|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 12:00:55   
AlexNS
Ja sam nova na ovom portalu . Nisam se do sada nikad obraćala na ovakvim forumima, ali sve manje nailazim na ljude koji mogu da me razumeju pa sam zato rešila da se ovde okušam i nađem razumevanje.  Ja i mm se trudimo već 2 i po godine da ostanemo  user posted image . Kod mene je problem ovulacija , a kod muža malo lošiji spremogram količina dovoljna ali malo živih i pokretnih + varikokela. Mi treba da počenemo terapiju sa profertilom sledećeg meseca , ali nisam videla u postovima da je neko pored lošeg spermograma imao i varikokelu i da li je profertil imao efekta?


< Poruku je uredio AlexNS -- 16.1.2011 12:01:14 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 13:09:36   
Ana RR
AlexNS, dobro nam došla user posted image

Mislilm (a nisam 100% sigurna) da je potrebno prvo da operiše varikokelu pa tek onda da krene sa terapijom, jer u suprotnom neće postići nikakav efekat.
Evo, nešto malo smo pisali o varikokeli KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 13:45:18   
AlexNS
Ana RR hvala na dobrodošlici. user posted image Njegov urolog je rekao da probamo prvo sa profertilom , a samu operaciju ostavljamo kao poslednju opciju jer je  urolog  rekao da operacija ne mora da znači da će doći do poboljšanja spermograma. A i drugi problem mm se malo boji operacije .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 13:55:15   
*Maki*
Nina, nas je Dr i savetovao da pije 3 meseca, ali nesto nma je iskrslo pa nismo narucili za III mesec kapsule. U svakom slucaju kod njega je spermogram ok, malo mu fali da bude normalan, problem je kod mene vise. Eto na HSG su videli da mi je levi jajovod blokiran skroz, uopste ne ulazi kontrast u njega pa pretpostavljaju da je to posledica operacije slepog creva koju sam imala sa 5 godinica. Mozda mi je stradao jajovod...ili se nije ni razvio lepo...videcemo...user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 15:21:41   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Nina, nas je Dr i savetovao da pije 3 meseca, ali nesto nma je iskrslo pa nismo narucili za III mesec kapsule. U svakom slucaju kod njega je spermogram ok, malo mu fali da bude normalan, problem je kod mene vise. Eto na HSG su videli da mi je levi jajovod blokiran skroz, uopste ne ulazi kontrast u njega pa pretpostavljaju da je to posledica operacije slepog creva koju sam imala sa 5 godinica. Mozda mi je stradao jajovod...ili se nije ni razvio lepo...videcemo...user posted image


Pa dobro neka uradi onda novi spermogram, ali neka nastavi jos jedan mesec da pije. Moze da bude da je kod tebe problem,pa ako se tu doda jos spermogram bolje neka on potpomogne koliko moze nista mu nece falitiuser posted image
Ajde jedva cekam da cujem neku pozitivnu vest u vezi ove terapijeuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 15:29:06   
nina26

IZVORNA PORUKA: AlexNS

Ja sam nova na ovom portalu . Nisam se do sada nikad obraćala na ovakvim forumima, ali sve manje nailazim na ljude koji mogu da me razumeju pa sam zato rešila da se ovde okušam i nađem razumevanje.  Ja i mm se trudimo već 2 i po godine da ostanemo  user posted image . Kod mene je problem ovulacija , a kod muža malo lošiji spremogram količina dovoljna ali malo živih i pokretnih + varikokela. Mi treba da počenemo terapiju sa profertilom sledećeg meseca , ali nisam videla u postovima da je neko pored lošeg spermograma imao i varikokelu i da li je profertil imao efekta?



AlexNs, prvo da ti pozelim dobrodoslicuuser posted image
Ovde ces stvarno naci jako korisnih stvari, i najvaznije naci ces razumevanje.
Sto se tice varikokele, nazalost ovde se nije pisalo puno, mada sam na drugim forumima nailazila na tu temu. Ne znam ili nasi Dr ne pridaju znacaja tome ili jednostavno nema potrebe za tim. Ja ipak, mislim da kad je spermogram los, treba svakako proveriti i ovo.
Kao sto Ana kaze, mora se prvo operisati, pa tek onda ici na terapiju.
Napisi u temi Spermogram, koji mu je nalaz bio.

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:13:50   
AlexNS
Hvala nina26 na dobrodošlici. Za korisne stvari znam od ranije jer sam dosta postova čitala i ranije dok sam tražila rešenje naših problema. Njegov doktor jeste za operaciju varikokele, ali problem je malo do mog muža jer se on izgleda plaši i što smo imali problema sa hlamidijom koja takođe prourokuje loš spermogram. Pa hoćemo da isprobamo ove lekove da li će nešto poboljšati ili će zaista morati na operaciju ili ćemo morati sve veštačkim putem zbog mog problema sa pcos miomima i tek sad ovulatornim ciklusima . Rado bih da postavim i njegove rezultate ali nisam našla temu spermogram među temama pa ako ti nije problem da mi postaviš link na tu temu.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:17:38   
Ana RR
Evo teme KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:18:19   
nina26
IZVORNA PORUKA: AlexNS

Hvala nina26 na dobrodošlici. Za korisne stvari znam od ranije jer sam dosta postova čitala i ranije dok sam tražila rešenje naših problema. Njegov doktor jeste za operaciju varikokele, ali problem je malo do mog muža jer se on izgleda plaši i što smo imali problema sa hlamidijom koja takođe prourokuje loš spermogram. Pa hoćemo da isprobamo ove lekove da li će nešto poboljšati ili će zaista morati na operaciju ili ćemo morati sve veštačkim putem zbog mog problema sa pcos miomima i tek sad ovulatornim ciklusima . Rado bih da postavim i njegove rezultate ali nisam našla temu spermogram među temama pa ako ti nije problem da mi postaviš link na tu temu.



Draga Alex, kazi mu da nema cega da se plasi, oepracija je rutinska user posted image
Koliko su muskarci slabiji od nas pa to je strasno, ne bi nikad izdrzali nase muke user posted image
Ja na vasem vremenu ne bih gubila vreme sa tabletama jer stvarno mislim da nema svrhe...to je opet samo moje misljenje,ali bilo bi dobro da cujete misljenje i nekog drugog lekara, nemojte slepo verovati samo jednom govorim iz licnog iskustva.



(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:19:40   
nina26

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo teme KLIK


Ana, kako postavljate to KLIK :) Vidim ovde na poruci opciju za link, i unela sam adresu u URL, ali mi je izbacilo celu adresu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:21:30   
Ana RR
Imaš temu o tome KLIK

ako ti ne bude jasno objasniću ti pešaka user posted image umesto da iskopiraš ceo link u post, napišeš KLIK pa ga onda označiš i u URL iskopiraš ceo link i kažeš potvrdi. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.1.2011 21:22:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:27:45   
nina26
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Imaš temu o tome KLIK

ako ti ne bude jasno objasniću ti pešaka user posted image umesto da iskopiraš ceo link u post, napišeš KLIK pa ga onda označiš i u URL iskopiraš ceo link i kažeš potvrdi. 


KLIK


jeee uspela samuser posted image
Hvala Anciuser posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 16.1.2011 21:28:24 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:29:18   
Ana RR
Jupiiii user posted image otišle smo off, ali smo uradile nešto korisno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:30:23   
nina26

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jupiiii user posted image otišle smo off, ali smo uradile nešto korisno user posted image


hehe, da, ali si ti zato moderator, pa ako hoces brisiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:31:36   
Ana RR
Nema veze, opraštam nam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:37:44   
AlexNS
Ako ništa bar sam vam ja zahvalna što ste otišle malo off topic i naučila sam i ja nešto. Još jednom hvala nemate pojma koliko mi vaše reči znače , sad ću da postavim muževe rezultate

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Profertil kapsule
16.1.2011 21:38:54   
Ana RR
user posted image moramo malo i da se šalimo! Čekamo rezultate pa ćemo da iskomentarišemo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Profertil kapsule
17.1.2011 7:49:27   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: AlexNS

Ja sam nova na ovom portalu . Nisam se do sada nikad obraćala na ovakvim forumima, ali sve manje nailazim na ljude koji mogu da me razumeju pa sam zato rešila da se ovde okušam i nađem razumevanje.  Ja i mm se trudimo već 2 i po godine da ostanemo  user posted image . Kod mene je problem ovulacija , a kod muža malo lošiji spremogram količina dovoljna ali malo živih i pokretnih + varikokela. Mi treba da počenemo terapiju sa profertilom sledećeg meseca , ali nisam videla u postovima da je neko pored lošeg spermograma imao i varikokelu i da li je profertil imao efekta?



Alex, dobro dosla!
Ja malo kasnim, ali...

U temi spermogram i spermokultura sam pisala o tome. MM je operisao varikocelu, a sad, posle prve ne uspesne terapije,  pije profertil.
Ima jos 2 meseca da pije, tako da jedino rezultate nemam.
Videla sam rezultate koje si tamo postavila i jako su slicni prvim rezultatima mm.

Mislim da je profertil ok, bar je po sastavu odlican, i da ce pokretnuti lenjivce! user posted image

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Profertil kapsule
17.1.2011 17:13:10   
AlexNS
marija andrijana hvala na dobrodošlici.

Mi tek sldeći mesec krećemo sa terapijom , kad završimo ja ćuu obavezno postaviti rezultate pa ćemo videti da li će imati neki efekat . Madad ja ne verujem da će biti nekog efekta bez operacije ,jer je on već bio koristio lkarnitin i helirani cink i ja našla neku smesu na netu (med orasi lešnik badem i sl.) pa mu to nije pomoglo. Ali on je tvrdoglav pa mi treba malo vremena da ga ubedim , ali sva sreća ja uvek imam dobre argumente tako da to ubeđivanje ne traje dugo.

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Profertil kapsule
18.1.2011 20:43:50   
Suncicabg
Dobrodoslica i od mene user posted image
E i mm ima tu venu, ali je "malo" zadebljana, pa je dr preporucio da se prvo pozabavimo vto, pa posle tom venom jer nije toliko kriticno.
Sto se Profertila tice, mi zavrsavamo drugu kutiju i nadam se da ima pomaka, a spermogram cemo raditi sad pred vto, pa cemo da vidimo koliko efekta ima za 2 kutije.

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Profertil kapsule
19.1.2011 12:40:53   
AlexNS
Hvala na dobrodošlici. Nadam se da će se vaš spermogram popraviti i biti super. Takođe ti želim uspešan VTO i da se završi sa jednim bebaćem ( a može i dva tri bebaća ). Javi obavezno rezultate da znamo čemu da se nadamo. Puno puno puno sreće sa spermogramom i vto.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Profertil kapsule
19.1.2011 22:07:40   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Dobrodoslica i od mene user posted image
E i mm ima tu venu, ali je "malo" zadebljana, pa je dr preporucio da se prvo pozabavimo vto, pa posle tom venom jer nije toliko kriticno.
Sto se Profertila tice, mi zavrsavamo drugu kutiju i nadam se da ima pomaka, a spermogram cemo raditi sad pred vto, pa cemo da vidimo koliko efekta ima za 2 kutije.



Sunci, navijamo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Profertil kapsule
20.1.2011 9:56:12   
*Maki*
IZVORNA PORUKA: nina26
Pa dobro neka uradi onda novi spermogram, ali neka nastavi jos jedan mesec da pije. Moze da bude da je kod tebe problem,pa ako se tu doda jos spermogram bolje neka on potpomogne koliko moze nista mu nece falitiuser posted image
Ajde jedva cekam da cujem neku pozitivnu vest u vezi ove terapijeuser posted image


Pa ja sam napisala da je kod mene problem, za njegov nalaz moze da se kaze da je blizu normlanog. Nece da pije jos jedan mesec Profertil zbog toga sto je evo vec mesec i po dana pauze od poslednjeg koriscenja. Uradicemo kontrolu spermograma naredne nedelje, uzeli smo uput, pa cu da vam javimima li poboljsanja. Ljub

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Profertil kapsule
21.1.2011 0:25:27   
Suncicabg
Hvala vam drugarice i ja navijam za vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Profertil kapsule
21.1.2011 12:07:02   
nina26
IZVORNA PORUKA: *Maki*

IZVORNA PORUKA: nina26
Pa dobro neka uradi onda novi spermogram, ali neka nastavi jos jedan mesec da pije. Moze da bude da je kod tebe problem,pa ako se tu doda jos spermogram bolje neka on potpomogne koliko moze nista mu nece falitiuser posted image
Ajde jedva cekam da cujem neku pozitivnu vest u vezi ove terapijeuser posted image
[/quote

Pa ja sam napisala da je kod mene problem, za njegov nalaz moze da se kaze da je blizu normlanog. Nece da pije jos jedan mesec Profertil zbog toga sto je evo vec mesec i po dana pauze od poslednjeg koriscenja. Uradicemo kontrolu spermograma naredne nedelje, uzeli smo uput, pa cu da vam javimima li poboljsanja. Ljub



Sorry, Maki ne secam se vise ko ima problem a ko neuser posted image
U svakom slucaju navijamo da bude sve superuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here