|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: maskara
13.7.2009 22:05:06   
Lu
user posted image

To su parcijalne trepavice,e sad koliko para toliko i muzike,mislim na kvalitetuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: maskara
13.7.2009 22:05:31   
afrodita
Razumem. Imas te pramencice da kupis
u parfimerijama zajedno sa lepkom i stapicem
pa mozes i sama da stavis.

Kako da stavite vestacke trepavice

Vestacke trepavice mogu da vam za tili cas daju glamurozan izgled, ali mozda vi zazirete od njih jer vam se cini da uvek deluju neprirodno i da ih je tesko prilepiti. Medjutim, vasi "razlozi protiv" pasce u vodu ako sledite ova uputstva:

- Pre nego sto stavite "vestake", iscrtajte ivicu gornjih trepavica ajlajnerom u boji mahagonija. Onda malo protrljajte izvucenu liniju da biste postigli "zamagljeni efekat". To ce pomoci da tracica koja drzi ove trepavice ostane neprimecena.

- Iscedite lepak na prst i lako predjite ovom tracicom preko njega, a onda sacekajte koji sekund. Ako se odlucite za parcijalne vestacke trepavice, koje ce vam "otvoriti" oko a izgledati prirodnije, umocite u lepak njihove krajeve.

- Zalepite vestacke dlacice sto blize ivici vasih prirodnih trepavica i malo ih pritisnite prstima. Ukoliko je rec o pojedinacnim "primercima", stavite ih uz spoljnu ivicu oka i eventualno jos ponegde, ali nemojte da preterujete.

- Na kraju savijte vestacke trepavice zajedno sa onim pravim, i nanesite maskaru.
cak i ako vam se rezultat ovog eksperimenta dopadne, ne zaboravite da upotrebljeni lepak moze da izritira oci i izazove razne infekcije. I da bi zato ipak bilo najbolje da vestacke trepavice nosite samo u izuzetnim prilikama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: maskara
13.7.2009 22:09:05   
Anoniman
Pa meni i treba samo za jednu priliku...jer ne mogu maskarom da napravim ono shto hotju.... Da imam para otishla bih negde da me nashminkaju i nalepe shta god...a ovako tju se pomuchiti kutji sa onim shto imam...
Koliko koshtaju najjeftinije parcijalne trepavice?

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: maskara
13.7.2009 22:12:16   
afrodita
Ne znam za parcijalne ali ove kostaju
290 din
user posted image

mislim da nema puno razlikeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: maskara
13.7.2009 22:16:05   
Anoniman
Ma ove velike ne  bih umela da stavim...a nemam ni jednu drugaricu koja ume da se shminka da mi pomogne...user posted image
Pogledatju sutra po gradu...nadam se da tju natji... neke jeftine...ionako mi trebaju samo sad...i ko zna kad user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: maskara
13.7.2009 22:17:12   
Lu
Mislim da možeš naći jeftino,pošto ti trebaju samo za jednu priliku,od Art deco su sigurno skuplje ali se mogu stavljati više puta i traju nekoliko dana,to znam jer ih je koristila moja prijateljica.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: maskara
13.7.2009 22:20:54   
Anoniman
Ma ne treba mi toliko...ja inache imam lepe trepavice...i mogu fino da ih izvuchem maskarom...ali ti spoljni tjoshkovi trepavica su mi nekako kratji...i ne mogu da izvuchem onaj machkasti oblik user posted image   A hotju da budem full u subotu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: maskara
14.7.2009 15:09:34   
sneza24
Ja sam za svadbu nosila vestacke trepavice i bas su bile super.Kuma mi je kupila u Beogradeu i ja mislim iod kineza za 50 din.Njena sestra mi je stavila a ja sam ih sama skinula tek sutradan sa vodom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: maskara
14.7.2009 15:38:09   
Anoniman
Pa i ja planiram da kupim kod kineza...netju sigurno davati silne pare za 2 pramichka trepavica user posted image  user posted image
Idem sutra u potragu...moram josh neshto shminke da nabavim, shto inache ne koristim...ali mi je sada potrebno...user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: maskara
29.7.2009 17:20:16   
Dora
u parfimerijama Lilly kupiš 2 maskare po ceni jedne ( a cena jedne je 1.200 din) i to Max faktor masterpis i 2000 kalorija. Super su obe, ja kupilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: maskara
29.7.2009 20:25:00   
NadaR
 Kako kod nas nema tih Lilly parfimerija?user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: maskara
29.7.2009 20:27:48   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dora

u parfimerijama Lilly kupiš 2 maskare po ceni jedne ( a cena jedne je 1.200 din) i to Max faktor masterpis i 2000 kalorija. Super su obe, ja kupilauser posted image



Već dugo im traje ta akcija, i meni je super jer ja koristim masterpis a drugu dam mami user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: maskara
29.7.2009 20:46:18   
TinaMartina
Meni je Avonova Super Full Mascara fenomenalna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: maskara
29.7.2009 22:21:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Kako kod nas nema tih Lilly parfimerija?user posted image user posted image

Nada imaš u kozmu(imaš konzum u BLuser posted image ) istu akciju,ali ne znam da li još uvijek trajeuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: maskara
31.7.2009 15:51:04   
dacca
Meni je do sad najbolja L oreal telescopic i uvijek imam Rimmelovu EXTRA SUPER LASH (vec 6 godina)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: maskara
31.7.2009 15:54:43   
gagana83
Ja koristim Maybelline Colossal Volum Express i prezadovoljna sam.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: maskara
31.7.2009 15:58:12   
dacca
a da i nju sam morala kupiti i ok, a imam i Manhattan :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: maskara
31.7.2009 23:17:58   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Dora

u parfimerijama Lilly kupiš 2 maskare po ceni jedne ( a cena jedne je 1.200 din) i to Max faktor masterpis i 2000 kalorija. Super su obe, ja kupilauser posted image



Već dugo im traje ta akcija, i meni je super jer ja koristim masterpis a drugu dam mami user posted image



...a meni je bolja 2000 kalorija user posted image
mada, obe su ok. sad kad napičim trepavice, oči su mi ko u teleta!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: maskara
31.7.2009 23:22:25   
magde
ja radim te trepavice to mi je poso al to nije resen problem.ipak je lepilo stetno mada ja ih i vadim kad im zatreba.maskara?meni je dior odlicna i max faktor 2000 kalorija a bogami i gosh ima sad jednu novu sa gumeni cetkicu.i od avon sa gumenu cetki je odlicna.te cetke su super.samo da znate sta zelite da postignete gustina ili duzina

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: maskara
9.8.2009 13:40:51   
ljubičica
user posted image
Ja sam ovu uzela da probam, lepo izvuče terpavice, ali čim kinem one se slepe. Malo je masnjikava pa izgleda kao da se ni ne osuši do kraja.
Danas idem da kupim maskaru i najverovatnije ću otići po
user posted image
jer ste ovu najviše nahvalile user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 9.8.2009 13:42:25 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: maskara
9.8.2009 14:01:21   
sneza24
Imam jako slabe trepavice tj kratke i retke i nijedna maskara ne pomaze zato sam za svadbu imala vestacke trepavice.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: maskara
24.1.2010 21:24:13   
dacca
Kupila sam prije neki dan onu debeljuskastu MF maskaru, sa debeljuskastom cetkicom... Meni je super!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: maskara
24.1.2010 21:25:18   
Lu
IZVORNA PORUKA: banini

Drage moje,

Stalno menjam maskaru u potrazi za onom pravom...

Dugo sam koristila 2000 calories, a onda mi jednostavno nije više odgovarala...

onda mi je drugarica preporučila Kost maskaru sa krivom četkicom i nisam mogla da verujem da nešto tako jeftino(250 dinara) pravi onakvo čudo od trepavica....
medjutim i to mi brzo nije bilo to....jednostavno nikako da nadjem onu koja izvuče trepavice a istovremeno ih i ne zalepi pa postignem efekat pauka...

sad razmišljam da kupim ovu novu Max Factor za efekat veštačkih trepavica, pa pre toga da vidim imate li preporuka i savetauser posted image user posted image user posted image

da li se i trepavice zasite jedne maskare kao kosa šampona pa se moraju menjati,ili je to samo kod mene slučaj???user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: maskara
24.1.2010 21:25:55   
dacca

IZVORNA PORUKA: dacca

Kupila sam prije neki dan onu debeljuskastu MF maskaru, sa debeljuskastom cetkicom... Meni je super!

FALSE LASH EFFECT

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: maskara
24.1.2010 21:28:21   
Anoniman
e nju se spremam da kupim...znači ok je???

imam dužinu ali su mi redje trepavice,misliš li da će mi samo još dodatno izvući dužinu ili možda malo i nadomestiti gustinu?user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here