|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Profertil kapsule
22.1.2011 22:34:11   
mirjanam
to je extra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Profertil kapsule
23.1.2011 12:27:41   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: mirjanam

to je extra


user posted image Profertil?

(odgovor članu mirjanam)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Profertil kapsule
23.1.2011 13:11:46   
mirjanam
greska,izvinjavam se!user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Profertil kapsule
23.1.2011 13:15:38   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: mirjanam

greska,izvinjavam se!user posted image


Ma nista user posted image nego mislila sam da si mislila na Profertil, pa da nam kazes

(odgovor članu mirjanam)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Profertil kapsule
24.1.2011 11:16:28   
tanjica**
cao svima devojke...evo i mi smo u istom problemu...pokusavamo da popravimo spermogram....
Terapija koju trebamo poceti da koristimo je nolvadex,profertil i l arginin(3 meseca)
e sada mene zanima i ono sto meni nije jasno taj l arginin jeli to ustvari ezerex?posto nije naznaceno ,pise samo l arginin 1x1,tj jedna dnevno?
vidim da mnogi koriste tu kombinaciju-profertil -ezerex???
Ima li kod nekoga pozitivnih rezultata nakon koriscenja terapije?
Veliki pozdrav

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Profertil kapsule
24.1.2011 19:04:45   
Suncicabg
L-arginin je amino-kiselina. I Ezerex i profertil je sadrze, ali misim da ima da se kupi i odvojeno. Ako ne mozes da nadjes u apotekama u onim prodavnicama za bildere bi trebalo da ima, samo neznam koja ti doza trebauser posted image

(odgovor članu tanjica**)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Profertil kapsule
26.1.2011 16:22:21   
Suncicabg
Evo mi smo danas radili spermogram i posle 2 ispijene kutije Profertila i 1 Ezerexa i broj se nije povecao, pokretljivost nesto jedva malo user posted image
Nemojte da vas ovo obeshrabri, terapija deluje razlicitno kod svakoga, a i mm nije popio celu terapiju (3 kutije). Svakako ce nastaviti da pije 

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Profertil kapsule
26.1.2011 19:00:25   
AlexNS
Suncicabg baš mi je žao što nije došlo do poboljšanja , ali glavu gore i u nove pobede. Možda da ponovite spremogram i posle treće popijene kutije.  MM ima i varikokelu pa se ipak nadamo da kad završi sa profertilom da će se nešto poboljšati . On tek počinje sldeći mesec da pije tako da tek maju ćemo znati rezultate i posle toga je rekao doktor ima još jedna varijanta da se isproba ako ne ondak pod nož.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Profertil kapsule
31.1.2011 23:29:33   
Suncicabg
Moram ovde da ispricam...U mojoj apoteci prodaju Profertil na komad. 30 kesica po nekih 192 dinara je 5760, a pakovanje od 30 kom u istoj apoteci je 6400 user posted image user posted image user posted image  Znam da je nelogicno, ali verujte tako je, samo mi nije jasno zasto mi to apotekarka nije rekla prsli put user posted image


(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Profertil kapsule
3.2.2011 17:27:52   
*Maki*
Napokon je mm uradio spermogram posle terapije - Profertil.
Ima poboljsanja sto se tice broja pokretnih spermatozoida, sa 30% je skocilo na 50%
Sad da li je do poboljsanja doslo zbog Profertila (ne verujemo bas) ili zbog toga sto je ostavio i cigarete i alkohol i unosio puno puno vitamina (voce, povrce, med, maticni mlec...) ...ne mozemo da budemo sigurni. U svakom slucaju sada je nalaz dobar pa cemo razmisliti da li cemo i dalje koristiti profertil jer je on i bez njega ranije imao dobar spermogram....



(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Profertil kapsule
3.2.2011 20:31:42   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: *Maki*

Napokon je mm uradio spermogram posle terapije - Profertil.
Ima poboljsanja sto se tice broja pokretnih spermatozoida, sa 30% je skocilo na 50%
Sad da li je do poboljsanja doslo zbog Profertila (ne verujemo bas) ili zbog toga sto je ostavio i cigarete i alkohol i unosio puno puno vitamina (voce, povrce, med, maticni mlec...) ...ne mozemo da budemo sigurni. U svakom slucaju sada je nalaz dobar pa cemo razmisliti da li cemo i dalje koristiti profertil jer je on i bez njega ranije imao dobar spermogram....





Maki user posted image user posted image user posted image
Super!
Fantasticno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Profertil kapsule
3.2.2011 22:07:34   
Suncicabg
Ma nije bitno od cega se poboljsao, vazno je da jeste user posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Profertil kapsule
3.2.2011 23:50:51   
*Maki*
Mora da bude bolje! Samo ih kljukajte vitaminima, pa i tim Profertil kapsulama, jer sve je vredno ostvarenju cilja user posted image Ljubim vas sve!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Profertil kapsule
8.2.2011 13:33:03   
babyhope
Здраво РР од преубавата Србија. Ве читам редовно и од вашиот форум дознав повеќе за Профертил и неговото дејство. Навистина очекував многууууу повеќе. Имено од пред три месеци го порачавме ПРОФЕРТИЛ-от и мм редовно го пиеше без пропуштен ден или други отстапки. Сепак резултатите поразувачки. Единствено подобрување само во подвижноста. Концентрацијата и волуменот се дури и намалени. Еве ги резултатите:
                                                Претходни       Нови
Подвижност брза                          20%             50%                  
                     спора                        20%             10%
                     непрогресивна         30%              20%
                     неподвижни             30%              20%

Концентрација                               9                    5
Вк. бр.во ејак.                                  18                 15

Морфологија    нормални               56%            52%
                         со пр на глава        16%           24%
                         со пр на врат          16%           12%
                         со пр на опаш         12%           12%
Според ова дијагнозата ни е олигозооспермија.
Се надевам дека не ви пречи што пишувам македонски, но сакав да го споделам моето искуство со вас, затоа што ви должам.
Поздрав од Македонија!!!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Profertil kapsule
8.2.2011 15:05:53   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Moram ovde da ispricam...U mojoj apoteci prodaju Profertil na komad. 30 kesica po nekih 192 dinara je 5760, a pakovanje od 30 kom u istoj apoteci je 6400 user posted image user posted image user posted image  Znam da je nelogicno, ali verujte tako je, samo mi nije jasno zasto mi to apotekarka nije rekla prsli put user posted image





Mi smo pre neki dan u NS kupili na komad zato sto je neki zastoj u nabavci, pa su dobili dozvolu da cepkaju veliko pakovanje. Ove se i tekako isplati jer izadje sto kazes 5740, a kutija od 60kom 6400.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Profertil kapsule
9.2.2011 13:57:59   
*Maki*
IZVORNA PORUKA: babyhope

Здраво РР од преубавата Србија. Ве читам редовно и од вашиот форум дознав повеќе за Профертил и неговото дејство. Навистина очекував многууууу повеќе. Имено од пред три месеци го порачавме ПРОФЕРТИЛ-от и мм редовно го пиеше без пропуштен ден или други отстапки. Сепак резултатите поразувачки. Единствено подобрување само во подвижноста. Концентрацијата и волуменот се дури и намалени. Еве ги резултатите:
                                                Претходни       Нови
Подвижност брза                          20%             50%                  
                     спора                        20%             10%
                     непрогресивна         30%              20%
                     неподвижни             30%              20%

Концентрација                               9                    5
Вк. бр.во ејак.                                  18                 15

Морфологија    нормални               56%            52%
                         со пр на глава        16%           24%
                         со пр на врат          16%           12%
                         со пр на опаш         12%           12%
Според ова дијагнозата ни е олигозооспермија.
Се надевам дека не ви пречи што пишувам македонски, но сакав да го споделам моето искуство со вас, затоа што ви должам.
Поздрав од Македонија!!!



Babyhope, dobrodosla!

Kod nas na rezultatu pise sve to malo drugacije, neke podatke koje vi imate mi nemamo pa ne mogu bas precizno da odgovorim...
Kazi mi da li je kolicina spermatozoida u celom ejakulatu (novi nalaz) 15 miliona? Ili u 1ccm?
Sto se tice pokretljivosti spermatozoida, ako ne gresim iznad 50% je,i tu ima poboljsanja u odnosu na stari rezultat (kod nas je prvo bilo 70%, pa 30% pa je najnoviji rezultat 50%...izgleda da se pokretljivost spermatozoida stalno menja) i to je super. Ali ako je broj spermatozoida 15 miliona mislim da je to mali broj, i da treba da bude iznad 20 mil.

Javice se jos neko pa cemo resiti dilemu...

Sta vam je vas doktor rekao za ovaj nalaz??



< Poruku je uredio *Maki* -- 9.2.2011 14:00:09 >

(odgovor članu babyhope)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Profertil kapsule
10.2.2011 10:16:32   
Cecana
Pozdrav svima.Moj muz je pio Profertil 3 meseca(odmah je kupio 3 kutije i platio 15.000din.).Sad je proslo skoro mesec i po dana od kad je zavrsio sa njim,uradio je spermogram i rezultati su odlicni.

Ima 50 miliona u ml(maximum je bio 28 pre dve godine),pokretljivih 70%,normalnih formi 84%,aktivno progresivnih 35%(pre je bilo max 10%). Mi smo odusevljeni,ja sam cak pomislila da je greska u pitanju-nadam se da nije.
Jedini problem je sto mu je izolovana Stafilococus aureus i sad je dobio dve vrste antibiotika.
Ja sam juce bila da uradim vs i bris grlica pa cemo videti da li moram i ja na antibiotike.

Sledeci korak nam je iui sa stimulacijom ovulacije i to sto pre da iskoristimo dobar spermogram,ali cim se resimo bakterija.


(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Profertil kapsule
10.2.2011 11:01:28   
*Maki*
Bravo Cecana! Ja bas sad razmisljam da narucimo jos jednu turu. I mm se spermogram popravio ali nismo sigurni od cega, mozda od svega pa i profertila.



(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Profertil kapsule
10.2.2011 23:12:20   
marija andrijana
Cecana to je super!
Jupi!

MM je imao sad jako los rezultat, tj najgori do sad.. pokretljivost opala sa 12 na 5% i to bas za IUI.
Ostala mu je jos 1 cela kutija (3.), valjda ce se popraviti!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Profertil kapsule
11.2.2011 23:24:16   
Cecana
I mom muzu je varirao spermogram,najnizi broj je bio 2miliona,uglavnom je bilo oko 10 do 15,s tim da je pokretljivost uvek bila losija.
Vredi pokusati sa Profertilom i to popiti sve tri kutije.Ne moze da skodi a moze da pomogne.

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Profertil kapsule
13.2.2011 23:06:41   
Suncicabg
Cecana bravo za rezultat user posted image
Da li je tvoj muz pored Profertila koristio jos nesto?

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Profertil kapsule
15.2.2011 0:03:53   
Cecana
Suncice nije nista koristio osim Profertila zadnja 4 meseca.
Koristio je ranije Zn i Se sumece tablete i kombinaciju semenki u medu,ali to je bilo pre 6 meseci i rezultat u avguatu je bio 2 miliona, a pocetkom oktobra 10 miliona u ml.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Profertil kapsule
15.2.2011 23:37:46   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Moram ovde da ispricam...U mojoj apoteci prodaju Profertil na komad. 30 kesica po nekih 192 dinara je 5760, a pakovanje od 30 kom u istoj apoteci je 6400 user posted image user posted image user posted image  Znam da je nelogicno, ali verujte tako je, samo mi nije jasno zasto mi to apotekarka nije rekla prsli put user posted image




Suncice, mozes li mi poslati na pp broj te apoteke ili adresu? Hvala

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Profertil kapsule
16.2.2011 20:39:31   
Suncicabg
Izvini draga, nekako su mi se obrisale pp pa nisam bila sigurna kome treba da posaljem.  user posted image
Izvini, molim te - saljem ti odmahuser posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Profertil kapsule
17.2.2011 7:42:43   
marija andrijana
Hvala draga!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here