RE: Hobi (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anoniman -> RE: Hobi (3.12.2008 14:09:43)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




guppy RR -> RE: Hobi (11.12.2009 23:21:58)

IZVORNA PORUKA: guppy RR
Hobi mi je uvek bilo pravljenje nakita i sličnog iz perlica.. ali sve to meni nekako ispiracija dođe i ode [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] .



Opet naišla inspiracija, pa da podelim sa vama u temi
Pravljenje nakita <-- KLIK




gagana83 -> RE: Hobi (12.12.2009 2:43:08)

Meni je hobi fotografija,cela kuca nam je prepuna ramovima za slike.Mm obozava astronomiju,skoro je kupio teleskop pa je i mene zarazio.




Anoniman -> RE: Hobi (13.1.2011 19:22:44)

Malo da podignem temu[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ja sam počela da slikam. Uveče stavim decu na spavanje pa sednem da slikam. Vreme mi proleti dok radim i potpuno se zaboravim. Baš opušta[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] A ima i koristi od toga, jer imamo puno praznih zidova, pa dok ih sve ne popunim slikama nema stajanja[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




moja ciklama -> RE: Hobi (13.1.2011 19:48:34)

Pre par dana samo sestra i ja i komsinica istresle na pod omote cokolada i salvete koje smo skupljali, Boze čega sve tu ima[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

E a vrh je bilo kada je sestra bacala omote čokolada koje su bile grozota[sm=jezicek.gif]

Od pre jedno 10 godina skupljam šećere iz kafića..opasna je to klekcija, skoro sam rekla mm da mi kupi onu ogromnu čašu za vino, i da će tu da stoje[sm=smiley1.gif]

Mm skuplja upaljače..od uvek..imam plina i ako nas zadesi nestašica[sm=smiley36.gif]




bebać -> RE: Hobi (13.1.2011 20:16:05)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

[image]http://www.kvetinyprotebe.cz/photo/vlastni-ruze.gif[/image]

Evo odavde je krenula cela stvar...

Naime, videh note pa sam se u drugoj temi pohvalila da sam svirala klavir.
Prvo mi je predavao jedan divan dekica, i sa njim sam baš volela da imam časove. Mislim da se Đole zvao. Međutim, čovek je umro, i ja sam onda ispolagala razliku (to kao traže ako ti je prethodno držano privatno, pa hoćeš u muzičku školu), i uletela u muzičku na treću godinu. Odardila sam 3ću i 4tu, i onda sam na 5oj dobila dve upale pluća za redom, izgubila godinu, i nisam više nastavila. Nisu mi se sviđali nastavnici.

Takođe sam trenirala tenis, koji sam zamrzela samo zbog toga što sam pre i posle treninga morala da trčim oko svih terena (sa spoljne strane) 2 kruga. Sve je to cool, treba ti kondicije, ali ne treba detetu smučiti sport zbog kondicije.

Ono što sam zaista volela je plivanje. Falilo mi je da položim Delfin stil (koji sam već savladala, polaganje je trebao biti za koju nedelju) da uđem u Klub Vojvodina... međutim... koliko mi je plivanje pomagalo za astmu, toliko mi je odmagalo za koleno... imam neku izraslinu na kolenu, preko koje šeta tetiva, pa ako previše naprežem, počne da boli (neće da operišu jer je pipavo pa bih mogla ostati u kolicima, a i do sada je ta izraslina rasla zajedno sa mnom... nebitno, naučila sam da živim sa tim).

Sada volim cveće, dosta sam o njemu naučila, stalno nešto presađujem, ali ni to nije hobi. Ja ustvari nikada u životu nisam imala hobi.




joj šta ću,ti si kao moj muž što god počneš ne završiš[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Nemoj se naljutit molim te[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mishica 77 -> RE: Hobi (21.2.2012 19:34:07)

Skupljam nalepnice sa voća i povrća. [sm=smiley36.gif] Imam više od 200 različitih.




bebać -> RE: Hobi (21.2.2012 19:36:53)

čitam knjige, trgujem pomalo na jednom internet sajtu, šetam i brinem se o našem psiću...




Olga75 -> RE: Hobi (21.2.2012 19:38:34)

evo i ja : pravim ukrasne vrece [sm=smiley14.gif]
ako nekome treba , napravim i saljem [sm=smiley36.gif]




Mishica 77 -> RE: Hobi (21.2.2012 19:40:19)

Olga, oćem da vidim...
'Ajd daj neku sličku u temi Kreativno....




Olga75 -> RE: Hobi (21.2.2012 19:42:32)

postavicu one sto sam napravila za Dunju i Mayu
samo da ih skine sa aparata
znas koliko sam ja azurna , cudo jedno [sm=smiley29.gif]




New Mom -> RE: Hobi (10.9.2014 21:35:39)

Juce kupujem nesto i zadrzah se kod standa sa salvetama malo duze. I razmisljam, treba li (i kad) decu usmeriti na neki hobi. Ja licno sam sve zapocinjala jer je neko to vec radio.




mali_mis -> RE: Hobi (11.9.2014 7:16:04)

Ja volim da heklam, naucila sam dok sam mirovala u trudnoci. To me bas smiruje.




big mum -> RE: Hobi (11.9.2014 7:39:59)

Nemam nikakav hobi,uopšte nisam kreativna.Jedna moja rodica šije ukrasne jastučiće ali zato nije muzikalna kao ja ,pa je zezam da sam ja kreativna koliko je ona muzikalna[sm=jezicek.gif]
Kao dijete sam sakupljala salavete,markice,novčiće.Sad me sve nešto mrzi[sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Hobi (11.9.2014 7:45:24)

Kao mladja svirala klavir ako se to moze nazvati hobijem [sm=smiley36.gif]
Kasnije sam volela da provodim vreme s mojom kucim, pa sam pravila ramove za slike, cak sam i skoro jedan napravila.
I naravno sadasnji Kaktusiiiiiiii a vidim i moja deca ih vole . A Vole da se bave oko baste s bakom.




branki* -> RE: Hobi (11.9.2014 7:53:11)

ja uopste nisam iz ove price..kao devojcica sakupljala sam omote od cokolada i mirisljave papirice...
sad nemam nikakav hobi,sem ako se RR ne racuna.




New Mom -> RE: Hobi (11.9.2014 7:55:07)

Jao branki, ja skoro kod mojih vrsila inventuru i nadjoh svoje mirisljave (sad nemirisljave) papirice. Bas mi bilo drago.




emicaa -> RE: Hobi (11.9.2014 7:57:28)

Volim fotkati,nisam profi ali onako za sebe,mnogo volim čitati i sredjivati noktiće




mali_mis -> RE: Hobi (11.9.2014 8:00:58)

I ja sam skupljala mirisljave papirice, i one slicice iz zvaka, konzerve, kutije od cigara, salvete al to je mamina kolekcija. Kasnije sam kutije od sibica, i kesice secera. Ko hrcak sam [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Hobi (11.9.2014 10:53:50)

Jao kada se set_im koliko sam samo salveta i omota od cokolada imala zavrti mi se u glavi [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] Trenutn hobi.. pa neznam.. nemam bas puno slobodnog vremena..




anita -> RE: Hobi (11.9.2014 11:10:35)

Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.




Sanchy -> RE: Hobi (11.9.2014 11:20:49)

Basta,akvaristika,fotografija,a u poslednje vreme vracam se i filozofiji kao u stara dobra vremena[sm=smiley1.gif]..naravno sve ovo amaterski jer za neku ozbiljniju pricu nemam vise vremena..M.skuplja vozice,pravi kolekciju Tomas vozica i Chuggington vozica od skoro sad ne znam da li bi se sakupljanje odredjenih igracaka moglo nazvati zacetkom nekog hobija?Takodje skupljamo slicice Zivotinjsko carstvo,on cuva album,odlepljuje slicicu kao trazi samnom gde treba da je zalpi i ako je duplikat pakuje u posebnu kutijicu[sm=smiley1.gif],,simpaticno he he




Olga75 -> RE: Hobi (11.9.2014 15:21:24)

pocela sam da pravim cvetice do ljuske od kukuruza , zvercica mi se pridruzila , sad beremo bobice , lisce , cicke , skupljamo sisarke , kestenje , zirove , ono sto ostane kad spadnu latice ruza ( sirurak onaj sta li je ) pa cemo da pravimo tako neke ikebanice
svidja joj se i za desetak minuta napravi cvetic , jedno sto moram ja da ga vezam al izvestice se i ona [sm=smiley1.gif]




anita -> RE: Hobi (11.9.2014 16:14:11)


IZVORNA PORUKA: anita

Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.


Evo jedna slicica

[img]http://www4.slikomat.com/13/0911/mfu-201409.jpg[/img]




anita -> RE: Hobi (13.9.2014 19:52:35)


IZVORNA PORUKA: anita

Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.

Pored gore navedenog volim da serviram i ukrasavam predjela, ukrasavam torte i da sredjujem nokte.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>