|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tobogan
15.7.2015 11:00:07   
mila83
Vec par dana za redom idemo na igraliste u parku predvece.I pored svih spravica,tobogan je jedan od omiljenih,bio i ostao ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:40:38   
vikiveki
I moji obožavaju tobogan,zato planiramo da u dvorištu napravimo tobogan,jer ljuljašku već imamo i peščanik.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:44:28   
Anarunika
A jel se penju na stepenice na toboganu ili uz klizu? Kod nas je obavezno penjanje uz klizu pa moram da ih opominjem kada ima puno dece u parku da to ne rade.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:47:55   
Bibilib
Aki je jos uvek mali za stepenice pa se penje uz klizu,tj.pokusava pa ga ja popnem do pola i pustim ga polako a on sav srecan...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:51:40   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

A jel se penju na stepenice na toboganu ili uz klizu? Kod nas je obavezno penjanje uz klizu pa moram da ih opominjem kada ima puno dece u parku da to ne rade.



Probaju nekad,ali ne dozvoljavam.Pogotovo kada ima puno dece na toboganu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:54:10   
Anarunika
A baš sam skoro negde pročitala kako je to odlična vežba! Naravno,uz obzir prema drugoj deci. I da nije neko blato napolju pa da ga isprljaju,mada to druga deca često urade...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tobogan
15.7.2015 12:58:31   
mila83
I ja sam taj clanak citala,i to bas jutros,ako nadjem,stavicu link ovde.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tobogan
4.8.2015 22:36:58   
Mariya
Šta je to u toboganu da ga deca toliko vole?user posted image
Lu ih voli već odavno, a H je nedavno počela. Naravno ne zna da se spusti već uz našu pomoć ali zna da nam pokaže da hoće na toboganuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tobogan
11.7.2017 17:57:31   
dddaca
Tobogan toliko volimo da je dan propao ako ne odemo na igraliste

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tobogan
11.7.2017 22:22:44   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya
Šta je to u toboganu da ga deca toliko vole?user posted image

ne vole samo djeca,ima i mama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tobogan
11.7.2017 23:32:11   
dddaca
Joj, meni je bas glupo da se popnem na tobogan, a pre par sedmica jedna onako pozamasna mama za detetom i tup sede i ona na tobogan. Ja gledam i ne verujem. Da l' ce da pukne, pa gde cu posle dete ? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tobogan
12.7.2017 10:29:05   
emicaa
Mi idemo u jednu igraonicu gdje su ogromni tobogani.Imaju tri jedan uz drugi pa Doda i ja sjednemo i istovremeno se spustamo.Meni nije glupo uopste user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tobogan
12.7.2017 12:52:59   
dddaca
Ovi gde mi idemo su na igralistu i nisu bas ogromni user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tobogan
12.7.2017 13:39:46   
emicaa
a spustala sam s ei na igralistu ali ne mogu sad sa sreckom mali je jos.Ali briga me,ja sam mala i izgledam kao dijete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tobogan
12.7.2017 14:09:07   
dddaca
Bas te briga onda, uzivaj. Do proleca ce porasti, pa ces opet user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tobogan
12.7.2017 17:48:53   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

a spustala sam s ei na igralistu ali ne mogu sad sa sreckom mali je jos.Ali briga me,ja sam mala i izgledam kao dijete user posted image

Hahha tacno mogu da te zamislimuser posted image I treba da se spustas meni je to bas slatko.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tobogan
12.7.2017 18:31:23   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa RR


IZVORNA PORUKA: Mariya
Šta je to u toboganu da ga deca toliko vole?user posted image

ne vole samo djeca,ima i mama user posted image


Hahaha nisam ni sumnjala user posted image
Nisam ni ja izdrzala da se ne spustim user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tobogan
12.7.2017 20:45:20   
IvanaSK RR
Sin i dan danas voli. A voli i maca, imamo u blizini kuce malo parkic, tobogan nije mnogo veliki, al ja je od sredine spustam, ona kez od uva do uva user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tobogan
19.7.2017 12:47:02   
Duškić
Nama je daleko i jedan i drugi park ali se trudimo da je izvedemo. Visi po kucicama i toboganima.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tobogan
19.7.2017 15:08:02   
dddaca
Nije ni nama bas blizu ovaj na koji idemo, ali ipak idemo svakodnevno dok je lepo vreme. Ima blizu zgrade jedno igraliste, ali je u bas losem stanju

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tobogan
19.7.2017 15:46:27   
Anck Su Nmaun
Moje sad vise i ne interesuje mnogo tobogan, jedino neki neobicni , vise su za neko pentranje user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tobogan
7.9.2017 23:30:02   
mama Jo
Ovog leta smo propustili da joj kupimo tobogan ali sledece prolece ce ga sigurno dobiti... obozava tobogane, i super su zaista... moja devojcica kaze ,,bgobg" 😁😁

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tobogan
8.9.2017 8:57:27   
krin 40
Mi imamo u Ča savršeno dvorište za to

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tobogan
8.9.2017 9:01:21   
mama Jo
Jeste, joj sad jesva cekam prolece da joj uzmemo...
Poznanica je montirala taj tobogan u mali deciji bazen, mozee vec misliti kakva je to igrarija... super je tobogan...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tobogan
8.9.2017 9:02:37   
krin 40
I ja da D poraste

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here