|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maskara
8.3.2016 17:15:36   
Ana RR
MK, ja sam koristila njihov sjaj za usne, bio je ok. Ne znam za maskaru.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 27.10.2016 17:54:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: maskara
8.3.2016 17:34:19   
vikiveki
Ja koristim Loreal maskaru i odlicna je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: maskara
8.3.2016 17:42:17   
emicaa
Ja sam htjela sebi naručiti Avonovu shok maskaru,jel koristio iko u zadnje vrijeme da se nije promjenila jer prije je bila odlična

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: maskara
8.3.2016 17:51:34   
Sanjalicaaa
Emice, kako izgleda ta maksara? Ja sam pre koristila ovu Bila je fenomenalna. Ali nazalost nema je vise u katalozima vec neko vreme.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: maskara
8.3.2016 19:36:21   
emicaa
Klik

Sanjalice izgleda da sad ovako izgleda,nisam ni ja sigurna

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: maskara
8.3.2016 19:45:33   
Mala Elena
Ja sam je nekad pre imala i odlicna je. Ne znam sada ...
Moram kupiti maskaru, imam 2000calorie i neku loreal ali su skoro prazne. Sreca pa se slabije sminkam u zadnje vreme user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: maskara
8.3.2016 19:51:11   
Ana RR
Meni nikad nisu odgovarale maskare iz Avona ili Oriflame, od njih mi se vrhovi trepavica iskrive na dole user posted image ali npr mojoj drugarici su bile odlične.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: maskara
8.3.2016 20:04:12   
aleksandrici
Jeste Loreal najbolja.Imala sam je pre nekog izvesnog vremena,pa jedno vreme naručivala iz Avona i Oriflajma ali Loreal je najbolja.Tako izduži trepavice da se pitam da li su uopšte moje?Predivna je.Toplo preporučujem svim damama.Ako vas neko pita šta bi ste za 8 mart da vam poklone slobodno recite Loreal maskaru.S tim ne,ama greške,savršena je.Odgovara svima.Bićete i više nego zadovoljne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: maskara
8.3.2016 20:48:04   
Sladja 29
Meni maskare uzasno smetaju...promenila sam razne ali posle sat vremena nanosenja oci pocinju da suze...tako da sada retko kada koristim bilo koju maskaru...user posted image user posted image inace od sminke jedino maskaru obozavamuser posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: maskara
11.4.2016 11:53:48   
branki*
meni isto nijedna maskara iz oriflejma ili avona nije bila dobra.
usla sam da pohvalim golden rose zelenu maskaru,za male pare,mislim da kosta oko 250 din,mozda i nesto manje,odlicna maskara,moje trepavice su lose,retke i kratke,a ona im napravi cudouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: maskara
11.4.2016 11:59:51   
IvanaSK RR
Branki, ja sam Golden Rose poslednji put koristila pre deset godina i bas mi je bila losa. Sad kad tako hvalis mogla bi opet da probam.
Inace, meni su se trepavice u ovoj trudnoći proredile i manje su :(

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: maskara
11.4.2016 12:01:57   
branki*
imaju u liliju da se kupe,stvarno su mi za pohvalu,probaj ,ivana,unapredili su ih dosta.nisu skupe,nemas sta da izgubis.meni npr bzv kad kupim nesto sto kosta oko 1000 din i onda ocekujem cudo,a ono prosek ili ispod proseka.ova mi je skoooro pa u rangu zute mejbelin,nije bas ,da ne preterujem,ali je stvarno ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: maskara
11.4.2016 12:05:54   
IvanaSK RR
To si u pravu. Masu puta sam kupila tako nesto i ocekivala da bude kako treba, a ono ispod proseka.
Idem da javim majci da mi kupi danas ako bude isla u lili :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: maskara
11.4.2016 13:19:51   
NadaR

IZVORNA PORUKA: branki RR

meni isto nijedna maskara iz oriflejma ili avona nije bila dobra.
usla sam da pohvalim golden rose zelenu maskaru,za male pare,mislim da kosta oko 250 din,mozda i nesto manje,odlicna maskara,moje trepavice su lose,retke i kratke,a ona im napravi cudouser posted image

Meni nahvalise neku sokirajucu iz Avona pa porucih. Grozna je i nizasta nije. Pfff user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: maskara
11.4.2016 13:33:05   
Sanjalicaaa
Mene u poslednje vreme oci strasno svrbe kad stavim maskaru pa jedno dva sata nakon. Ne mogu da izdrzim, pocnu da suze. Uzas user posted image

Nado, i ja sam cula da tu maskaru bas hvale. Ja iz Avona samo jedan parfem narucujem i to je to. Nekada davno sam maskaru koju vise nemaju. Svim ostalim proizvodima nisam bas zadovoljna.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 11.4.2016 13:34:59 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: maskara
26.9.2016 19:15:27   
Anck Su Nmaun
Jedna maskara iz Avona mi je bila odlicna (narandzasto pakovanje) ali skinuti je posle...boze sacuvaj.
Sad sam otkrila Golden Rose zutu, fantasticno izvlaci trepuske, prezadovoljna sam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: maskara
26.9.2016 22:21:06   
vocicana
L Oreal, najbolji na svetu! Za prelazni period moze i po koja iz DM-a, inace ne eksperimentisem,a prodajem Maybellineuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: maskara
27.9.2016 8:42:57   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jedna maskara iz Avona mi je bila odlicna (narandzasto pakovanje) ali skinuti je posle...boze sacuvaj.
Sad sam otkrila Golden Rose zutu, fantasticno izvlaci trepuske, prezadovoljna sam.

aaaa ta je super. Generalno sve GR su mi OK. Ranije sam ih uzimala u apoteci. Dobra je i zlatna i srebrna. Ovih dana cu se ponoviti jos jednom trenutna MF mi je pri kraju.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: maskara
27.9.2016 9:07:02   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

MK, ja sam koristila njihov sjaj za usne, bio je ok. Ne znam za maskaru.

Kupila sam Alverve maskaru iz DM, organska...oko 500 din košta i skrooooz mi je bezveze, Mnogo mi suze oči od nje, ali ovako ok izvuče trepavice.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: maskara
27.9.2016 12:26:21   
Ana RR
E bzvz. Meni je sjaj bio ok ali sa očima ne eksperimentišem, loreal ili max factor, to je to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: maskara
27.9.2016 12:58:53   
amelia
Meni je mm kupio maskaru loreal farfalla odlicna je, ja imam inace duge trepavice a ova in pravi ko da su vestacke user posted image
Imam i loreal miss manga isto dobra ne user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: maskara
27.9.2016 16:29:43   
Maraj
Ja se drzim Max factor 2000 calorie maskare. Inace sad je u dm-u na akciji 1+1 gratis. Dakle dve po ceni jedne.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: maskara
27.10.2016 16:26:50   
Animsaj9
Ja imam neku srebrnu Loreal

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: maskara
27.10.2016 16:55:17   
emicaa

IZVORNA PORUKA: amelia

Meni je mm kupio maskaru loreal farfalla odlicna je


Moram ovu isprobati,svejedno mi je ova dotrajala sto sad imam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Maskara
27.10.2016 17:11:42   
Khaleesi
Ja sam sada dobila od mm Loreal nesto calories nisam zapamtila... Fina je, super je cetkica...

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 27.10.2016 17:54:54 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here