Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Anoniman -> Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (4.5.2009 21:21:17)

Ne znam za vas, ali ja od prvoga dana imam bolove u stomaku. Prva 3 mjeseca me bolio stomak kao pred menstruaciju. Svaki put sam se zalila dr, ali ona na ultrazvuku nije nikada vidjela da je nesto lose. Kasnije, kako je beba pocela da raste, bol je postao drugaciji. Mozda zato sto nisko nosim, ali imam stalan pritisak na besiku, i zaista me nekada jako boli dok ne legnem. Na kraju sam pocela da ignorisem svaki bol, jer bih poludila kada bih se svaki put cimala na bol.  Jer dr bi valjda vidjela da nesto nije ok.




eugenija -> RE: Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (5.5.2009 10:46:29)

Ja sam umalo završila na operaciji slepog creva, potrefilo se da su i povišeni leukociti i bol u desnoj preponi i sa desne strane ispod rebara... A hirurzi ludi, samo bi da seku...
Na kraju ništa nije bilo, leukociti normalna pojava da su visoki u trudnoći, a UZ abdomena nije pokazao ništa čudno ni sumljivo.. Svaki organ, hvala Bogu ok..
Pomeranje organa u trbušnoj duplji može eto tako da signalizira nekakvo štreckanje, bolove tu i tamo po trbi.. jer materica raste i beba sebi pravi mesta...




Anoniman -> RE: Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (5.5.2009 10:49:28)

Ko zna sta bi meni nalazi pokazali da sam ih vadila svaki mjesec. Zadni put sam vadila prije 2 i po. Kod nas kazu da ne valja toliko cesto vaditi krv. A sto se bolova tice... ne znam, mene sve zivo u stomaku boli, jos kako je sada beban veci, izbi mi bubrege i jajnike. Ali zaista boli! Cak i besika me zeza kada se spusti jaaaako nisko. 




eugenija -> RE: Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (5.5.2009 10:54:20)

Mene bešika baš zna da zaboli, isto... I naiđe period kada piškim za redom u 10 minuta tri puta..[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anoniman -> RE: Bolovi u stomaku tokom cijele trudnoce. (5.5.2009 11:13:33)

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene bešika baš zna da zaboli, isto... I naiđe period kada piškim za redom u 10 minuta tri puta..[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Isto!




Stranica: [1]