|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Profertil kapsule
20.4.2011 21:25:08   
mickybap
pa kazem ti,njemu je sve unistila,nije imao nista skoro,pio je dve terapije,e sad cekamo da vidimo rezltat,nadam se......

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Profertil kapsule
20.4.2011 22:53:17   
GRGA
Kada ispije bas javi kako je mada je pozejno da pije 3 meseca jer spermogeneza traje 3 meseca!!

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Profertil kapsule
21.4.2011 16:25:31   
*Maki*
Zelim vam uspeha,mom suprugu je pomoglo,ima vise pokretnih sp.user posted image


< Poruku je uredio *Maki* -- 21.4.2011 16:26:41 >

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Profertil kapsule
22.4.2011 20:39:29   
mickybap
Ajte ljudi da li je neko zatrudneo posle ovih tableta...?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Profertil kapsule
23.4.2011 9:07:04   
*Maki*
Pa vidi na prethodnoj strani,skoro se javio Nxxx user posted image  user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Profertil kapsule
24.4.2011 12:24:25   
GRGA
Jao jeste ja sma citala tacno se neko javio i rekao da je zatrudneo posle profertil kapsula!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Profertil kapsule
27.4.2011 17:44:48   
AlexNS
Moj muž je pio profertil 6 nedelja i uradio spemogram , ali nažalost nikakvog poboljšanja nije bilo. Malo se samo poboljšala morfologija, ali neznatno. Moj muž ima i varikokelu , tako da će ipak morati na operaciju user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Profertil kapsule
3.5.2011 8:27:06   
GRGA
Kazu da je potrebno da se pije najmnje 3 meseca pa da se rdai spermogram.user posted image Ko da ceka 3 meseca,ali ako ima varikocelu boljeje da prestane da pije i da odradi operaciju jer je na zista zavrknuta ,pa kada se malo oporavi a on ponovo da nastavi1

(odgovor članu AlexNS)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Profertil kapsule
16.6.2011 19:56:03   
sankaipo
Pozdrav svima!
moj muž i ja smo probali 4 ins i skoro tri godine pokušavali da zatrudnimo.mm je uzimao zdravac,proksid,piskavicu...nista.povećao se broj,ali ne i pokretljivost.
profertil je počeo da uzima sredinom januara do sredine aprila!ja sam poslednji ciklus imala 20.aprila.
VEĆ 6 NEDELJA SMO TRUDNI!!!!!!!
PROFERTIL-ČISTA DESETKA!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Profertil kapsule
16.6.2011 20:05:38   
Ana RR
Sankaipo, čestitam ti user posted image user posted image user posted image

Pridruži se ćaskanju trudnica u prvom tromesečju KLIK user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Profertil kapsule
16.6.2011 21:28:09   
GRGA
sankai po EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,bas mi je drago-kzi mi jeste li prirodno uspeli?Ili vto.MM i ja 5 god nista vec dava meseca koristi i proxseed i profertil ujednoooooooooooooooooooo...uf tako si mi dala veliku nadu!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 16:54:41   
mickybap
Cestitam punooooooo,neka je sa srecom,moj mm pije,treba da zavrsi negde tamo pred kraj jula,ja vise ne znam sta da radim,tako sam ocajna,kroz svasta smo prosli,vec sam i odustala od svega.da ne mislim na nista :(((

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 17:49:14   
GRGA
MICKYBAR nemoja tako:((((((((user posted image user posted image Bce sve ok...Svi kazu za profertil da je super...Nemoj odustajati...ima nade uvek ne znam koliko pokusavate ,,ali eto i mi smo prosli korz svasta ,,pa ako sada ne oztanem trudna --opet prolazimo kroz svasta........................Ali mi je lakse...ako nista drugo bar nesto radis i ima nade da se nesto desi................Ako nista ne radis nista se nece ni desiti!!

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:23:58   
sankaipo
Dragi drugari!
hvala vam svima na iskrenim čestitkama!
Da vam se istom merom što pre vrati!
Mi smo sasvim prirodno začeli bebu.
posle 4,2 stimulisane klomifenom,inseminacije, počeli smo da razmišljamo o vto
dal Maribor,dal Segedin...ja dam krv za proveru hormona..kad ono-hormoni u haosu!!!
ja se uspaničim,kao,eto sad kad treba,meni hormoni loši!!
Ispade-user posted image
Šta da kažem..Presrećni smo!
Profertil.i malo vitamin e.i
ne odustajte.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:35:15   
sankaipo
E,da!
i mm ima varikokelu ali i 39 god,pa lekar nije bio za operaciju!
potrebno je da se profertil pije 3-6 meseci..
i s varikokelom,i39 god,napravismo bebu!!
NE ODUSTAJTE!!!
NE GUBITE NADU!!!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:36:53   
GRGA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAbas se iskreno radujem.....eto sve je moguce sve je moguce-najgore je sto ljudi eto pobrljave ,,od tolikog pokusavanja polude,,i onda vise rade zivci...Sto je jedan doktor rekao mm,,jesi li ti malo nervozan.....e sve dok budete mislili o tome i nervirali se nece!!!!Uf mazi i ljubi i voli svoju bebuuuuuuuuuuuuuuuu!!Puno te pozdravljamo!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:38:10   
GRGA
Svaka cast,,svaka vam cast!!!!A prvo te varikocela smeta,,te ovo te ono,,znaci i sa njom je sve moguce!!!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:41:05   
sankaipo
Pa,ima nešto i u tome da ne misliš o tome!
mi smo se,naime,selili..kupili stan,pa ga skoro dva meseca sredjivali..
majstori za jedno,za drugo..
puna kuća ljudi..posao-pa čitavo popodne u obavezama te vrste...pojma nemam.
preselili smo se 18 aprila,a bebca napravili oko 1.maja!
Čekali smo domaći teren!user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:42:36   
dunja RR
Mile moje, molim vas da se prebacite u ovu temu a moderatori će ih kasnije spojiti, hvala!:) Profertil vas nagrađuje:

OSVOJITE PROFERTIL

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 18:48:41   
GRGA
:)))) Eto pa ja kazem da ima nesto u tome...i eto cetitammmmm!

(odgovor članu sankaipo)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 20:04:06   
mickybap
Videcemo,znas kad vise ne mogu,cekaj,cekaj i cekaj.....

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Profertil kapsule
17.6.2011 21:14:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mile moje, molim vas da se prebacite u ovu temu a moderatori će ih kasnije spojiti, hvala!:) Profertil vas nagrađuje:

OSVOJITE PROFERTIL



Pratite link.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Profertil kapsule
15.8.2018 2:29:24   
Edisfaca
Ja sam ih koristio 21dan nakon prve neuspjele van tjelesne tek onda su uspjeli da vide koliko je blaga usporenost spermatozoida naime normalnom se brzinom krecu sve dok nedodem vrijeme za oplodnju kad je najkritičnije vrijeme za nastavak oplodnje spermatozoid izgubi snagu iz toga razloga dva spermiograma nisu uspjeli da pokazuje bilo kakvu nepravilnost sve je bilo optimalno nakon 21 dan uzimanja profertil tableta iz drugog pokušaja van tjelesna je uspjela ali embrio transfer nije iz kog razloga neznam iako su kod zene uradili pretrage i dva puta odgađali et dok ne dobiju optimalne uslove trecu put su rekli sad je uredu ponovili još jednom potvrdili i uradili došlo je do ugnjezdivanja ali ne i do nastavka trudnoce dakle profertil je bar meni za kratko vrijeme pomogao e sad mene zanima dali sam ja trebao nastaviti piti ih tri mjeseca kao što je predviđeno pa je to uzrokovalo da ne dode do trudnoce to neznam pa ako neko zna neka javi molio bih sve one koji znaju neka iznesu svoje mišljenje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here