|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
4.9.2014 17:59:10   
Ipokrisia
i meni se povremeno javljaju ti klasicni grcevi.Npr u stopalu ili listovima nogu,ali sve sto osecam makar i kao trnjenje ili grcenje mi je ok dok osecam, nezgodno mi ovo bilo sto nista ne osecam user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
30.12.2016 8:52:58   
IvanaSK RR
Nisam vise trudna, ali i dalje je tu trnjenje u prstima. Mali i domali prst na desnoj ruci me bas zezaju. Ne znam od čega sada to može biti user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
30.12.2016 21:51:15   
krin 40
Ivana može da bude kičma,i treba da odeš i na ekg.Verovatno nije ništa ali nije na odmet da se pregledaš

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
31.12.2016 1:57:41   
choopa choops
Krin kako miliš kičma? Meni trne ruke non stop iako ni ja nisam više trudna user posted image . svakog jutra se probudim sa "tuđim rukama" user posted image Pa dok dođem sebi ludnica.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
31.12.2016 7:48:56   
IvanaSK RR
Meni se to dešava par dana, pa prestane i tako u krug. Mozda i nije klasicno trnjenje, nego kao da nemam "osećaj" u ta dva prsta. Ne znam ni kako da opisem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
31.12.2016 8:01:21   
krin 40
Kako god odeš na kontrole i mirna si.Meni ni jedna takva stvar nije za zezanje.To ti je da odvojiš jedan dan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
31.12.2016 8:25:59   
IvanaSK RR
Joj, znam. Trenutno mi je problem da izdvojim i sat, a kamoli dan user posted image
Kad se muz vrati sa terena i bude na slobodnim danima ne verujem da cu danima "izbijati" od lekara...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
31.12.2016 8:27:30   
sonyasha
Chopa, može to od kičme, obično je od kičme, neki nerv se nagnječi i takva je manifestacija.
Ja sam sa V imala skroz utrnute prste na desnoj ruci i čim sam sr porodila prestalo je tj.Povratilo se. Sa M nisam to imala.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
2.1.2017 8:56:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nisam vise trudna, ali i dalje je tu trnjenje u prstima. Mali i domali prst na desnoj ruci me bas zezaju. Ne znam od čega sada to može biti user posted image




Ivana ja sam skoro celu trudnocu imala trnjenje u desnoj ruci,to je kasnije preslo u nepodnosljiv bol i skoro pa oduzetost ruke... to da je beba nalegla na neki nerv ispostavilo se netacno kad me je na patologiji pogledao neurolog jer
kako on kaze da mi trni noga moguce je da je zbog bebe jer su nervi za osecaj u nogama u predelu kicme,medjutim nervi koji kontrolisu ruke su u vratnom delu kicme tako da to zbog bebe nije bio razlog mog problema,jer kako dr kaze
"ne nosite bebu na vratu".
Posle porodjaja se to malo smirili ali se evo i posle 19 meseci se desava da mi ruka utrne i boli i prsti takodje. Ja pijem magnezijum sa B vitaminom u kombinaciji.. u trudnoci sam pila to plus paracetamol ali nije bilo neke pomoci.
Treba da se uradi magnet vratnog dela kicme i tu da se trazi problem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
2.1.2017 12:32:54   
IvanaSK RR
Serpice, hvala ti na tvom iskustvu 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
17.11.2017 8:44:24   
mama Jo
Magnet vratnog dela kicmezbog trnjenja ruku, jesam dobro razumela?

Doduse meni se samo u trudnoci javlja, u prvoj sam bas imala problem, a evo od skoro i sada...
Inace bas se tesko namestim da spavam pa mozda i sa tim povezano....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
1.12.2017 0:30:32   
Srecko47E
Dr mi je rekao da je povezano sa kicmom.
Kod mene je to bi problem

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here