RE: Horoskop (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu >> Zabava



Poruka


choopa choops -> RE: Horoskop (20.1.2015 22:27:31)

Maraj, imaš na astro.com, besplatne horoskope...




Misha i Ljisha -> RE: Horoskop (20.1.2015 22:36:51)

a sta znaci to sto sam ja jarac a u podznaku blizanac?[sm=smiley36.gif] ja se tu nista ne razumem




Rosita -> RE: Horoskop (20.1.2015 22:44:28)

Devica - bik. Na zemlji do bola, tako vele :)




Maraj -> RE: Horoskop (20.1.2015 22:56:33)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Maraj, imaš na astro.com, besplatne horoskope...

o hvala hvala




New Mom -> RE: Horoskop (20.1.2015 22:58:14)

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. [sm=smiley36.gif] Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci![sm=smiley29.gif]

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?[sm=smiley36.gif]

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor![sm=jezicek.gif]

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.[sm=smiley1.gif]
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.




choopa choops -> RE: Horoskop (20.1.2015 23:07:05)

NM odlučila sam da neću ni da gledam za MM, eto mu ga tamo, nek ide u švaleracion slobodno ako hoće...[sm=jezicek.gif]

IZVORNA PORUKA: jovicaa

a imas i uran u petoj kuci, to bas i nije dobra pozicija za plodnost i generalno to pitanje. ali imas puno drugih plodnih pozicija, tako da to nema veze, mozda su zato malo teze trudnoce


A ovaj dio mi je skroz promakao.[sm=zmeden.gif] Nevjerovatno kako se sve vidi. Još ja mislim kad si pisala koja kuća predstavlja koje dijete, kako sam imala prvo missed ab, pa onda pogledah i ovo...

Ascendant Cancer 21°13''30
2nd House Leo 10°21''43
3rd House Virgo 2°49''59
Imum Coeli Libra 1°41''14
5th House Scorpio 8°25''02
6th House Sagittarius 17°43''43
Descendant Capricorn 21°13''30
8th House Aquarius 10°21''43
9th House Pisces 2°49''59
Medium Coeli Aries 1°41''14
11th House Taurus 8°25''02
12th House Gemini 17°43''43




QueenJ -> RE: Horoskop (20.1.2015 23:26:31)

MARS U SEDMOJ KUĆI
Mars u sedmoj kući natalne karte često se ne smatra dobrim pokazateljem za stabilnost u braku. Kada je reč o poslu i finansijama ovako pozicioniran Mars ukazuje na teže postizanje zadovoljstva poslovno-finansijskim uspehom. Ukoliko Vam je Mars u sedmoj kući može Vam biti teže da budete potpuno zadovoljni svojim poslovnim uspehom jer sebi često postavljate nove dodatne ciljeve na ovom životnom polju i na taj način pomerate granice svojih očekivanja. Ovako pozicioniran Mars ukazuje i na lakše javljanje problema u medjuljudskim odnosima sa neistomišljenicima.
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Klarita -> RE: Horoskop (21.1.2015 1:11:50)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

a sta znaci to sto sam ja jarac a u podznaku blizanac?[sm=smiley36.gif] ja se tu nista ne razumem

Ni ja...ista si sa mojom K[sm=smiley1.gif] i ona je jarac/blizanac




Misha i Ljisha -> RE: Horoskop (21.1.2015 7:11:36)


IZVORNA PORUKA: Klarita
Ni ja...ista si sa mojom K[sm=smiley1.gif] i ona je jarac/blizanac

e sinoc ste me navukle i krenem ja da citam o svojoj malenkosti. Klarita samo cu ti jedno reci : Imas predivnu kcer[sm=jezicek.gif].

I slatko sam se sinoc nasmejala. Kaze u horoskopu u fazonu treba da se bavim pisanjem[sm=smiley36.gif]. Pa ja to na rr odradim ovim svojim dugackim postovima eheheheh...




mali_mis -> RE: Horoskop (21.1.2015 7:22:19)

Mene sve ovo jako zanima, ali necu da se navucem, jer ako mama vidi sta citam, ima da me toliko izterorise da ce mi se smuciti [sm=smiley36.gif]




cockic -> RE: Horoskop (21.1.2015 9:01:23)

ja sinoc gledala meni i muzu je saturn u sedmoj kuci.i ima istine za to da je on od mene stariji,a za njega da se nece rano ozeniti ozenio se u 37 godina[sm=smiley1.gif]
SATURN U SEDMOJ KUĆI – Dobro aspektovan Saturn u kući braka ukazuje na kasniji ali stabilan brak ili brak sa starijom osobom koja pruža materijalnu sigurnost. Inače, partnerskim odnosima i braku pristupate odgovorno pa često osećanje dužnosti više nego ljubav održava vašu zajednicu. Partner je veran, može da bude i stariji a može da bude i stranac.




jabudic -> RE: Horoskop (21.1.2015 9:07:07)

Cockić, za Saturna u 7. ćeš naići na uglavnom negativna tumačenja, ali ne možeš gledati znak po znak, već čitavu sliku. To sve zavisi i od tvog i njegovog horoskopa, i od vašeg uporednog, naravno. I ja imam Sa u 7, udala se sa 22, za muža 3g starijeg. Ali to je sve uslovljeno drugim pokazateljima u mom horoskopu...




Trcosava -> RE: Horoskop (21.1.2015 10:53:06)

Terate me sad da kopam free astro da vidim di je meni saturn hahahaha

Evo, pa tumačite [sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0121/lp3-245704.gif[/img]




jovicaa -> RE: Horoskop (21.1.2015 12:44:18)

choopa uran u petoj kuci uglavnom daje pobacaj ili abortus. ali nisam tako direktno htela da napisem, otkud znam.. ali znaci imala si pobacaj?
imas uran i mesec u petoj kuci, uran je pobacaj, a mesec devojcica.

mars cesto daje agresiju, a posto je sedma kuca kuca braka, onda logicno moze dati neku agresiju u braku, odnosno neslaganja, svadje, konfliktnu licnost. i td.
recimo mm i ja imamo oboje mars u petoj kuci, i mi smo cesto kao macka i mis, kad se posvadjamo to puca.




choopa choops -> RE: Horoskop (21.1.2015 13:49:07)

Da, prvo sam imala pobačaj...

IZVORNA PORUKA: jovicaa
Mars cesto daje agresiju, a posto je sedma kuca kuca braka, onda logicno moze dati neku agresiju u braku, odnosno neslaganja, svadje, konfliktnu licnost. i td.
recimo mm i ja imamo oboje mars u petoj kuci, i mi smo cesto kao macka i mis, kad se posvadjamo to puca.


Ćuti, ja uvijek okrivljujem MM kad se nešto posvađamo [sm=smiley36.gif] On je kriv, a ne ja, ja sam naravno [sm=angel.gif] [sm=smiley36.gif]

Edit: Ovo za brak nije ni bilo upućeno meni, je li? Kad sam narcis ( veći od Trce [sm=jezicek.gif] ) Pa mislim da se meni svi obraćaju [sm=smiley36.gif]


Opasno si nas sve zainteresovala za horoskop :)




jovicaa -> RE: Horoskop (21.1.2015 13:59:51)

jako malo imam vremena da sednem za komp. a posto sam pocela tvoju prvo da gledam, onda nastavljam.
jako je to komplikovano, treba uraditi celu natalnu kartu, da bi se nesto vise i sigurnije znalo. ima puno toga sto moze skroz okrenuti sliku nekog aspekta, pozicije i td..
a za mars sam komentarisala zato sto je neko gore pisao da mars najcesce nije povoljna pozicija za brak kad je u sedmoj kuci. ali uvek se moraju gledati i aspekti koje planeta gradi, od toga zavisi sta ce se ispoljiti njene lose ili dobre karakteristike.
neki najbanalniji opis je da su planete glumci, aspekti uloge, a kuce pozornica na kojoj se realizuje cela prica.
pogledajte na netu. t




jovicaa -> RE: Horoskop (21.1.2015 14:20:33)


IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. [sm=smiley36.gif] Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci![sm=smiley29.gif]

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?[sm=smiley36.gif]

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor![sm=jezicek.gif]

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.[sm=smiley1.gif]
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.


bice ti cetvrto djevojka, ako bude jos decice. sta te zanima tacno?




choopa choops -> RE: Horoskop (21.1.2015 14:20:36)

Ma da jovice, ukapirala sam ovo za Mars, ali kasno [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley31.gif]




mali_mis -> RE: Horoskop (21.1.2015 14:43:31)

Ok ceprkala sam malo, radoznala jbg
Ja sam bik, podznak strelac, mesec u vagi, moje dete je blizanac, podznak vaga, mesec u lavu.
Neka me neko utesi da me dete nece previse urnisati sa svojim horoskopom [sm=smiley36.gif] Kud li sam gledala [sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:04:35)

Nesto nisam dobro




jabudic -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:06:31)

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ok ceprkala sam malo, radoznala jbg
Ja sam bik, podznak strelac, mesec u vagi, moje dete je blizanac, podznak vaga, mesec u lavu.
Neka me neko utesi da me dete nece previse urnisati sa svojim horoskopom [sm=smiley36.gif] Kud li sam gledala [sm=smiley36.gif]


Mm je blizanac/vaga. Fina je to kombinacija. Snalažljivi, veseli, komunikativni, omiljeni u drustvu...
S tim što ja lično Blizance ne volem [sm=smiley36.gif]
Sem ovog jednog [sm=smiley1.gif]




Kata90 -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:14:21)

ja opet i neznam koji mi podznak[sm=zmeden.gif]a bas bi da saznam.....to se gleda po datumu rodjenja tako?




jabudic -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:16:02)

KAto, treba ti datum , tačno vrijeme rodjenja i mjesto rodjenja.




jovicaa -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:17:19)


IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. [sm=smiley36.gif] Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci![sm=smiley29.gif]

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?[sm=smiley36.gif]

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor![sm=jezicek.gif]

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.[sm=smiley1.gif]
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.


bice ti cetvrto djevojka, ako bude jos decice. sta te zanima tacno?

[sm=smiley31.gif]

kato postoje kalkulatori na netu za odredjivanje podznaka. mozes sama da izracunas.

da iz nekog neobicnog razloga se nesto i ne kontam previse sa blizancima, a lavovi i blizanci su kompatibilni.

maksim ima mesec u blizancima i on je sarmer teski, ma niko ne moze da mu odoli, gde god se pojavi glavni je




Frcokla -> RE: Horoskop (21.1.2015 15:17:26)

Jabudic, mm je isto blizanac. Do sada nisam imala "posla" s blizancima, ali sve u svemu nisu losi.
Ja sam bik - blizanac. Jao jao... Ne mogu vam ni opisati kako je meni samoj samnom, a kamoli njemu! [sm=jezicek.gif]

A meni je pre nekih godinu dana radila natalnu kartu, po porudzbini naravno, neka Dijana Lukic astrolog, imate stranicu i na fb Dijana Lukic astro. Puno puno sam zadovoljna. Pogodila je, a i ono s cim se ja ne slazem i mislim da je promasila, vremenom skontam da je i tu ipak nesto videla, samo treba razmisliti malo. I sve se slaze.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>