|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hobi
3.12.2008 14:09:43   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hobi
11.12.2009 23:21:58   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR
Hobi mi je uvek bilo pravljenje nakita i sličnog iz perlica.. ali sve to meni nekako ispiracija dođe i ode user posted image .



Opet naišla inspiracija, pa da podelim sa vama u temi
Pravljenje nakita <-- KLIK

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hobi
12.12.2009 2:43:08   
gagana83
Meni je hobi fotografija,cela kuca nam je prepuna ramovima za slike.Mm obozava astronomiju,skoro je kupio teleskop pa je i mene zarazio.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hobi
13.1.2011 19:22:44   
Anoniman
Malo da podignem temuuser posted image
Ja sam počela da slikam. Uveče stavim decu na spavanje pa sednem da slikam. Vreme mi proleti dok radim i potpuno se zaboravim. Baš opuštauser posted image A ima i koristi od toga, jer imamo puno praznih zidova, pa dok ih sve ne popunim slikama nema stajanjauser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hobi
13.1.2011 19:48:34   
moja ciklama
Pre par dana samo sestra i ja i komsinica istresle na pod omote cokolada i salvete koje smo skupljali, Boze čega sve tu imauser posted image user posted image user posted image

E a vrh je bilo kada je sestra bacala omote čokolada koje su bile grozotauser posted image

Od pre jedno 10 godina skupljam šećere iz kafića..opasna je to klekcija, skoro sam rekla mm da mi kupi onu ogromnu čašu za vino, i da će tu da stojeuser posted image

Mm skuplja upaljače..od uvek..imam plina i ako nas zadesi nestašicauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hobi
13.1.2011 20:16:05   
bebać

IZVORNA PORUKA: Anoniman

user posted image

Evo odavde je krenula cela stvar...

Naime, videh note pa sam se u drugoj temi pohvalila da sam svirala klavir.
Prvo mi je predavao jedan divan dekica, i sa njim sam baš volela da imam časove. Mislim da se Đole zvao. Međutim, čovek je umro, i ja sam onda ispolagala razliku (to kao traže ako ti je prethodno držano privatno, pa hoćeš u muzičku školu), i uletela u muzičku na treću godinu. Odardila sam 3ću i 4tu, i onda sam na 5oj dobila dve upale pluća za redom, izgubila godinu, i nisam više nastavila. Nisu mi se sviđali nastavnici.

Takođe sam trenirala tenis, koji sam zamrzela samo zbog toga što sam pre i posle treninga morala da trčim oko svih terena (sa spoljne strane) 2 kruga. Sve je to cool, treba ti kondicije, ali ne treba detetu smučiti sport zbog kondicije.

Ono što sam zaista volela je plivanje. Falilo mi je da položim Delfin stil (koji sam već savladala, polaganje je trebao biti za koju nedelju) da uđem u Klub Vojvodina... međutim... koliko mi je plivanje pomagalo za astmu, toliko mi je odmagalo za koleno... imam neku izraslinu na kolenu, preko koje šeta tetiva, pa ako previše naprežem, počne da boli (neće da operišu jer je pipavo pa bih mogla ostati u kolicima, a i do sada je ta izraslina rasla zajedno sa mnom... nebitno, naučila sam da živim sa tim).

Sada volim cveće, dosta sam o njemu naučila, stalno nešto presađujem, ali ni to nije hobi. Ja ustvari nikada u životu nisam imala hobi.




joj šta ću,ti si kao moj muž što god počneš ne završišuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemoj se naljutit molim teuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hobi
21.2.2012 19:34:07   
Mishica 77
Skupljam nalepnice sa voća i povrća. user posted image Imam više od 200 različitih.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hobi
21.2.2012 19:36:53   
bebać
čitam knjige, trgujem pomalo na jednom internet sajtu, šetam i brinem se o našem psiću...

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hobi
21.2.2012 19:38:34   
Olga75
evo i ja : pravim ukrasne vrece user posted image
ako nekome treba , napravim i saljem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hobi
21.2.2012 19:40:19   
Mishica 77
Olga, oćem da vidim...
'Ajd daj neku sličku u temi Kreativno....

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Hobi
21.2.2012 19:42:32   
Olga75
postavicu one sto sam napravila za Dunju i Mayu
samo da ih skine sa aparata
znas koliko sam ja azurna , cudo jedno user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 21.2.2012 19:43:07 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Hobi
10.9.2014 21:35:39   
New Mom
Juce kupujem nesto i zadrzah se kod standa sa salvetama malo duze. I razmisljam, treba li (i kad) decu usmeriti na neki hobi. Ja licno sam sve zapocinjala jer je neko to vec radio.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Hobi
11.9.2014 7:16:04   
mali_mis
Ja volim da heklam, naucila sam dok sam mirovala u trudnoci. To me bas smiruje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Hobi
11.9.2014 7:39:59   
big mum
Nemam nikakav hobi,uopšte nisam kreativna.Jedna moja rodica šije ukrasne jastučiće ali zato nije muzikalna kao ja ,pa je zezam da sam ja kreativna koliko je ona muzikalnauser posted image
Kao dijete sam sakupljala salavete,markice,novčiće.Sad me sve nešto mrziuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Hobi
11.9.2014 7:45:24   
Anck Su Nmaun
Kao mladja svirala klavir ako se to moze nazvati hobijem user posted image
Kasnije sam volela da provodim vreme s mojom kucim, pa sam pravila ramove za slike, cak sam i skoro jedan napravila.
I naravno sadasnji Kaktusiiiiiiii a vidim i moja deca ih vole . A Vole da se bave oko baste s bakom.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Hobi
11.9.2014 7:53:11   
branki*
ja uopste nisam iz ove price..kao devojcica sakupljala sam omote od cokolada i mirisljave papirice...
sad nemam nikakav hobi,sem ako se RR ne racuna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Hobi
11.9.2014 7:55:07   
New Mom
Jao branki, ja skoro kod mojih vrsila inventuru i nadjoh svoje mirisljave (sad nemirisljave) papirice. Bas mi bilo drago.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Hobi
11.9.2014 7:57:28   
emicaa
Volim fotkati,nisam profi ali onako za sebe,mnogo volim čitati i sredjivati noktiće

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Hobi
11.9.2014 8:00:58   
mali_mis
I ja sam skupljala mirisljave papirice, i one slicice iz zvaka, konzerve, kutije od cigara, salvete al to je mamina kolekcija. Kasnije sam kutije od sibica, i kesice secera. Ko hrcak sam user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Hobi
11.9.2014 10:53:50   
nata11
Jao kada se set_im koliko sam samo salveta i omota od cokolada imala zavrti mi se u glavi user posted image user posted image Trenutn hobi.. pa neznam.. nemam bas puno slobodnog vremena..

< Poruku je uredio nata11 -- 11.9.2014 10:54:46 >


_____________________________





(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Hobi
11.9.2014 11:10:35   
anita
Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Hobi
11.9.2014 11:20:49   
Sanchy
Basta,akvaristika,fotografija,a u poslednje vreme vracam se i filozofiji kao u stara dobra vremenauser posted image ..naravno sve ovo amaterski jer za neku ozbiljniju pricu nemam vise vremena..M.skuplja vozice,pravi kolekciju Tomas vozica i Chuggington vozica od skoro sad ne znam da li bi se sakupljanje odredjenih igracaka moglo nazvati zacetkom nekog hobija?Takodje skupljamo slicice Zivotinjsko carstvo,on cuva album,odlepljuje slicicu kao trazi samnom gde treba da je zalpi i ako je duplikat pakuje u posebnu kutijicuuser posted image ,,simpaticno he he

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Hobi
11.9.2014 15:21:24   
Olga75
pocela sam da pravim cvetice do ljuske od kukuruza , zvercica mi se pridruzila , sad beremo bobice , lisce , cicke , skupljamo sisarke , kestenje , zirove , ono sto ostane kad spadnu latice ruza ( sirurak onaj sta li je ) pa cemo da pravimo tako neke ikebanice
svidja joj se i za desetak minuta napravi cvetic , jedno sto moram ja da ga vezam al izvestice se i ona user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Hobi
11.9.2014 16:14:11   
anita

IZVORNA PORUKA: anita

Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.


Evo jedna slicica

user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Hobi
13.9.2014 19:52:35   
anita

IZVORNA PORUKA: anita

Kad mi vreme dozvoli volim da napravim po neki ukras, stalak...
Najskorije sto sam napravila je stalak za mindjuse, svecnjak
Kad mi net bude bio malo bolji okacicu fotke.

Pored gore navedenog volim da serviram i ukrasavam predjela, ukrasavam torte i da sredjujem nokte.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here