|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Profertil kapsule
19.12.2010 21:16:09   
Suncicabg
Maki navijamo da tebi i svima nama uspe terapija Profertilom user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 9:21:13   
*Maki*
Hvala ti zlato, ja se isto nadam...user posted image Javicu vam se uskoro, do naredne nedelje user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 11:33:57   
marija andrijana
Dan nakon sto sam dobila info o apoteci u kojoj je najjeftiniji profertil (Ana, hvala), mm je otisao da kupi i jeste bilo skuplje.
To je bilo pre 15ak dana.
Sta je tu je. Podstaknimo radjanje!!! user posted image
Nadam se da ce bar imati efekta.

Usput, mm kaze da se mnogo dobro oseca od kad pije profereil. Jedan dan je preskocio da ga popije i zakljucio da mu fali i da tacno primecuje razliku. Kaze da mu izrazito prija terapija, za razliku od prethodne, kada je bio sav nikakav, sto se kasnije videlo po rezultatima. Ako je suditi po ovom osnovu, sada rezultati treba da budu mnogo bolji.
Nadam se da hoce i da uskoro budem user posted image
Isto zelim i vama.

Kako vasi muzici reaguju? Primecuju li oni sta slicno?



(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 11:36:11   
nolinica
Marija, jel to znači da je najjeftiniji za 6400 din 30 kesica?
Interesuje me vaše mišljenje, šta mislite da li ima efekta da se pije mesec dana?

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 11:47:42   
*Maki*
Moj suprug je pio 2 meseca, jer uz to koristi velike kolicine vitamina - voce, med sa bademom, lesnicima, orasima...ostavio je skroz cigarete i alkohol, hranimo se zdravije... i oseca se fenomenalno. Mozda smo trebali da kupimo za jos jos jedan mesec, ako bude bilo kakvog napretka kupicemo za naredna tri  :)
Nije bitan novac, nego posto se skoro pojavio na nasem trzistu, strah nas je da ne izvisimo user posted image
p.s. uvek je raspolozan za --muckanje-- sto ranije nije bio slucaj user posted image

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 12:04:24   
nolinica
Maki, jel to znači da mi predlažeš da pijemo i jedan mesec? Pogotovo što znam da nekom lek i nije odgovarao, a i nema nešto loš spermogram, ali ne bi bilo loše da bude malo bolji.
user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Profertil kapsule
20.12.2010 13:58:56   
*Maki*
Problem je sto ni sama ne znam da li koriscenje jednog pakovanja ili dva moze da poboljsa stanje. Javicu ti cim vidimo rezultate. :)

Napravi mu vitaminsku bombu: med- i unutra dodaj iseckan badem, orah, lesnik...imas tabletice vitamina e, nije ni to lose da pijete oboje. Sto vise voca. Sve to isto moze da poboljsa spermogram...
Puno te pozdravljam dragauser posted image

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Profertil kapsule
21.12.2010 18:12:30   
marija andrijana
da da... najjeftiniji je 6400. 1 pak 30 kesica ili 60 tableta (tad im je bila ista cena).
Pije se 3 meseca. Tek nakon toga radi se kontrolni spermogram.

mm je imao jako jako los spermogram i posle operisane varikocele... posle prve terapije se jos pogorsao (mislila sam da ne moze gore, ali...) onda mu je ukinuta terapija, bio je 3 meseca bez ikakve terapije i spermogram se poboljsao, tako da se priblizio donjim ref. vrednostima (pisala sam u temi spermogram), sada je dobio profertil i ezerex - pije 3 meseca i sad cekamo...
plasim se da kazem da verujem u ovu terapiju, jer sam prosli put bila ubedjena da ce mu biti odlican spermogram, a jaaako sam se razocarala. Ustvari, imala sam laznu sliku zbog cesceg, jako cesceg (ranije pomenutog) muckanja user posted image (ezerex je cudo)user posted image

dr je ubedjena da nam posle ove terapije nece biti potrebna ni inseminacija, a kamoli VTO. Dace Bog da je u pravu!

Javicu vam rezultate...  a posebno to sto mi necemo da cekamo, nego 28 idemo na inseminaciju... user posted image


(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Profertil kapsule
21.12.2010 21:22:23   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: marija andrijana


dr je ubedjena da nam posle ove terapije nece biti potrebna ni inseminacija, a kamoli VTO. Dace Bog da je u pravu!

Javicu vam rezultate...  a posebno to sto mi necemo da cekamo, nego 28 idemo na inseminaciju... user posted image




user posted image user posted image user posted image
Iskreno i ja se bojim da se previse nadam user posted image , jedva cekam da se javi neko kome je kombinacija Profertil/Ezerex pomogla da popravi spermogramuser posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Profertil kapsule
22.12.2010 7:13:02   
marija andrijana
... ima nas nekoliko na ovoj temi da su nam muzici krenuli u istom periodu sa terapijom.
Nacekacemo se, ukoliko se neko ne pojavi sa vec popijenom terapijom.

Ako ne, mi cemo prve, tamo negde u februaru, imati te informacije.
Do tada osluskujemo reakcije i radimo na kondiciji! user posted image



(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Profertil kapsule
22.12.2010 7:28:16   
Suncicabg
I nama je ovo drugi mesec user posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Profertil kapsule
22.12.2010 11:48:33   
*Maki*
Imacete informaciju od mene u toku naredne nedelje user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Profertil kapsule
22.12.2010 14:01:37   
marija andrijana
user posted image user posted image user posted image
navijam devojke!

onda ja ostajem poslednja sa rezultatima... posto mm pije tek 20ak dana.
al doro, nisam mnogo omasila - tu smo negde user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Profertil kapsule
22.12.2010 20:48:38   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: *Maki*

Imacete informaciju od mene u toku naredne nedelje user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Profertil kapsule
25.12.2010 0:31:28   
marija andrijana
Opet ja sa pitanjima.... user posted image

Mm se razboleo i to bas gadno user posted image Temperatura mu nikako ne spada ispod 38,5, ali on redovno uzima svoju terapiju.

Hoce li ostali lekovi (protiv temperature) da uticu na dejstvo profertila i ezerexa, a i uopste na spermice? user posted image

nisam znala gde da postavim ovo pitanje, pa odlucih ovde, zbog same terapije...


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Profertil kapsule
26.12.2010 0:15:22   
lidija 011
ako su profertil i ezerex slicni proxeedu(ne znam im sastav), onda im nece smetati ljekovi protiv temprature...
jedino da visoka temperatura ne pokvari spermogram, ali pitaj ljekare...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Profertil kapsule
26.12.2010 8:16:07   
marija andrijana
Za spermogram cemo videti sutra, a za uticaj na lekove... hvala, to je dobra informacija!
Ako temperatura zezne malo stvar dole, onda ce ezerex i profertil valjda imati uticaj da to ne bude tako drasticno.
Sutra cemo se konsultovati i sa urologom.

Sto se profertila tice, jako  je slican sastavu proxeeda
evo sastava oba

- profertil: L karnitin, L arginin, Q 10, Vit E. Cink, Folna kiselina, Glutation (nije gluten) i Selen
- ezerex: L arginin, propionil L karnitin, Vit B3

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Profertil kapsule
26.12.2010 22:28:49   
lidija 011
Odlican im je sastav, cak i bolji od proxeeda, rekla bih...sigurno ce oni uticati (ako se i pokvario spermogram), da to ne bude drasticnouser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Profertil kapsule
26.12.2010 22:42:07   
marija andrijana
nadam se samo pozitivnom!user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Profertil kapsule
26.12.2010 22:54:04   
lidija 011
tako i treba dragauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Profertil kapsule
27.12.2010 14:01:06   
*Maki*
Samo da vam javim da mi radimo kontrolu posle Nove godine. Moj suprug ne moze pre, zbog posla. user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Profertil kapsule
27.12.2010 15:19:05   
marija andrijana
Ne sekiraj se, to je vec sl nedelja. Brzo ce to da dodje. Taman jos malo vremena za jos bolji rezultat.

... a za to vreme vi se lepo druzite, kvalitetno koristite i to malo slobodnog vremena, lepo se izcestitajte za N.Godinu.... Ma uzivajte! user posted image
Kako god, opet ces biti prva koja ce objaviti rezultate nakon ove terapije! user posted image

Cekam i navijam user posted image user posted image user posted image
Ljubac!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Profertil kapsule
27.12.2010 23:54:39   
*Maki*
On se covek nada da nece morati ni da proverava. Ali ne brinite, u svakom slucaju ce proveriti ... imam ja metode da ga nateramuser posted image

Hvala ti puno draga moja user posted image


< Poruku je uredio *Maki* -- 27.12.2010 23:56:26 >

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Profertil kapsule
28.12.2010 10:16:57   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: *Maki*

On se covek nada da nece morati ni da proverava. Ali ne brinite, u svakom slucaju ce proveriti ... imam ja metode da ga nateram

Hvala ti puno draga moja



eh ti muskarci....

mm je jednom cak imao ideju da zovemo jednu lab. koja dolazi na kucnu adresu...
ja ga pitah, pa sta ces reci coveku, sacekaj jos 2 min ispred vrata, pri kraju sam user posted image user posted image user posted image

uzgred mm ce verovatno na pola terapije da odradi analizu, tamo negde sredinom Januara. Kaze, da vidi kakvo je sad stanje i jel poceo Profertil da deluje, a od prethodne je taman proslo 3 meseca.

Necu da sumnjam u tvoje metode! user posted image
Nateraj ga, kako znas i umes, nestrpljivi smo. Reci mu da ce novim, dobrim, rezultatima, izmamiti osmehe svih nas i da ce podici moral nasim muzicima. Ucinice jedno dobro delo.
Navijamo za njega i za profertil! user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Profertil kapsule
29.12.2010 14:27:32   
nina26
IZVORNA PORUKA: marija andrijana

IZVORNA PORUKA: *Maki*

On se covek nada da nece morati ni da proverava. Ali ne brinite, u svakom slucaju ce proveriti ... imam ja metode da ga nateram

Hvala ti puno draga moja



Moj mm, misli da mu se vec popravio spermogram posle dva meseca uzimanja Profertila user posted image
Reko kako znas, kaze znam po svojoj spermi user posted image
Pa se ti sad izbori sa njima user posted image


btw ja mu dajem i dodatne vitamine, sa extra Selenom u kombinaciji sa zinkom, i vitaminima A,C,E i plus mu svako vece pravim svez sok od celera,jabuke i sargarepeuser posted image Probajte i vi, nesto mora da upali user posted image





< Poruku je uredio nina26 -- 29.12.2010 14:29:26 >

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here