|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:48:16   
Anoniman
Meni vec 3 dana trnu ruke dok spavam, kad ustanem jedva ispravim sake. Stopala su mi otecena i znaju ponekad da trne. Da li da zovem lekara ili imate vi neko resenje za problem? user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:50:40   
Anoniman
Losa ti je cirkulacija.....Neka ti muz svako vece izmasira sake i stopala.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:51:58   
Anoniman
Ma Verka ubi se od masiranja covek ali ne pomaze user posted image Ponekad ne mogu da kucam na tastaturi ili da uhvatim nesto koliko trni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:52:47   
Anoniman
Je l' pijes magnezijum?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:54:16   
Anoniman
Ne pijem, samo mamavit. I totenhemu za gvozdje.

< Poruku je uredio popadija Mara -- 8.8.2011 9:55:10 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:54:56   
Snelle
Ja sam u trudnoći imala jake grčeve i pomagale su mi šumeće tablete Mg-a.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.8.2011 9:55:41   
Anoniman
Pa nista onda da probam sa Mg. Odem posle da kupim. Hvala.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
24.11.2012 15:13:51   
Janncica
Na svu srecu pronadjoh ovu temu...Nisam jedina i sad mi je lakse... Nocu me bude po 100 puta trnci u sakama... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
24.11.2012 15:50:30   
Snelle
Janncice, pisala sam i gore, kupiš Mg u vidu šumećih tableta i videćeš da će proći.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
24.11.2012 16:03:13   
pocahontas
meni su u trudnoci trnule noge, a sad 2 i po meseca nakon porodjaja mi toliko trnu ruke da hocu da poludim...ne secam se kad sam se poslednji put ujutru probudila a da mi ruke nisu bile utrnute.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
24.11.2012 16:05:12   
Jole84
Nisam znala da to ima veze s Mg user posted image
ja sam konstantno s ukočenim rukama,a povremeno i nogama..šta li će onda tek da bude kad budem trudna user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
24.11.2012 16:23:57   
Janncica
Jole84 Mozda bude bas obrnuto kod tebe... user posted image Vucem te i prasim... pa nek i utrnes sva... user posted image
Sad sam odvalila dremku jednu i naravno probudile me ruke... user posted image bas je grozan osecaj.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
28.11.2012 6:59:06   
Misha i Ljisha
Meni rekli ako mogu da pijem donat vodu ali je bas gadna i ako ne popijes flasu u toku dana sutradan je voda jos gadnija a plus imas gasove koji nisu ni za poredjenje sa pasuljem ili jajima :S

U svakom slucaju cula sam da treba piti i kalcijum i magnezijum istovremeno da bi magnezijum mogao da se apsorbuje, pa uglavnom preporucuju uvecano konzumiranje namirnica bogatih kalcijumom plus magnezijum

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
30.11.2012 12:51:58   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Janncica

Jole84 Mozda bude bas obrnuto kod tebe... user posted image Vucem te i prasim... pa nek i utrnes sva... user posted image
Sad sam odvalila dremku jednu i naravno probudile me ruke... user posted image bas je grozan osecaj.

Jannčice hvala,tek sad videh da si me lepo oprašnjavila user posted image user posted image
Meni su sad počele i noge da trnu,definitivno ću da uzmem tu vodu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.11.2013 12:42:58   
srna001
Evo odgovora i rešenja problema KLIK

< Poruku je uredio srna001 -- 8.11.2013 12:43:30 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.11.2013 22:04:30   
suki
Hvala Srna! Nadam se da ce nocas biti malo bolje. Gledacu da ne pijem tecnosti pre spavanja jer uopste ne ustajem da piskim...

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 14:56:51   
Ipokrisia
Ja sam nocas imala toliko neprijatnu situaciju sa rukom da sam krenula da vristim user posted image Ranije mi se sto puta desavalo da dok spavam stavim nekako ruku pa skroz utrni ,i onda moram drugom rukom da je prevucem ka dole da proradi cirkulacija.Medjutim ovo nocas je bilo skroz drugacije! Budim se ja u jednom momentu u toku noci i skapiram da osecam kao da nemam desnu ruku, blaga jeza me uhvati user posted image ipogledam desno od sebe i vidim svoju ruku kako bepsomocno stoji na muzevljevom jastuku i gledam je i kao d anije moja vec necija drugo! Ajde da sam osecala da je jako utrnula, da se nesto ukocila u tom polozaju nego apsolutno nista bas, praaaazno! I ja krenem da dozivam muza uspanicno i on kaze ma polako desava se to i podigne me da sednem i kako mi se uspravio torzo tako sam osecala polako krv kako krece od ramena ka saci...znaci nikad se tako nisam prestravila u zivotu!! Ne znam d ali to ima veze sto sam trudna i da li nesto moze plodu da smeta jer tu takoreci krv uospte nije prolazila, ali nadam se da je to bilo samo u ruci.user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 4.9.2014 14:57:23 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:14:07   
plačljiva
DRAGA Ipokrisia,iskreno nemaš razloga za brigu.Može da ti se više nikada ne pojavi.Moja kuma je imala te probleme od 5 meseca do porođaja stalno,i kada se porodila sve je nestalo.Doktori joj rekli da je to zbog toga što joj je u trudnoći od težine,bebe,napora bio pritisnut neki nerv.Znači ne brini nije strašno ništa.Ako imaš pak grč onda kupi šumeći Mg i popo kada osetiš grč-ne naravno svakodnevno.user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:18:14   
bubulence
Slazem se sa placljivom. mislim da nemas razloga za brigu. jednostavno je bio neki nezgodan polozaj.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:20:17   
Ipokrisia
stvarno? nisam imala pojma da je to zbog trudnoce user posted image jer kaze mi muz to se njemu ponekad desi pa nisam povezala sa bebom, nego sam samo razmisljala da li je ona imala dotok krvi user posted image
Ja sam bas danas polako usla u 5.mesec, i imam nocu nekad problema od stomacica mi pritisne nesto tu kod rebara pa me zaboli onda svaku noc se malo promeskoljim da prodje, ali to znam da je od bebe, ali nisam znala da moze i ruka user posted image e svasta ce biti u toj trudnoci user posted image hvala ti sto si podelila sa mnom iskustvo svoje kume!!

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:23:47   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: bubulence

Slazem se sa placljivom. mislim da nemas razloga za brigu. jednostavno je bio neki nezgodan polozaj.


znam Bubi to sad, ali u tom momentu kad se iz sna probudis i skontas da ne osecas ruku bas bude jezivo user posted image kazem i ranije sam imala od nezgodnih polozaja utrnulost toliku da ne mogu ruku da pomerim, medjutim osecam da je tu stala krv i nekako svesna sam postojanja ruke, ali ovo je skroz drugacije, nesto potpuno novo ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:33:51   
serpica
Meni je desna saka trnula skoro ceo deveti mesec dr mi je rekao da beba naleze na neki nerv u kicmi i da je zato to tako,prodje par nedelja posle porodjaja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:37:38   
plačljiva
Ipokrisia,tek za bebu ne treba da brineš ona je u vodi pliva uživa i ima svoj krvotok da je za tvoj nerv i ruku baš briga user posted image .Ništa strašnouser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 15:44:14   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Ipokrisia,tek za bebu ne treba da brineš ona je u vodi pliva uživa i ima svoj krvotok da je za tvoj nerv i ruku baš briga user posted image .Ništa strašnouser posted image


hahha e nasmeja meeeeeeuser posted image ma naravno nista strasno, nego reko da podelim svoje iskustvo bas je bio onako upecatljivo i novo user posted image a bebica videh pre neki dan da ona uziva, pracaka se, sta je se tice za sve ostalo user posted image a ti mama lovi ruke i noge po krevetuuser posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 17:56:52   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

stvarno? nisam imala pojma da je to zbog trudnoce user posted image jer kaze mi muz to se njemu ponekad desi pa nisam povezala sa bebom, nego sam samo razmisljala da li je ona imala dotok krvi user posted image
Ja sam bas danas polako usla u 5.mesec, i imam nocu nekad problema od stomacica mi pritisne nesto tu kod rebara pa me zaboli onda svaku noc se malo promeskoljim da prodje, ali to znam da je od bebe, ali nisam znala da moze i ruka user posted image e svasta ce biti u toj trudnoci user posted image hvala ti sto si podelila sa mnom iskustvo svoje kume!!


user posted image
Trudnoca svasta izazove user posted image , meni je malo ruka trnela , vrhovi prstiju, ali mi pritisak bio dobar. Shvatila sam da je nerv u pitanju tek kada mi se noga oduzela-to je seklo kao nozem u predelu trticne kosti pa sve do kuka. Sepala sam po Beogradu

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here