bas pogodi.ali nikada nije bez razloga tako da realno ne bi trebalo da mi bude krivo.

Meni ne bude tada krivo. Al nekad kad sma.u frci i ne znam gde udaram a one dave s necim.ne bitnim.pa kad viknem...posle.se.pojedem . Nisu oni krivi sto mama ima previse obaveza .


Isto i kod mene.Koliko god da se trudim,ne vredi.Izleti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
23.2.2018 0:09:48   
Misha i Ljisha
Evo grize me savest. D spava i krece da place u snu. Nije plakala u snu pa ne znam, ne secam se iskreno. Kad je bila beba valjda i bolesna.
I tako razmisljam mozda je previse stiskam (cackala sam forum nisam nasla temu koliko mi pritiskaml decu). Ja kao Hitler ide i ponavljam. Moras sama, hoces na kamp moras sama da se skines okupas obuces. Hoces ovamo moras bla bla. Docice bata ti si velika moras bla bla... Ihvatim sebe kako joj stalno drobim kako sve mora sama i da ja nec uvek biti tu za nju da sve mora sama da nauci. Boe me oprosti kao da cu da umrem a ne da odem na dva dana u porodiliste ili ona eto u njen kamp na pet dana. I plakala mi je danas. I mazila sam je i rrkla da noje razlog za plakanje ali da mora da se trudi. Rekla sam.jok nece je u skolu primiti AKO ne zna sama da obrise guzicu posle kakenja, ako ne zna da veze pertle ako ne zna da gleda na sat(lupam gluposti eto i sad me grize savest). Jako mi je tesko sad sto je plakala u snu. Nema temp ne boli je njsta. Znaci stiskam je i pritiskam. Kao da sad ona ima 15 godina a ne pet. Jako mi je zao a opet...pa stvarno smatram da mora da se trudi. Brisala mi je prasinu danas. Pomogne ona meni. Ali stvarno ona je mala. Ima vremena.
Uf to roditeljstvo.... Bas onako se osecam grozno. Al bas grozno. Em radim kao blesava em mm ovih dana nije tu po ceo dan i onda jos uzmem da je stiskam hajde hajde brze brze obuci se obuci se. Sama ovo sama ono.
Malo cu da spustim loptu i da je mazuljam ovih dana. Mila moja devojcica

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
23.2.2018 1:10:08   
Srecko47E
Ljiso mislim da su to kod tebe hormoni pa sve ti se cini onako kako nije u vecem smislu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zasto osjecam griznju savjesti
8.3.2018 5:15:54   
Dora89
I ja osećam grižu savesti kad vičem na dete, a nisam bila u pravu. Npr. ona kenjkava, a ja vičem na nju što se ponsša razmaženo, i ons malo kasnije dobije temperaturu. Ali u prirodi je nas majki da se večito preispitujemo, a zaboravljamo da smo samo
obična ljudska bića, koja nekad kažu ili urade nešto pogrešno. Čak i deca to shvataju, i opraštaju nam, ali mi ne možemo same sebi.

http://lolamagazin.com/2017/06/10/kesanski-draga-mama-nemoj-to-da-radis/

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here